Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Kakve vozače najviše mrzite?

Recommended Posts

211w75d.jpg

 

na ovoj raskrsnici sinoć kad je najveća gužva meni je zeleno i ja idem pravo srednjom trakom i kao što se vidi ta traka se prebacuje u levu posle raskrsnice

neki lik što čeka semafor za levo u traci do mene počinje da izlazi iz kolone i nastavlja pravo umesto da ide levo, jedva sam ga izbegao i sreća pa nikog nije bilo oko mene te sam mogao da skrenem naglo

 

šta mu je bilo teško da se vrati posle ako je omašio skretanje, i ja sam se sto puta vraćao. Na kraju bi ja ispao kriv jer bi ga udario od nazad

uveo bi obavezne kamere u kolima

 

 

Edited by dj90

Share this post


Link to post
Share on other sites

20161208_083124.thumb.jpg.f1ad5481341360

Čovek ušao u saobraćaj sa komplet smrznutim staklima (vidi se šoferka na slici) osim zadnjeg. Vozi 10 na sat, jaše linije, ništa ne vidi... Ovakve treba unakaziti od kazne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, jutros sam video Skodu Superb, najnoviju ista slika. Valjda te likove mrzi turati ruku napolje

A panduri, ih, panduri u ovoj zemlji nekog da kazne za to, boli ih k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc sam za tu svrhu napravio koktel, alkohol, voda i malo ferija za sudove, u prskalicu od merglas-a i stvarno je delotvorno. Jutros samo naprskao na stakla i pustio brisace, led odmah skinut...

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/8/2016 at 9:05 AM, totti said:

20161208_083124.jpg

Čovek ušao u saobraćaj sa komplet smrznutim staklima (vidi se šoferka na slici) osim zadnjeg. Vozi 10 na sat, jaše linije, ništa ne vidi... Ovakve treba unakaziti od kazne.

 

Nije to nista.

Svega sam se nagledao za ovih 20 godina vozackog staza.Ovaj mi je pobednik.Zima 2014-2015.

Prva slika.Stao je ispred raskrsnice,izasao iz auta da pogleda prohodnost na raskrsnici i onda prosao raskrsnicu.Imao je samo malu rupicu na soferci,kroz koju je virio iznutra dok vozi,jer se nabio na volan i instrument tablu.

Isto je to uradio i na sledecoj raskrsnici.Izlazak iz auta,provera saobracaja u raskrsnici,brzi povratak i gas.

 

zza6740.jpgzza6741.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taman kucam jel to Loznica i vidim da si iz Loznice :)
Znam da nije ok ali bih voleo da je odvalio malo auto da oseti. I onda bi mu bandera bila kriva ili neko drugi. Kad plati i leti bi ga čistio.

 

Ja ne mogu da razumem, uđeš u kola, upališ i voziš. Pa uvek dok očistim sneg, kola rade, malo se ugreju, prođe tih 5-10 minuta, ustanem ranije... Sad kad stakla mrznu, samo onaj sprej za odleđivanje i vozi.

Ovakve treba kažnjavati, lakše mu 5 puta da izađe iz auta nego da očisti da vidi
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne mogu da verujem strah me vise da idem kroz kruzne tokove u NS-u.Zar je moguće da ogromna vecina ljudi ne zna pravilno kretanje kroz kruzni tok. Veceras me jedan zamalo raspali i jos mi svira...:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahahah, da, i da je sasvim ok prebiti nekoga u saobraćaju. Novi Sad - Budva za 4.5h je normalno prolazno vreme, i takva vožnja je sasvim bezbedna. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bojane, Bojane, registruj se tamo pa se uveri. Sve je to nooormalnoo.

Ekipa snova je tamo, na čelu sa prestižom, nekim stefanom... Sve opasni i brzi momci... 

Samo teško možeš tamo da prođeš sa Scenikom 1.5dci, jedino ako se ne dokažeš u nekoj od gore navedenih disciplina :P

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...