Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Kakve vozače najviše mrzite?

Recommended Posts

Kakvi se frankestajni voze po Sapcu to nije normalno.

Vozi lik sa nekim smrdljivim diodama u farovima jedva se vide a dole upalio maglenke,Raspali xenoni,led trake preko cele maske...Svaki treci sa upaljenim maglenkama...A6 sa dnevnim diodama...sve to po mrklom mraku u sred leta :rant:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis, proleca :) . Ala su ti digli temperaturu iznad radne, cim si pozurio neki mesec unapred ;) .

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast ovim kamiondžijama na umeću (izuzev onog Amera).  Neki mesec pre 18 godina sam upisao vožnju i moji su me naterali da odmah idem za C kategoriju ne bi li dobio i B i C istovremeno. Posle 10 časova sam hteo da batalim i da se vratim na B jer je kamion bio Zastavina Zeta bez servo volana pa su mi ruke otpadale međutim kako je vreme proticalo sve sam više zavoleo kamion. :) Položio iz prve bez ikakve greške kako na poligonu tako i u gradu, jedina mana je bila što sam hvatao luk kad sam iz kamiona prešao u automobil. Najviše mi je  značilo od tih 40 časova što sam naučio da vozim i parkiram koristeći  spoljne retrovizore i prelazak sa kamionskog volana na volan golfa 2  mi je bilo kao da na autu imam city servo. :D

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sinoc odem na kvarno do kovina, prvo vidim nekog klinca vozi biciklu po mraku bez ikakvog svetla na jedan tocak ... i to sredinom desne trake ... posle vidim neki hyundai sa diodom preko celog branika, onako pri dnu ... i umalo da me jedan jugista udari, prodje korsa lezeci i ceka da skrene levo na parking, ja za njom i zamnom jugo i covek jedva ukocio, da nisam krenuo unapred eto ga u gepeku ... pogledam retrovizor, on se krsti u jugu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro si ti i prošao, da te neko pokupi neregistrovanog ko zna kako bi se to završilo po tebe..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne volim neoprezne vozace. Malopre me udari devojka dok sam cekao da se parkiram, jer nije gledala u retrovizore, samo je ubacila u rikverc i krenula. Epilog je, moraju da se farbaju cela suvozacka vrata....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dada. Sreca tso nije Panda bila u pitanju, inace bi joj glavu otkinuo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

... Ili je to odradila na licu mesta ... nadoknadila ... štetu ... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je neka, pa da se dogvorimo, ovaj da odradi u naturi....

 

Popunili smo ono evrposko cudo, pa cu sutra da nosim u osiguranje. Oboje smo potpisali, ali nigde nije navedeno ko je kriv (plasim se da kojim cudom ja ne ispoadnem krivac). Situacija je bila da sam ja stajao na gvalnom putu da propustim lika da se ukljuci u saobracaj, a ona me je zveknula sa trotoara....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kakav evropski izvestaj....ja ne znam ko je uzeo pare od toga....ili pare ili policiju a do tada joj ispricas sve sta je ceka, i kazna, i povecanje polise i ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam imao neku nezgodu (koju je placalo osiguravajuce drustvo) od kako je uveden, tako da ga nikad nisam popunjavao, pa mi nesto nije jasno.

Zar nije bilo govora da ce policija naplacivati izlazak i da ukoliko je steta manja od 500 eura nema potrebe za policijskim zapisnikom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' bese 9.000 din. izlazak saobracajne policije na uvidjaj ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je po novom izlazak sa zapisnikom 24000 ili 27000. Tako sam cuo, ne dao Bog da nam trebaju...

htc evo 3D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa tim evropskim gov... papirom će opet morati ona da dođe da potvrdi lično. Što se tiče izlaska policije i pravljenja zapisnika to plaća osiguranje u ovom slučaju, njeno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preksinoć sam bio svedok slične situacije, klinke se potovarile u 206 kod opštine onde i taksista staje iza njih i pali sva 4, one pale auto i kreću u rikverc i raspale po taksisti i izleće klinka i kaže jaoj nisam vas videla, mislim se, da si pogledala možda bi i videla, moglo je i dete da se umuva iza auta..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Offtopic

Moj brat se cliom zabode u nekoga od pozadi. Zevo negde. Zove i kaže da je imao udes i da mu lik traži 500 evra. Ja dolazim, on uspeo da udari q7. Kad još lepše - švajcarske table. Clio lepo razbijen a na ovome malo napukao branik i eventualno polomnjen neki od parking senzora. Srećom ok neki čovek.

Dolazi policija, duvaju oni i zaatim policajac predloži da popune evropski izveštaj. "Švajcarac" pozva svoje osiguranje, ovi mu dadoše zeleno svetlo i to je to. Dao mu brat i kopiju lične karte i broj telefona, ali se više nisu ni videli ni čuli. Prošlo više od godinu dana. Pitaću ga koliki je bio malus.

Policija nije naplatila izlazak.

Edited by sikander

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedini problem kod tog evropskog izvestaja je sto posle placas uvecano osiguranje u naredne tri godine, prve godine uvecanje od 50%, druge 30-35%, terece valjda 15%, pa si cetvrte na nuli i to pod uslovom da ne napravis neku stetu u tom periodu  tako da se za neka manja ostecenja tipa 50-100 evra nekad vise isplati dati coveku pare jer osiguranje moze vise da te odere!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam isao u njeno osiguranje i podneo zahtev za stetu. U zahtevu sam napisao da hocu da mi njihov majstor odradi auto. Lik je izasao, slikao, i u ponedeljak treba da odem po zapisnik, pa cemo videti za dalje.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

, prve godine uvecanje od 50%, druge 30-35%, terece valjda 15%, pa si cetvrte na nuli i to pod uslovom da ne napravis neku stetu u tom periodu 

nesto nisam siguran da po 20% pada polisa godisnje....pre bi rekao 5-10% max ......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...