Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Kakve vozače najviše mrzite?

Recommended Posts

Danas sam se smejao i divio liku koji je sa BMW-om u jednosmernoj ulicici stao ispred mene. Ja naravno stadoh i bas kad sam pomislio da blicnem, lik otvara prozor i mase mi, u fazonu, samo sekund sad cu ja. Otvaraju se vrata i izlazi suvozac, koji, valjda, tu zivi i ovaj krece. Sve je to bilo vrlo brzo, ali nemogu da verujem da mu je bilo lakse da spusti prozor, nego da ukljuci sva cetiri! Kada smo izlazili iz te ulice lik ode levo, opet bez migavaca!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E juče lik bez svetala, bez migavca skreće, uleće, rasplavlja se rukama sa suvozačem, valjda je nogama vozio ... 

samo sam gledao kako će nekoga da zvekne ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja juce na semaforu stojim u traci za pravo a pored mene lik u crnom cirokiju u traci za levo. Polazimo i ja normalnom brzinom idem i pricam telefonom, znaci prva, druga spremam za trecu i on iza mene odjednom trubi i mase rukama! Ja ga naravno oteram u pm a on gas i nabija mi se u branik kao da me udari. Ja mu nabodem kocnicu namerno a on se istera iz pamet i pobode dzipa :D Pretice me i blokira i izlazi iz dzipa. Ja jedva docekao i onako sam ceo naelektrisan, a baja fura fazon 90-ih. Drecava trenerka, bela majca uvucena i kajla. Pocinje da se dere on meni, ja reko , sta oces bre kad si u traku za levo!? On ce, aa ti pricas telefonom ovo ono.. kazem mu sta te zabole sta radim kad idem normalno i u svojoj traci. I on onako videci da nije u pravu ne zna sta da mi kaze nego " imas srece sto je majka sa tobom inace bi dobio batine"! I jaooo , kad sam mu izleteo i reko, za 15min cu biti sam i da si se stvorio u gradu kako znas! On kao zagleda kola i kaze vazi.. namerno sam bio parkiran na glavnoj ulici i samo gledam dal ce da naidje al nema ga nigde! Sve su to pi..ke i frajeri za sirenom, a koga god sam pojurio ili izazvao nikad nije odgovorio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bitan izgled. Ja sam ovako miran i mogu da trpim koliko neces ali kad mi pukne film onda sam mnogo nezgodan. Niti biram niti gledam sta i kako, a volim da se posibam sto jes jes :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja juce na semaforu stojim u traci za pravo a pored mene lik u crnom cirokiju u traci za levo. Polazimo i ja normalnom brzinom idem i pricam telefonom, znaci prva, druga spremam za trecu i on iza mene odjednom trubi i mase rukama! Ja ga naravno oteram u pm a on gas i nabija mi se u branik kao da me udari. Ja mu nabodem kocnicu namerno a on se istera iz pamet i pobode dzipa :D Pretice me i blokira i izlazi iz dzipa. Ja jedva docekao i onako sam ceo naelektrisan, a baja fura fazon 90-ih. Drecava trenerka, bela majca uvucena i kajla. Pocinje da se dere on meni, ja reko , sta oces bre kad si u traku za levo!? On ce, aa ti pricas telefonom ovo ono.. kazem mu sta te zabole sta radim kad idem normalno i u svojoj traci. I on onako videci da nije u pravu ne zna sta da mi kaze nego " imas srece sto je majka sa tobom inace bi dobio batine"! I jaooo , kad sam mu izleteo i reko, za 15min cu biti sam i da si se stvorio u gradu kako znas! On kao zagleda kola i kaze vazi.. namerno sam bio parkiran na glavnoj ulici i samo gledam dal ce da naidje al nema ga nigde! Sve su to pi..ke i frajeri za sirenom, a koga god sam pojurio ili izazvao nikad nije odgovorio.

sto mu nisi tu kajlu nabio u bulju? :D

Ja vam lepo kazem da nisam jedini koji ima kratak fitilj :D

Edited by CileBGD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes, pa ono, ne volim da mi neko svira kada nije upravu, ja za takve bolide kad vozim nesto matoro vucem rucnu :p pa neka se zakuca :D

Inace sam bas kao Mica, miran dok se ne napravi takva budala.

Evo primer iz moje ulice, mnogi koji prolaze kroz Mkc1, kod Slona pa dole ka cuvenom Dolcinu, radi se ulica kod jednog semafora. Posto smo mi kakvi jesmo, desna traka je prkopana na jednom mestu i to bas kod semafora, sada posto neke debile mrzi da ceka on zaobidje to i stane tacno na pesacki i onda ljudi moraju da gaze po ulici, a tuda se brzo vozi, takodje tuda mnogi prolaze kroz crveno ili sta se jos desava kada im neko dolazi u susret e nece da ga puste iako im je to obaveza, meni je zao mog auta, ali bih tako nekoga slatko pukao tu da to nije normalno, umesto da ga pusti on se gura po svaku cenu, ajde i to razumem nekako, ali da stanes celim autom na pescaki, pa ljudi i zene sa kolicima moraju da prelaze na tu prometnu ulicu to nikako ne mogu da razumem.

Juce se neko guzio sa Audijem A6 2012. god koliko sam uspeo da prepoznam i krenuo tako na pesaci ali koliki je viri malo na kolovoz, taksista je lepo mogao da ga obidje samo da je 2cm pomerio volan i bukvalno je stao na sred i nije hteo da se pomerii dok se ovaj nije vratio nazad, napravila se vec kolona, sviraju, koliko mi je bilo drago, a ono zatamljena stakla, a taksista Stilisa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cile, uz fitilj kratko ti je i iskustvo i vozacko i zivotno, polako, ne trci prvi, sacekaj njega da izadje :)

 

Meni jutros sta se desilo, to se ne desava svaki dan ... stojim na semaforu i ima traka za levo i traka za pravo, ali posebno se pali moje zeleno za levo, a posebno njemu za pravo, uglavnom krenem ja drugi na semaforu, a covek u fordu nekom starom iz trake za pravo krece malo pravo i kad je ovaj prvi prosao, onda mota levo u moju traku, ja malo prikocim, da se ne polupamo, a on prodje, prodjem za njim, obidjem ga uz brdo i dok sam prolazio on mi mase rukom da se izvine i onda sam odustao od maltretiranja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije problem, pustum ja budalu, tako se i meni desilo Majdanpeku, mislim da sam pisao, taksista i ja za njim, obidjem ga i on mi mahne kao da se izvini i blicne, reko okej. Prestao sam da se nerviram, ali ne razumem te ljude. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj da se zapljunem kakve vozace najvise mrzim.

Eto, kao vozac 500L-a najvise mrzim vozace istog auta koji pricaju na mobilni.

Elem, vecina nas ima I paket opreme, i dobru multimediju sa bluetooth-om.

Zaista ne razumem da to neko ne koristi, vec drzi mobilni u ruci.

Naravno, tada nista ne vide...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije problem, pustum ja budalu, tako se i meni desilo Majdanpeku, mislim da sam pisao, taksista i ja za njim, obidjem ga i on mi mahne kao da se izvini i blicne, reko okej. Prestao sam da se nerviram, ali ne razumem te ljude. :)

Ne razume i on sebe, ali eto desi se, potrebno je da ga razumes i nema frke, a ako neko bas oce da se bije, pozoves Micu da ga icepa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto daje gas misleci da ce da me uplasi a kad mi se nabio uz branik ja nabodem kocnicu i da vidis kako se cimne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne j.bem ja nista kad mi padne mrak na oci. Ovako sam inace za primer. A i videces kad se budes zenio, sve ti manje zivot mio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...