Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Kakve vozače najviše mrzite?

Recommended Posts

Ja ako sam na terenu nemam repliku već pravi automat tako da ja bi voleo da neko krene na mene čime god

Послато са E5603 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, MS PK said:

Tebe Kanidja ako sretnu kad se vracas iz teretane, najebali su i bez igracke

Teretana mi u ulazu mogu samo na stepeništu da me stretnu dok sepenjem na treći ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Sulc said:

Ja ako sam na terenu nemam repliku već pravi automat tako da ja bi voleo da neko krene na mene čime god

Послато са E5603 уз помоћ Тапатока

Imam i ja za teren :P

 

32zs21c.jpg

 

Ako obara srndaća i vepra,obara i ove na dve noge ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do sad nije izletalo ništa u medelji ispred,tako da ne znam,možda ga i obori :P

Edited by Kaniđa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normalno, nigde bez pancira, što je sigurno sigurno je :-)

Послато са E5603 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pancir ne cuva glavu, a ni potezanje sluzbenog oruzja nije nekaznjivo.

Nekad je bolje nemati nego imati, neki ljudi lako gube zivce i glavu, pa naprave biiip.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj rodjeni otac je 90ih godina, na semaforu, on u uniformi sa dozvolom za nosenje oruzja, bio izguran od dvojice mangupa na trotoar. Stao je, stali i oni, izasli iz auta i poceli da pominju oruzje i moju babu. Matori je otvorio prozor, pustio ih da pridju dovoljno blizu da cuju repetiranje. Da su nastavili da prilaze matori bi danas bio u zatvoru. Nezgodno vreme sa kratkim zivcima, a realno, ne razlikuje se mnogo i od danasnjeg vremena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mnogo su zajebani ti što vole da uče druge uz pomoć prangije ili motke,a kad nema ništa kod sebe onda je :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj što poteze pištolj malo je takvih što će da opale uglavnom vade da uplase nekog, salim se ja malo, ne obraćam ja pažnju na takve što mafijaju u saobraćaju, tolerišem sve al kad prekipi, 🌋

Послато са E5603 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čitam ovo što pišete i pitam se ko je zapravo ko. Da li su drugi nasilnici ili su zpravo ovi što su naoružani do zuba?!

Stvar je do percepcije. Može mene neko uveravati da sam pogrešio sve dok ne isučem utoku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ode u devedesete... Jbg, da pojasnim, matori je tada bio na ratistima u istocnoj i zapadnoj Slavoniji, Baranji, Bosni... ma svuda... Dosao da vidi majku u BG i onda mu frajer sto izbegava mobilizaciju, sa uvucenom trenerkom sprovodi silu na semaforu. Sreca po matorog sto ovaj nije napravio korak dalje...

 

Ali da se vratimo na temu, mnogo me brate mili nerviraju ovi koji iz poprecnih ulica izlaze tako da ja na glavnoj ne znam da li ce ludak stati ili nece, zaleti se ko manijak i ostro koci pred raskrsnicom, i natera mene da isto tako kocim!!! Verujem da vam je svima poznata ta situacija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja to stalno radim kad izlazim iz moje ulice, ali posto nema znaka vazi pravilo desne strane za koje izgleda ni jedan vozac ne poznaje, i onda ja po par puta dnevno imam cirkus na toj raskrsnici, posto ja izlazim i gledam samo desno a kroz levi prozor slusam koliko neko ide brzo da znam koliko da izadjem a da me bas ne ubije....

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost, kola su postala brojnija, brza i veca a nasi zivci tanji i frustracije vece...i tada dolazi do strasnih situacija gde covek ne zna ni sta je najpametnije. U svakom slucaju je voznja po gradu postala ozbiljan ispit tolerantnosti, kulture i zivaca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ne ide u kotlić ili na ražanj onda ni ne vredi metak trošiti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...