Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Kakve vozače najviše mrzite?

Recommended Posts

telefoniranje-u-autu2.jpg

- Šta radiš, ludače??? Ko te učio da voziš???, uz sledeći zaglušujući zvuk sirene, nešto je čemu sigurno prisustvujete često i na našim putevima, naročito u ovim vrelim danima.

Prema poslednjem istraživanju agencije AA Insurance, vozači koji najviše iritiraju druge vozače su oni koji pričaju mobilnim telefonima ili šalju SMS poruke prilikom vožnje.

Sledi celokupna lista najiritantnijih vrsta vozača:

1. Vozači koji pričaju mobilnim telefonima ili šalju tekstualne poruke prilikom vožnje, uprkos novom Zakonu o bezbednosti saobraćaja

2. Vozači koji ne obraćaju dovoljno pažnje u vožnji

3. Vozači koji voze zabranjenim trakama

4. Vozači koji namerno ubrzaju ili usporavaju kako ih ne biste mogli zaobići na putu

5. Vozači koji voze sporo i ne dozvoljavaju drugima da ih zaobiđu

6. Vozači koji ne koriste migavce

7. Vozači koji nisu pažljivi kada prelaze u drugu traku ili se prestrojavaju

8. Vozači koji voze sporo

9. Vozači koji ne dopuštaju prolaz motociklistima

10. Vozači koji ne pale svetla noću

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozim se sa drugom i prelazimo Slaviju...U kruznom toku, deo koji je najblizi onom krugu, stoje kola bez vidljivog razloga...I komentarisemo - sto li ovaj stoji ( posle se ispostavilo da je zena u pitanju ), mora da je u kvaru...I obilazi drug taj auto, ja pogledam kad ono zena kucka SMS poruku.... :coffee:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isao sam iza Juga uzbrdo i reko da ga obidjem dok prodju ovi sto idu u susret kad Jugo stade na uzbrdici i unutra zena vozac pokazuje suvozacu Milanovac u podnozju. :rant:

Inace ovi sto daju gas dok ih pretices treba na licu mesta :2guns:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. koji misle da je ulica reli

2. nervozne (ako si nervozan prijatelju idi skoci sa neke zgrade, i sve nas usreci...)

3. pancevce (unapred se izvinjavam pancevcima koji zapravo znaju da voze. svoj trojici.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

9. Vozači koji ne dopuštaju prolaz motociklistima

Kakav bre prolaz????? :angry: Motorciklista je ko i svako drugo motorno vozilo i kao takvo se krece drumom.Prema njemu respekt ko i prema kamionu u raskrsnici,al kad pocne da se provlaci kroz saobracaj na nedozvoljen nacin samo zato sto mu gabariti to dozvoljavaju...nek prvo sebi spremi mesto na groblju,sam je kriv sto radi zabranjene stvari i jos ocekuje da neko pazi na njega.U 95% slucajeva su motorciklisti krivi za nesrecu u kojoj ucestvuju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...one koji voze paralelno, tj. jedan pored drugoga i tako blokiraju prolaz ostalima na putu koji ima 2 trake u jednom smeru. Umesto da vozi malo ispred, ili malo iza ovog do njega...kako bi ostali mogli da prođu i da ih obilaze...oni voze paralelno i još uopšte ne shvataju zašto mu ablenduješ, iako su iza sebe napakovali 10 automobila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najvise pop...im :rant: kad uleti brzo ispred mene pa onda uspori....bitno da je uleteo ispred...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malopre sam napušio jednog ovde kod mene u Mitrovici.....stoka.... :censored::nuke::rant::wallbash::realmad:

Uglavnom nekultura.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parkiranje sa četiri migavca u desnoj, voznoj traci, radi obavljanja radnje kupovine cigareta, posete prijatelju....i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve ih mrzim osim 9. Nisam motociklista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja vala mrzim TAKSISTE! E sto je to bezobrazna grupa ljudi u saobracaju, to je da ne poverujes! Taj negde da te pusti da se "ubacis" - nema sanse!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuuuu, i meni su taksisti No1.....uglavnom bez grama mozga, a drcni i bezobrazni do besvesti..... :realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja mrzim traktoriste...Istera onaj njegov JTD na dzadu pa pusti dimcinu mora covek da ga obidje il uspori,ne mozes za njim od smrada,a i zaprlja mi filter vazduha... :harhar::rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja mrzim traktoriste...

Ustvari kad bolje razmislim <_< ja najviše mrzim vozila sa malolitražnim motorima na gas. To se vuče, pa još ako je uzbrdica "ha jao", to su automatski kategorije 5 i 8. :realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzim vozaće koji se ljute kad se ubacim ispred njih u koloni. Pa šta se ljuti kad je lepo bilo metar prostora, što ne kreće na vreme! :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parkiranje sa četiri migavca u desnoj, voznoj traci, radi obavljanja radnje kupovine cigareta, posete prijatelju....i sl.

Ovo je masovna pojava, i takvu bahatost bih žestoko kažnjavao! Usporava i ometa saobraćaj, povećava rizik jer se često parkiraju na krivini ili pešačkom prelazu, da bi uštedeli par minuta oduzimaju vreme drugima.

Tu prednjače vozači terenskih vozila ispred restorana sa baštom i trafika. Najčešće ima slobodan parkong pedesetak metara dalje, ali ko će toliko da pešači! I odatle se ne vidi sa kojim kolima je došao u kafanu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok te neki s Ladom od 100 e ne pricvrlji pa posle platis i za pumpu i za biciklo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najmrzim NEOBELEŽENA vozila u svakom smislu, bilo da ne daju migavce ili da im ne radi neko svetlo, pozicija ili što je najgore - štopaljka... takve bih streljao jer za 20-30-50rsd (koliko košta jedna sijalica) MNOGO ugrožavaju okolinu. Pančevci su pomenuti kao i ovi što voze paralelno u dve trake tako da bi to bilo to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Taksiste

2. Beogradjane (cast izuzetcima koje jos nisam upoznao) jer misle da je kolovozna traka ili parking svako mesto gde moze da im stane automobil

3. Vozace autobusa

4. Neosvetljene bicikliste

5. Oni koji te obidje sa 80 i onda koci ko magarac da bi se parkirao ispred tebe tako da te bukvalno zaustavi da bi se on parkirao

6. ... ima ih jos

Share this post


Link to post
Share on other sites

4. Vozači koji namerno ubrzaju ili usporavaju kako ih ne biste mogli zaobići na putu

:question: nikad nisam mogao da razumem ovu grupu ljudi ali definitivno bi ih :popo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...