Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Kakve vozače najviše mrzite?

Recommended Posts

Da vidis u Obrigada kad prave polukruzno...e nema sanse da ubode svoju traku,svaki put gledam da mi ne uleti neka blesa.I to naravno,bez migavca,pa se ti dosecaj,da li ce da upadne...Jes da Alfa ima strasno mali ajnslag,ali brate,ne upadam u tudje trake!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mimmy ti nesto mnogo mrzis vozace :D

Juce opet bmw 5 u akciji, vracam se sa posla, ostavim auto na pranje, krenem do kuce da se presvucem, ide reno neki, za njim neki zeleni auto, a za njim stara petica, valjda e34, tamna stakla, crn auto, sve u fulu i odjednom baja krece da pretice oba auta koja usporavaju da bi reno propisno skrenuo levo ... reno skrece, bmw koci, vozac psuje, a komsija ne veruje ...

Kad sam vec tu da iskoristim priliku da pomenem uzu i siru rodbinu ovima iz firme ITG ... izlazim iz krivine malo brze, primecujem policisku daciju i interventnu kako se raspravlja sa grupom svatova ispred restorana i pogledam ispred sebe, stoji kamion mikser u sred trake, a majstori pored njega, jedva sam se zaustavio i nekih 20 sekundi sam stajao jer mi nije bilo jasno otkud on tu, da li ceka da krene ili skrene, da li da ja cekam njega ili da ga obilazim i ko zna sta jos mi je proslo kroz glavu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok bre,nego mi ne ide u glavu,kako sam ja kao tupavo zensko naucila da parkiram u rikverc iz cuga,ne secem ljude kad preticem,ne pravim polukruzno preko tri trake,a mnogima je to visa matematika.Izgleda da se dozvole dobijaju lakse nego diplome...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste i zaboravio da mu kazem da ga pere samo spolja, pa sam se drao sa ulice ... tako jeftinije, kompletno je 300, ovako 200, isao sam za Bgd pa da ne idem onako prljav, nije opran 3 meseca.

i vozio sam se u jednom stilu 3v, od jednog cenjenog clana foruma :)

Trebala da bude musko :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

nismo se vozili na ler, sve pun gas iso ... 1.8 ;)

 

Da nije možda plavi Stilo sa zamenjenim izduvom, ventilirajućim diskovima i Dynamic felnama? :D

 

Ako je taj ide Stilo nenormalno dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ziv i zdrav i odlicno raspolozen :)

Mimmy brate izvini, salimo se malo :)

Pa jel ne vidiš smajlitji,di su ti naočaaaaaaaaaale :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste i zaboravio da mu kazem da ga pere samo spolja, pa sam se drao sa ulice ... tako jeftinije, kompletno je 300, ovako 200, isao sam za Bgd pa da ne idem onako prljav, nije opran 3 meseca.

i vozio sam se u jednom stilu 3v, od jednog cenjenog clana foruma :)

Trebala da bude musko :D

Jel to njegovo ime zabranjeno ovde pa svi kada pricaju o njemu nesto okolisaju?

Recite bre vozio nas Kicerica i napunili smo gace kako vozi i kako ide stilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta reci...dve zene na malom prostoru! :) Ne moze na dobro da izadje! :) Ova sa Swift-om je krenula da ostavi auto (kao na slici) dok plati parking,a ova sa (valjda) Opelom ulazila na parking...dakle,epilog koji je usledio je bio neizbezan! :)

 

image.jpg  image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam gde ovi klinci vrše obuku ali danas sam isterao jednog klinca iz auta i seo umesto njgea da ga izvučem iz jednosmerne u koju je upao  :turned: Još idem uzbrdo ulica uska parkiranje sa obe strane,kad neki klinac u Kliu cepa niz jednosmernu ja na sirenu on mučenik stade i ne zna šta se dešava,vidim pogubio se ko kuče u lifutu,izađem i kažem mu jednosmerna ti ovo ajde polako u rikverc,praviš gužvu,on kao nisam video i evo sad ću i tu počinje agonija.Klinac krene u rikverc ali vozi na retrovizore pošto mu zadnja stakla zatamljena pa ne vidi ništa,a naravno na retrovizore nema pojma da vozi i tako čas hoće da udari u auto sa desne strane,pa motaj isravljaj,pa opet u rikevrc al ovaj put beži levo.I tako 5 minuta već se napravila gužva sviraju svi redom,poče da se gasi klio,ne može u rikverc da ubaci reže menjač.Meni dozlogrdilo izađem reko beži sedi na suvozačevo mesto i isparkiram,kad ono samo vozačev retrovizr namešten kako treba,suvozačev mu gađa negde u nebo :laughing: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja redovno uparkiravam zenama.....mislim na auto , brze mi da pomognem nego da cekam nju.

Edited by Zhorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo Zhorz  :unworthy:  :unworthy:  :unworthy:

 

 Časovi kasnije, pretpostavljam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...