beli_Punto 123 Posted August 22, 2013 pa koj moj ga je jurio ... kakva budalcina, jurio ga pola sata i na kraju mu razlupaju auto i on pobegne Quote Share this post Link to post Share on other sites
Macvanin 88 Posted August 22, 2013 Rusi stvarno nisu normalni Quote Share this post Link to post Share on other sites
Ivan 26110 Posted August 22, 2013 Ma samo imaju kamere u vozilima... Quote Share this post Link to post Share on other sites
YUgisa 3310 Posted August 22, 2013 Ima toga i kod nas, ne tako ekstremno sa razbijanjem kola (mada nije iskljuceno da se to ne bi desilo da se zaustavim) i jurcanjem kroz grad, ali sam doziveo tako prsavanje van grada... Preteknem sve regularno i onda on mora da se nabija na branik i da me prestigne pa me blokira ili jos gore da kocim i silazim sa puta da ne bi on uleteo u makaze... A pretekao sam samo zato sto ide ispod ogranicenja... Nekad imam srecu da nailazimo u krivinu i onda ja krenem da ubrzavam a on da usporava pa ja malo uzivam kroz krivinu i napravim posle rastojanje, tu se vecinom olade... Mada jednom sam doziveo vrlo ektremnu situaciju kao iznad, vozac je toliko popizdeo i posle par medjusobnih preticanja lik je za malo podleteo pod kamion... Quote Share this post Link to post Share on other sites
Zvukoljub 0 Posted August 22, 2013 pa koj moj ga je jurio ... kakva budalcina, jurio ga pola sata i na kraju mu razlupaju auto i on pobegne Nisu se razumeli, on je hteo da se trka a oni da se biju Quote Share this post Link to post Share on other sites
beli_Punto 123 Posted August 22, 2013 sta je `teo to je i dobio npr danas idem kroz grad, iz bocne ulice izlazi neki mercedes valjda ga banana zovu, nisam siguran, oduzima mi prednost i ja uporno idem napred i na kraju on koci, ja prolazim, a on mi mase prstom, ja mu pokazem srednji i nastavim dalje, nekih 100 metara kasnije na semaforu on staje pored mene i kaze "sine jel vidis ti da ide mecka, valjda treba da me pustis da prodjem" pogledam ga ja i nasmejem se i nabijem i njega i mecku na .i. i on prodje na crveno i ode Quote Share this post Link to post Share on other sites
YUgisa 3310 Posted August 22, 2013 Hahahaha vidim mecku, vozi mercedes Quote Share this post Link to post Share on other sites
kolega.jankovic 24 Posted August 22, 2013 Ko je taj Beli, da idem da mu ocupam znacku Quote Share this post Link to post Share on other sites
milan-jtd 512 Posted August 22, 2013 Ja sam jednu tako stariju cepanku pitao "Gospodine, a jel bi ste voleli da ste normalni?" Covek se zbunio i otisao. A inace vozio je iza mene, ja stao na pesacki da propustim pesake a on odmah u desnu traku hteo pre pesaka da prodje ali je morao da koci ipak, ubio bi decka na pesackom. Da mi se nije obratio iskulirao bih ga kao i sve ostale ludake, ali on mi se obraca obilnom gestikulacijom zasto ih pustam, pa to su pesaci... Ima nas raznih... A nerviraju me i presretaci koji lete zaustavnom trakom, moze im se... Nervira me vozac saniteta koji vozi 10 min iza mene, naidjemo na kolonu, on upali rotaciju i mucki prolazi... moze mu se... Quote Share this post Link to post Share on other sites
sashicus 12 Posted August 22, 2013 sve g0_na, zapalio bih ih.kao direktan odgovor temi (kakve vozace mrzim), pisao sam o nekim situacijama vec, ali :1. mrzim kada "baja" uglavnom u nekom dzipu, obavezno sa telefonom na uvetu, pretice kolonu vozila koja uredno stoji na semaforu i ubada se ispred prvog, i neretko samo pogleda levo-desno i ode kroz crveno.2. mrzim nesposobne zene koje (vec smo ustanovili da ne znaju da upravljaju vozilom) ne znaju ni gde treba da idu, pa se iskljucuju bez migavca, ili jednostavno STANU.3. mrzim taksiste koji takodje jednostavno stanu, doduse ukljuce sva 4.4. ne podnosim nesposobne za kruzni tok, bogu hvala, vidjam ih svakodnevno, da ne nabrajam situacije, svaka nelogicnost se desava, a zadnje na sta sam naleteo: chichin u ladi, PK table, ladno ulazi u kruzni u suprotan smer i izlazi najblize levo, svi su stali i krstili se5. mrzim pandure sa 307-icama kojima ne rade farovi ili zadnje pozicije.6. mrzim glupe vozace koji voze po sablonu, npr duzna parking mesta, ja dajem migavac, lagano usporavam, prolazim parking mesto lagano hvatajuci luk i pokusavam unazad, ali vraga, pajser mi se zalepio za branik, ne, ne zato sto i on hoce to isto parking mesto, nego jednostavno, on vozi pravo... dosta za sad Quote Share this post Link to post Share on other sites
Mijailović P. 3789 Posted August 22, 2013 6. mrzim glupe vozace koji voze po sablonu, npr duzna parking mesta, ja dajem migavac, lagano usporavam, prolazim parking mesto lagano hvatajuci luk i pokusavam unazad, ali vraga, pajser mi se zalepio za branik, ne, ne zato sto i on hoce to isto parking mesto, nego jednostavno, on vozi pravo... Ovi su mi posebno dragi ! Quote Share this post Link to post Share on other sites
SikterBre 41 Posted August 22, 2013 (edited) Mrzim vozača kao što je recimo moj gospodin otac... Stvarno zna da vozi kad hoće ,recimo kada se krene ozbiljnije na malo duže staze, +200km, nekad dok je vozio Mirafiorija, vozi i brzo i spretno i po krivinama i pretiče, ali ovako u svakodnevnoj vožnji sa burazerovim Jugom mi uopšte nije jasan... Kada skreće u krivinu gazi ivičnjak zadnjim desnim, gde je ograničenje 80, on vozi 50, pravi se pametan.. Prednji desni migavac ne radi... Zadnji desni štop ne radi, oba oborena svetla mu ne rade, pa po ceo dan vozi pod dugim, narod mu blica, a njega mrzi da to zameni, ablender mu ne radi, svetla pali na žice i to tako stoji već nekih godinu i po.. U autu lom i vašar, homokinetički se čuje kao da će točak da se otkine, auto počeo da troši ulje, katastrofa, a pre dve godine je auto pozajmio od burazera, "dok on ne registruje svoju Ladu"..Svaki auto koji je imao je satrao, u selu na placu stoji Trabant, Mirafiori 131, Lada Samara, još jedan Jugo i Citroen Xantia karavan koga je otkupio od nekog drugara koji je otišao u inostranstvo na rad i kao sad planira da nju registruje i da vozi, a burazeru da vrati Juga kog je raskantao... Svaki auto je inače ostavljen zbog isteka registracije u ispravnom stanju, a sad svi skupa ne vrede ni 300€ ako izuzmem ovu Xantiu.. Edited August 22, 2013 by SikterBre Quote Share this post Link to post Share on other sites
daredevil011 1 Posted August 22, 2013 Ne volim vozače koji kada istovremeno naiđu sa vama u raskrsnicu gde imam prednost namerno puste auto kao da neće da stanu, a onda ukoče kada vide da ne stajem. Taj fazon furaju beogradski taksisti. Ništa bolji nisu ni oni koji te puste da prođeš iako oni imaju prednost. Nikada tako nisam prošao raskrsnicu nego ih ipak ja propustim. Jednom je kolegu pustio jedan tako, pa kad je kolega krenuo on ulete u raskrsnicu i udari ga. Posle se raspitam kod teče koji je 20god. taksista koja je to fora, a on kaže da kada ti je trulo krilo ili sjeban branik samo to odradiš, malo se iscimaš sa osiguranjem i dobiješ sve novo. Tako taksisti srede komplet limariju. Quote Share this post Link to post Share on other sites
bane1321 7206 Posted August 22, 2013 Mrzim kad me iseku na skretanju... Na kraju siroke jednosmerne obicno, dok propustas saobracaj, nadje se mangup da stane pored tebe i nabije ti se u krilo! U utorak uzmem slobodan dan, odem po decu u vrtic, pokupim zenu i vracam se kuci. Na raskrsnici stajem i propustam podugacku kolonu koja ide ulicom sa pravom prvenstva. Iza mene baja u nekom fordu karavanu i kao zuri mu se i pocinje da mi trubi, ja cekam da prodje poslednji auto i krecem, kad eto je bajina hauba pored mojih levih vrata i kao namrstio se, ruku izbacio kroz prozor i pokusava da me pretekne... E tu dolazi 120 konjica do izrazaja i bez po muke mu izmicem, ali baja je uporan... Dok nije naisao kadet iz suprotnog smera, onda je ovaj podvio rep i vratio se iza mene... Ja polako usporavam, a hrabri baja bode kocnicu, ja skrecem desno, a hrabri baja daje gascinu... Budala, da sam bio malo ludji i bez dece tako bi zaboo kocnicu kad je naisao kadet, pa da vidim gde bi pobegao! Ah da mrzim i baje koje se ubiju da te preteknu, a onda daju desni i skrecu po dve tri trake, a ti koci! Quote Share this post Link to post Share on other sites
DoX 0 Posted August 22, 2013 Odgledati do kraja http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BORWF5LuV2IDa su imali malo veci pravac ovaj ga vise ne bi video kako mu bezi.. Inace sve su to pijani rusi i njihova "mafija" sve g0_na, zapalio bih ih.kao direktan odgovor temi (kakve vozace mrzim), pisao sam o nekim situacijama vec, ali :1. mrzim kada "baja" uglavnom u nekom dzipu, obavezno sa telefonom na uvetu, pretice kolonu vozila koja uredno stoji na semaforu i ubada se ispred prvog, i neretko samo pogleda levo-desno i ode kroz crveno.2. mrzim nesposobne zene koje (vec smo ustanovili da ne znaju da upravljaju vozilom) ne znaju ni gde treba da idu, pa se iskljucuju bez migavca, ili jednostavno STANU.3. mrzim taksiste koji takodje jednostavno stanu, doduse ukljuce sva 4.Dvojka je po meni najupecatljivija. Zenske i volan.. Nikad to nece biti kako treba. Ok, svaka cast onima sto su normalne ali kad vidim klinke sa mobilnim u X6-icama i raznoraznim Audijima zadnje generacije smuci mi se sve.... Quote Share this post Link to post Share on other sites
neshaoct 9783 Posted August 22, 2013 Gledam pre neki dan popodne ispred zgrade (miran, porodicni kraj), ulece batica u raskrsnicu i to jos sa onim kombijem sa produzenim i povisenim tovarnim prostorom. Sece "krivinu", nagnuo se u stranu maltene da se prevrne, skripe gume, dize se prasina. Ne daj Boze da je neko bio oko pesackog (ionako klinci blese i ne vode racuna posto nema toliko saobracaja, a ne moze da ih vidi ni sa povisene pozicije) - ne bi imao ni gde da eskivira posto su okolo parkirani automobili. Prolazi raskrsnicu i penje ga onako filmski u brzini pravo na trotoar, kao da ga je oteo od Nemaca. Stojim sa komsijom blizu, krstimo se i levom i desnom.Izlazi njuska sa fakturom, pitam ga "Druze, gde gori, vidis li ti da ovde ima dece?". Samo se onako tupavo smeje, ne bi me cudilo da je to shvatio kao pohvalu... Ima jedan trkač koji vozi pikap...možda si na njega naleteo. Ozbiljno, ima...rekoše mi i ime ali sam zaboravio, mogu da saznam sad za vikend. Video sam ga sad u prošlu nedelju kako vozi... Quote Share this post Link to post Share on other sites
kicerica 6 Posted August 22, 2013 (edited) Da nije Toša? Edited August 22, 2013 by kičerica Quote Share this post Link to post Share on other sites
Ivan 26110 Posted August 22, 2013 Ovaj je licio na sve, samo ne na trkaca... Quote Share this post Link to post Share on other sites
kolega.jankovic 24 Posted August 22, 2013 Propao covek Juce vidim kombi BEX pici kroz naselje oko80 a jedva kocnice da ima, iz guma zice vire a klinac vozi, zaposlio se pre 3-4dana a nema 20godina... Quote Share this post Link to post Share on other sites
igor0511 3718 Posted August 22, 2013 Jel ima Toša uopšte dozvolu i dalje?Pre par večeri sam video neki Mercedes kombi na semaforu kako se poteže sa ljudima i generalno kida kako ide. Na pola mog pritisnutog gasa me je pratio do 80km/h jako dobro i posle zaostao. Naiđe semafor i čovek kreće da koči pre mene. Ja stajem lagano 2m pre semafora,a ovaj ni zadnjim točovima nije uspeo da stane pre pešačkog.. Quote Share this post Link to post Share on other sites
kolega.jankovic 24 Posted August 22, 2013 I onda se naviknu da ima pozadi 200-300-500kg pa kad jednom prikoce bez tereta....aj zdravo q Quote Share this post Link to post Share on other sites
igor0511 3718 Posted August 22, 2013 Ovaj je verovatno bio prazan jer leluja u retrovizoru kao brodić na pučini tako da mu je to i zasmetalo pri zaustavljanju. Nije problem kada to uradi na praznom Novosadskom putu u 2 ujutru, ali kada mu se desi to u centru BG-a u sred dana biće veselo Quote Share this post Link to post Share on other sites
kolega.jankovic 24 Posted August 22, 2013 Bice posle - utepa li ga bato? Quote Share this post Link to post Share on other sites
kicerica 6 Posted August 22, 2013 Jel ima Toša uopšte dozvolu i dalje? Ako mislimo na istog Tošu (pogorelog), ima. Quote Share this post Link to post Share on other sites
SikterBre 41 Posted August 22, 2013 Jednom prilikom prošle godine, seoski put Trstenik-Vitanovac, gde se dva kamiona teško razmimoilaze, mažem ga ja 100, i vidim kako mi se baš brzo po krivinama približava onaj Crafter, ali kao kamionetić, a ja stvarno fino peglam krivine, retko mi se desi da u retrovizoru vidim da me neko isprati a da ne zaostane i ovaj mi se nabija u branik, ja ubrzavam, po krivinama se i sam naginjem, a ovaj me prati u stopu, izlazimo na pravac, on migavac i ode čovek.. Ja u čudu, nisam mogao da verujem da sa onako visokim vozilom može onako da uleti u krivinu... Skorije sam jednom prilikom vozio od Kv-a do Ts-a iza AKS-ovog Craftera, nema pojma da ga pratim sa mojim Puntićem, čak i kada šaltam na malo višim obrtajima.. Quote Share this post Link to post Share on other sites