Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Cao drugari ,danas sam pazario grande punto 1.3mjt 75ks 2008god slike ovih dana.

Zanima me posto cu sutra da ugradim xenone da li ce da prijavi gresku i kako to mogu da resim i ako idem u servis koliko para to kosta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za xenone neće prijaviti grešku ali ako budeš ugrađivao led-pozicije greška ti ne gine. Međutim ništa neizlečivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necu led pozicije posto riknjavaju ,stavio sam one ubodne osram xenon look....;)

I jel moze neko da mi kaze kako ja da proverim da li ima neku blokadu motora ili slicno ,posto ima samo centralnu bravu da znam dal da stavljam jos nesto?

Edited by Petza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polako Petza. ;)

Ova tema služi da predstaviš auto...i to je sve. Ona ne služi da u nju trpaš i pitaš sve što te zanima...jer za tehničke probleme imaš poseban deo Foruma, kao što i za opšte teme o Fiat i Lancia modelima imaš poseban deo Foruma. Trpajući sve u jednu temu se onemogućava pretraga Foruma... :thumbup:

Naravno da imaš Fiatov CODE istem.

Ako već nemaš vlasničko uputstvo za Grande, skini ga odavde:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=38863

:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ima ovaj od 75ks i onaj od 90ks ,mada sam skroz zadovoljan kako ovaj ide :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko je bio auto? Koja je boja, potrosnja? Koliko je presao km? :book:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nthCA.jpg 27062010080.th.jpg

27062010083.th.jpg 28062010089.th.jpg

Auto je presao 91000km po satu ,potrosnju cu videti kada odradim servis kupljeno ulje selenia wr i filteri clean filters u Kit-u ne znam kakvi su ,i filter goriva koji se menja ceo nije ulozak mamicu mu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas odradjen servis ,ulje filter ulja, filter goriva ,a za vazduh nisam ni menjao cist ko da je nov :)) Bivsi vlasnik kaze da je sve menjao pre 300-400km al ja sam ovo uradio zbog sebe da ne boli glava! I jos sam srecniji sto sam servis uradio sam gajbi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo. Jedan od retkih auta na kojem mi ne smeta bela boja.

Samo stavis bele superturismo, napred dodas maglenke i predjes crnom folijom ovu belu plastiku na koju ide tablica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jaooooooooooo,ocu i ja jedan ovakav,samo jedno savrsen barem meni.kakav je za delove,utisak u voznji :thumbsup:,na kratko iskomentarisi,sa srecom da vozis lepotana :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ovako od skoro ga imam pa ne mogu da pricam kakav je sa delovima da li se kvari i sl. Redovan servis nije skup oko 7000din delovi ,za voznju malo je nepregledan napred ne vidis dalje od soferke ,za voznju je odlican udoan sve ti na dohvat ruke ,mnogo bolji od obicnog puntaca! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mogu ti reci bas dobro skoro da se uopste ne naginje ima dosta tvrdo veshanje ali je udoban nije da oseca svaku rupu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitam zato sto ja vozim obicnog punta, i uopste mi se ne svidja kako se ponasa po krivinama. To je mozda i presudna stvar koja ce odlucivati dal cu u buducnosti uzeti grande punta ili ce to biti neki stilo ili alfa. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nešo možda je to odlika samo ex-venova kao naši, mada mi i ovaj petzin GP deluje kao ex van :whistle: :whistle: :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema to veze sa zivotom - Putnicki Punto se vise ljulja od van-ova posto ima mekse ogibljenje.

Grande punto bi trebalo da je mnogo stabilniji zbog veceg medjuosovinskog rastojanja i nizeg tezista nego kod Puntica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa chikavili-jem posto je grande i dosta veci i tezi ,imao sam priliku da vozim hgt-a od koga je grande mnogo stabilniji i imam utisak mnogo poslusniji u voznji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jos jedna potvrda da dobro lezi u krivinama, stvarno je dosta stabilniji od obicnog Punta, bilo putnickog bilo van... :rambo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da malo osvezim temu raduckale se neke sitnice ,nikako da nadjem vremena da svrnem na okupljanje

Zatamnjena stakla ,prelepljena folija oko tablice ,i stopaljke ofarbane crvenim transparentnim sprejom ,zalepljen sticker bice bolje slike po danu :)

image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

extra autic nema sta , samo neke felne u crnoj varijanti bi extra cucnule ... ili crno siva varijanta ;)

i neki moj predlog : hauba i krov u carbon foliju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo za felne sam i ja slicno razmisljao ,a hauba i krov plasim se da bi preterao onda sa folijama bilo bi mi malo ciganija :thumbsup::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Karbon ili crni "panorama" krov bi mu legao :unworthy: ali izbor je na tebi .... pozz :welcome:

Edited by phantom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...