Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Kakve vozače najviše mrzite?

Recommended Posts

Imam iskustva sto se tice voznje po BG-u, NS-u i tako vecim gradovima ali najgore ponasanje u voznji dozivljavam svakim danom u kosjericu.

Tu je sve kao na divljem zapadu, ljudi koce naglo ispred tebe da bi zaustavili auto na sred trake i izasli jednostavno da obave neki svoj posao, preticu kolonu auta preko trotoara uz velike osmehe na licu, kada se zaustave bez ikakve signalizacije i taman pocnes da ih obilazis oni krenu ili u tebe ili nastave pravo, skretanje u suprotnu traku i voznja u istoj da bi se stalo ispred prodavnice, voznja 10 na sat, parkiranje kamiona u nepreglednim krivinama, voznja sredinom puta iako ima drugih ucesnika iz suprotnog smera itd....

To su stavi koje dozivljavam svaki dan, jednostavno se odmorim kada odem van grada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne podnosim pametnjakovice koji se prave fini kad na izlasku sa Molove pumpe u Visnjickoj, propustaju ove koji izlaze sa pumpe a na semaforu koji je na 2 metra od toga debelo zeleno!

Jednostavno ne ocekujes da ce som da legne na kocnicu iz tebi nepoznatog razloga. :unsure: I ako sam direktno iza takvog vozackog genija, pa jos mogu i da vidim sta radi , a sta da radim sa onim iza mene koji to ne vidi pa zamalo da me zalepi ??

I slazem se sa Bokijom, samo da se pridrzavaju zakona i pravila i ne bi bilo frke uopste, nit guzve.

A da me nerviraju mnogi, nerviraju me . Svaki dan mi skoro neko digne pritisak.

Ja koliko se razumem, saobracajni znaci su u ovoj zemlji svuda isti,a i sire, kako u malom mestu tako i u velikom. Sto znaci da ako je recimo znak nailaska na kruzni tok, treba da zna da ide u "krug" a lik je usao u suprotan smer na kruznom kod Bogoslovije :blink: , pokupio par automobila napravio karambol, blokirao sve, i onda treba da se tolerise zato sto u njegovom mestu kruznog toka nema ??? Lik je bio iz Rume , i tako se pravdao. Zaista ne znam da li ga tamo ima ili nema, al za poentu price nije ni vazno.

Hocu da kazem, nema veze odakle je , kad ne zna osnovne stvari , bolje da ne vozi, nego da pravi picvajz. :rant:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ti si prava dushica :rolleyes:

Pa da, ranije nisam bio takav, a vidim da je to sad moderno tako :lol:

Dovla ne foliraj se

@njuskica - sta ces, taki smo ti mi :thumbup:

edit: izvinjavam se, Dovla nije takav :rofl:

E bez zezanja sada, stvarno jesam bio sve gore nabrojano da nisam, ali sada stvarno sve ređe i ređe imam takve ispade. Tu i tamo svirnem nekome ko smara ili neće da se skloni iz leve trake, ali i to sam sve češće u fazonu ''što da se nerviram'' pa iskuliram. Brinem se samo da me nisu stugle godine pa da zbog toga popuštam :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:thumbup:

Nishta lepshe od kavaljera u saobracaju :rolleyes:

Ih shto me danas pustio da prodjem jedan macan u Makenzijevoj :rolleyes:

Neverovatno kako se od prosechnog kretena u crvenom drnadavog krshu, pretvorio u princa na suptilno izgrebanom golfu kec, sa mestimichnim flekicama blata (svaka flekica, kao malena tufnica :w00t: ) toliko sam bila umorna/nervozna/zaglavljena u guzhvi, da kada se josh maknuo unazad da se ja proguram nisam znala kako da reagujem.

Valjda cu ga sresti i sutra, sigurno dobija chokoladicu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mrzim vozace dacie logan....ako malo obratite paznju 90% njih vozi ne 50 kako bi trebalo nego 40 pa i manje,uramljeni u soferku i vidno uplaseni... :X ,a naravno mrzim debile koji prolaze kroz crveno bahato se ponasaju!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xexexe to su nekad bili vozaci Zastave 101, onda su se presaltali na Dacie Logan, a sada svidelo se to Vama ili ne tu ulogu su preuzeli i vozaci Punta Classic ili Zastave 10 kako Vam je lakse :thumbup: Mada me oni manje nerviraju nego ovi iz Dacie :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne volim vozace koji voze kao da su sami u saobracaju :thumbdown: a to su ljudi,koji verovatno i u privatnom zivotu gledaju samo svoje dupe :veryangry: pa tako postupaju i u saobracaju :rant:

to im je verovatno zivotni moto :X sto je naravno totalno pogresno :no

Share this post


Link to post
Share on other sites

nerviraju me vozaci koji godisnje predju 3000km,koji voze samo kada pada kisa ,a kada je lepo vreme idu busom na posao.koji ce im auto.i jos nesto kada pada kisa kao da svi polude u saobracaju.... :doc:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@fedja.culum

misliš sunday drivers :) što ameri kažu... slažem se s tobom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

apsolutno se slazemo oko toga.Dodje mi da kupim ladu ziguli 1500 za 100€ sa sve plinom i da teram, samo da postujem pravo prvenstva i drzim se moje trake,i rokaj misko.da vidis kako bi begali,NADMENI I PREPOTENTNI VOZACI,ko bi onda vise plakao.he he. :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zene su sve gore i gore.Prvo napravi neko s...nje a kad joj sviras,umesto da se izvini ona ti psuje sve po spisku jer racuna da ti ne bijes zene.Stomak mi se okrene od takvih .....i bude mi zao sto su u pravu,da ne bijem zene realmad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

joj nemoj mi pominjati žene u saobraćaju... ovamo oće ravnopravnost, onamo prave sranja...

evo da vam kažem jednom šta mi se desilo :

idem ja višnjičkom i ulazim u despota stevana (iliti dvaesdeveti), i idem desnom trakom, prazno sve negde ispred mosta ide neki pežo iz suprotnog pravca...

ja nekih 30-40 lagano, svojom trakom, a pežo ispod mosta, dam malo gasa, da prođem, pežo koji je ispod mosta, skreće preko pune linije, prolazi kroz levu traku prema gradu, i staje ispred mene u mojoj traci... da se razgranilčimo... ja sam već proša deo puta kroz koji devojka ima putanju, a ona je svoju putanju skratila preko pune linije, i trake leve i trake desne... i stala pred mene... ja ne mogu da prođem, stajem... kočim, jel te... ona mi svira... iza mene lik, nije ušao u raskrsnicu, ovi u levoj traci ka gradu... idu, prolaze i sviraju joj (možda i meni)... i ona mi rukama i nogama i sviranjem sve po spisku jebala... i preti telefonom, i zove policiju.

ja uključim sva četir, i posle minut, eto ga policajac... dolazi do nje i posle 30 sekundi ide ka meni, i moli me, vratite se u nazad ova nije dobila ku_ca danas, ne mogu da trpim prepotentno žensko u kolima...

ja se osmehnem... i kažem panduru, ajde, kad si me lepo zamolio...

i ajde, sad, ti vozi sa ženama...

ne kažem, ima ih dobrih, samo ja poznajem samo dve koje voze dobro... ostale, sve dok se ne utvrdi suprotno, za mene su žene za volanom, i treba ih se kloniti, ili zbog sređivanja šminke u kolima, telefonanisanja, pričanja sa koleginicom ( koje mora biti sa pogledom oči u oči) ili jednostavno, prenadrkanosti, tj, samouverenost u sopstvene sposobnosti, koje su zapravo na nivou istom, kao i kad je polagala vožnju...

i baksuz sam, svaki dan kad se vraćam sa posla, ili ispred mene, ili iza mene, je žensko koje ne zna da vozi. ove ostale, koje zaista dobro voze, neka se ne nađu uvređene...

eto. sve sam rekao. u pm...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E za sve koji idu Visnjickom, ako nisu do sada primetili, cika u plavom cuci svako jutro malo posle semafora na kraju ulice kod suzenja a pre Pancevca, i gviri na ovu stranu da vidi ko se ubacuje iz trake za levo u traku za pravo :rtfm::book: vrlo su revnosni u tome pa obratite paznju :) a odma posle , pre one kafancine parkiran i auto sa nekim plavim obelezjima i cika neki sedi u njemu i pise neke papirice a vidim nisu srecni oni koji papir dobiju :rtfm:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka premesti, ali nisam primetio da taj čika koji stoji u Višnjičkoj, stoji na ulazu u Despota Stefana gde se najviše tih iz trake za levo odluči da te iseče u traci za pravo... i šta da mu kažeš ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stoji stoji svako jutro uredno :) mada je tamo stvarno problem sa tim , te dve trake za levo uglavnom zvrndaju prazne a za pravo je haos, i da se pridrzavas pravila prosao bi tuda nikad otprilike, tako da manje vise svi to rade sto ne predstavlja problem kad se lepo ukljuce onako "u hodu" sto bi rekli, al kad stanu pa ni tamo ni vamo e tad nastaje debeli zastoj .

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ja se trudim da odmah posle buske stanice upadnem u kolonu i idem svojom trakom, ali džaba kad ima stoke koja iskorišćava praznu traku pa se ubacuje... e to me takođe jako nervira, i nikad nisam video tog famoznog policajca...

nego irokanji ? da nije tvoj stilo SW ? viđam neku devojku sa stilom plavičaste boje, vozi Stilo SW (danas joj čini se nije radilo desno oboreno svetlo), svaki dan je viđam kad krenem na posao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stoji stoji svako jutro uredno :) mada je tamo stvarno problem sa tim , te dve trake za levo uglavnom zvrndaju prazne a za pravo je haos, i da se pridrzavas pravila prosao bi tuda nikad otprilike, tako da manje vise svi to rade sto ne predstavlja problem kad se lepo ukljuce onako "u hodu" sto bi rekli, al kad stanu pa ni tamo ni vamo e tad nastaje debeli zastoj .

Pa eto, ja prolazim tuda svako jutro oko 08h vec 9 godina i nekako sam naucio da jos od Mola hvatam desnu traku.

I stignem gde sam posao...

A kamikaze koji ulecu u tu traku 10m pre semafora jednog dana nece stici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam stiker kluba na kolima pozadi a boja je kao ova na slicici :) i nije SW :)

trudim se i ja da upadnem odma posle bus stanice u traku :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

onda nisi ti ta devojka :) to smo apsolvirali... svirni kad me vidiš, sivi sa nalepnicom (desno ispod jtd) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve i sve, nekako i mogu da shvatim, ali onaj bolid, sto ide od Dragise ka Belom Dvoru i vozi po sred linije 25 na sat. Kojem ne vredi ni svirati ni ablendovati da se bre skloni, vec moron namerno dodatno usporava. Ne znam, doslo mi je da ga zveknem od pozadi, pa kada stane da mu zapalim ta kola, neka izgore u plamenu. A tacno sam provalio da namerno zahebava idiot.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest maliomladinac

Hahaha, ja sa Pugom gurkam ljude koji me nerviraju...

P.S ne shalim se, takvima se samo prislonim i malo pritisnem papucicu sa desne strane :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...