Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Kakve vozače najviše mrzite?

Recommended Posts

Sebicne i neodgovorne :thumbdown: ,koji voze kao da su sam na putu :veryangry:

Obicno takvi ne znaju da koriste migavac,staju gde im padne na pamet,prestrojavaju se u nemogucim situacijama,jure kroz zuto na semaforu,a kad vide pesaka na pesackom bez semafora-dodaju gas,takodje se slazem sa Dovlom sto se tice svetala i signalizacije.

A za ove sto voze plin na 1.2 motorima :no bi dozvolio bar na uzbrdicama :( da mogu da prolaze zutom trakom,kako bi saobracaj mogao da se odvija bez zastoja i guzvi :lol:

i podelio bi im nalepnice sa ogranicenjem 80 za auto put :yes ,jer ipak je to mali motor,pa zna da ga zaboli "glava" :vava: od brze i duge voznje auto-putem :X na plindzu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A za ove sto voze plin na 1.2 motorima :no bi dozvolio bar na uzbrdicama :( da mogu da prolaze zutom trakom,kako bi saobracaj mogao da se odvija bez zastoja i guzvi :lol:

i podelio bi im nalepnice sa ogranicenjem 80 za auto put :yes ,jer ipak je to mali motor,pa zna da ga zaboli "glava" :vava: od brze i duge voznje auto-putem :X na plindzu.

hahahahahahahahaha, hahahahahahahahaha, hahahahahahahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve koji salju SMS, ovi koji pricaju manje-vise, mada ne kazem da i sam to ne radim.

Ove ostale do 10 takodje, sa izuzetkom 9 og mjesta, vise mrzim motocikliste koji ne paze na sebe.

Taxiste, GSP-ovce, one "pametne" koji preticu kolone npr. u zabranjenim trakama, pa se pokusavaju ubaciti ispred svih..itd...

I one koji pred svaku krivinu zakoce, a na pravini ubrzaju da ih ne mozes preteci :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene najvise iritiraju oni sto koriste zabranjene trake ili trake koje su za obavezno skretanje a on nastavi pravo...popizd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

drugari,ja jesam Pancevac,ali ne volim iste po Bgu.stvarno su pogubljeni,i znaju da zasmetaju i nerviraju,ali takav sam i ja bio pre dosta godina dok sam bio primoran da vozim sa malo iskustva po nenormalnoj guzvi,pored nenormalnih vozaca taxija,autobusa i putnickih auta.zato molim ipak za malo tolerancije,jer i dan danas po Bg srecem ljude koji se ponasaju prema PA tablicama bas nefer i bezobrazno,pogotovo ako vozi zensko,ulecu,guraju sa puta bukvalno,sviraju,psuju..pa nije ni ceo put njihov..

niko od Pancevaca,a i dosta drugih vozaca nije dosao u "grad" sto hoce da se zeza po gradu,vec da nesto obavi iz moranja,i sigurno im nije lako kada traze ulicu ili gde da se parkiraju i kada su pod sirenom i pritiskom non stop..CAST ONIMA SA MOBILNIM U RUCI..

ali isto tako i znam dosta PA ljudi koji kada su u BGu,podivljaju,voze brzo,prave prekrsaje..ali takvih ljudi ima svuda,i nemaju svi PA tablice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daltoniste.

Bela traka=žuta traka.

Ili su oni pametni a nas 200 u koloni smo glupi?

Nije za forum šta bi im radio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A za ove sto voze plin na 1.2 motorima :no bi dozvolio bar na uzbrdicama :( da mogu da prolaze zutom trakom,kako bi saobracaj mogao da se odvija bez zastoja i guzvi :lol:

i podelio bi im nalepnice sa ogranicenjem 80 za auto put :yes ,jer ipak je to mali motor,pa zna da ga zaboli "glava" :vava: od brze i duge voznje auto-putem :X na plindzu.

Kakve to veze ima sa temom? Vozi se i jugo 45 koji ima 903ccm na plin. Svi kojima je 40km/h sporo u gradu i blicaju ljudima da im se sklone, mogu da odu fino na auto-put i da rese svoje probleme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

One sto su im mama,tata,tetka,baba da lipare da se dete ne muci u gsb-u,pa misle da su pobrali svu pamet ovog sveta i umislili da im je deda dao ulice :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas u BG, kod stajge, ulica sa 3 trake u jednom smeru, ja i kadet ispred mene u levoj traci, nama zeleno, pesak zakoracuje na pesacki prelaz sa desne strane, znaci bar 10 metara daleko i jos mu je crveno, kad idiotkinja za volanom kadeta zabode kocnicu do daske! ja naravno pljas od pozadi. sreca pa sam isao drugom, mozda 20-30km/h. pitam je sta bi, kaze

-jel' znas ti da po novom zakonu moras da pustas pesake!?!

-i po starom glupaco jedna ali ne kad je njima crveno a nama zeleno!!!

kako god okrenes ja sutra peglam haubu i masku a ona menja branik i stopaljku. :wallbash:

koji je K***** ljudima sa tim novim zakonom??? ponasaju se kao da su pijani ili drogirani. pesaci sve cesce zakoracuju na pesacki prelaz kao da kola mogu da se zaustave u mestu pri bilo kojoj brzini a idioti od vozaca ih pustaju kao da su nosorozi. pa kad bi propustio svakog pesaka koji na slaviji ili kod stajge zakoraci na pesacki prelaz ni jedan auto ne bi mogao da prodje od 6 ujutru do ponoci!!!

Edited by djape1977

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isprali im mozak...nahvatali ljudi strah...pa staju, koče i kada ne treba.

Sad je još koliko toliko dobro u odnosu kako je bilo do pre par meseci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaaahhhh. Sjajna terapeutska metoda ovaj post. Svaka cast Nesho. Ja nemam nista vise da dodam, slazem se sa svima... u stvari imam... dodao bih samo to da ipak, niko od nas nije bas bezgresan vozac. Svi mi, nekada nenamerno, nekada namerno, uradimo po neko s.anjce. Nemojte se nervirati, nije dobro za potrosnju goriva. :) Fino opusteno, tolerantno, bez nervoze, uvek se stigne gde se krene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isprali im mozak...nahvatali ljudi strah...pa staju, koče i kada ne treba.

Sad je još koliko toliko dobro u odnosu kako je bilo do pre par meseci.

Tacno tako... Kod mene u KVu ima ulica gde je ogranicenje naravno 50 km/h i ponekad ima policije i ljudi voze 25-30 km/h... :wallbash: :wallbash: :wallbash: A ulica prava,dugacka,ravna... Da p.o.p.i.zd.is...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma i panduri su radioaktivni majke im ga...

pre neki dan je jedan iskocio izmedju dva parkirana automobila da me zaustavi, samo sto mi nije pao na haubu. kao da je hteo da mi proveri kocnice. kad je video da mi je auto registrovan, ja vezan, farovi ukljuceni, silno se razocarao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene ipak najvise iritiraju oni gusaci, smaraci, koji gmizu i prave havariju od guzve iza sebe. Narocito na Gazeli, gledam ga ispred sebe, vozi normalno, nailazi na most i od jednom usporava na 30, kao da su tamo uze trake, kao da se plasi mosta. Ovo pricam o situaciji pre rekonstrukcije Gazele, kada je saobracaj tekao normalno. Naravno, odmah guzva i kolona iza. Ma vise volim one bezobrazne sto me seku i ubacuju mi se nego ove gmizavce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda ce nekome da deluje smesno, ali ja najvise mrzim vozace koji:

-Ne ukljuce migavac kada skrecu na raskrsnici

Uf toliko me iznerviraju tim postupkom, da bi onda rado :2guns:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene ipak najvise iritiraju oni gusaci, smaraci, koji gmizu i prave havariju od guzve iza sebe. Narocito na Gazeli, gledam ga ispred sebe, vozi normalno, nailazi na most i od jednom usporava na 30, kao da su tamo uze trake, kao da se plasi mosta. Ovo pricam o situaciji pre rekonstrukcije Gazele, kada je saobracaj tekao normalno. Naravno, odmah guzva i kolona iza. Ma vise volim one bezobrazne sto me seku i ubacuju mi se nego ove gmizavce.

potpisujem. a tek vikendom, kad se razmile dacije i Z10 oko sega mega marketa...

i ova idiotkinja sa kadetom sto sam je tresnuo od pozadi, izadje na stiklama od 10cm. ajde nek mi neko objasni kako je moguce normalno voziti sa stiklom?

sad kad rade gazelu, desna traka koja je dalje od radova ide 60kmh a leva koja je bliza 40. zasto pobogu??? pa ako ima mesta dovoljno za autobuse i kamione ima i za automobile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Debili koji mi se zabodu u branik na auto putu...

2. Debili sto po mrklom mraku voze bez svetala, ili sa pozicijama ili maglenkama

3. Debili koji voze 20

4. Debili koji ti ablenduju da se sklonis iz brze trake a nemas gde

5. Debili koji misle da namerno radis nesto pa koce ispred tebe ili ti ulecu u makazice sa zeljom da dobiju preko ljubinke(posto uglavnom takvi na kraju izvuku deblji kraj)

6. Debili koji NECE da se pomere iz brze trake iako idu mnoooogo ispod ogranicenja

7. Debili na motorima

8. Debili sto nece da te puste da se ukljucis(namerno daju gas)

9. Debili koji ne znaju da voze... ili ne obracaju ni malo paznje na to sto rade i nemaju veze sta se desava oko njih

10. Debili sto misle da su face jer voze.... npr. ML...

11. Debili koji voze mrtvi pijani

12. Debili koji prolaze na CRVENO... ne mislim zuto ili ih uvati crveno, nego cisto crveno

13. Debili koji iskacu na ulicu(da li sa zeljom da poginu ili nisu svesni), bilo da je tu pesacki ili nije.

14. Debili koji misle da znaju da voze... pre svega mislim na klince koji voze pun gas u ulici 1.5m sirine oko kojesu kuce...

15. Debili koji ne znaju da voze i telefoniraju u isto vreme.... los multitasking!!!

NIJE POREDJANO PO REDU!!!!

Ovo je 15 stvari sto me nervira u saobracaju, svako od vas ce odavde izdvojiti bar 10 stvari koje mu izuzetno smetaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mrzim strumfove!!! odvratni mali plavi... :realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa odprilike tih 20% i zna da vozi i ponasa se normalno. ostali su za gradski prevoz. taman ne bi bilo guzve...

ma ovde se bre vozacke dozvole poklanjaju vec decenijama. kad se setim sta sam morao da naucim u auto skoli da bi polozio i to iz prve smesno mi je sad. tek kad sam poceo da samostalno vozim video sam koliko zapravo ne znam da vozim. treba bre obuka za vozaca da traje bar godinu dana i prve 2 godine nema voznje bez nadzora nekog ko vozi najmanje 10 godina. k ne polozi iz drugog pokusaja - cao! nije svako za volan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...