Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Kakve vozače najviše mrzite?

Recommended Posts

Mislim da je kruzni tok za vecinu vozaca nocna mora, a u stvari bi trebao izuzetno prosto da funkcionise

 

Totalna istina :D Isao sam juce i prekljuce u NS i imaju nove kruzne tokove sa dve trake u njima i niko nece da vozi unutrasnjom trakom, svi se pre kruznog toka ubacuju u desnu traku kako bi isli spoljnom trakom u kruznom toku pa sam na kraju skoro pokupio jednog lika jer nisam ocekivao da neko iz spoljne trake planira da ode cak do treceg izlaza iz kruznog toka :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice kruznih tokova-volim ih i jedan sam od onih divljaka :( sto lete kroz kruzni dok saputnici ne znaju sta ih je snaslo.

Sto se tice Pauna i skutera-vozaci skutera su ravnopravni ucesnici u saobracaju i imaju pravo na celu traku. Takodje kada ih obilazis, trebalo bi da predjes u suprotnu traku a ne uz njega.... bar zakon tako kaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Yugisa, totalno si u pravu, meni se par puta desilo na onom kruznom na bulevaru Evrope da sam morao da propustim izlaz iz unutrasnje trake, jer je onaj iz spoljne kruzio...  :2guns:

 

Zato sada samo idem desnom, a gledam da se dobrano pre kruznog prestrojim u desnu i problema bez!  :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U NS sva sreca ima puno onih koji voze iskljucivo desnom... naguraju se svi na ulazu u nju, a ostave levu praznu... milina, mozes odmah uci... :)

Inace, na prilazu toj kruznoj prema Limanu 4 cesto stoji radar, al ga odavno nije bilo... Bas danas idem iz pravca Futoske ka Limanu 4, I ne znam zasto ukljucim limiter (koji mi je namesten na 54 km/h)... a nemam to cesto obicaj da cinim... svi lepo krenemo - prva, druga, treca do 2500 obrtaja... valjda takav dan bio svi nervozni, I osetim nece dalje... poledam oko mene svi ostali na istoj brzini... kad jedan sa sluzbenom Fabiom projuri sa preko 70 slalom izmedju svih nas... pomislim gde su sad da ga zaustave, i nisam jos ni pomislio do kraja istrcava jedan drug u plavom sa lizalicom... tako mu i treba kad je najpametniji... pazite svi ostali, izgleda da su otvorili sezonu, na tom bulevaru su najcesce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

izašao sa devojkom da prošetam i stao na pešački, čekamo da prođu sva kola, duple trake su u pitanju, levo nema nikoga pa da pređemo kada prođu ovi desno, međutim sam staje lik u traci bližoj nama i dozvoljava nam da pređemo, a u drugoj traci lik sa belim Meganom prolazi na pola metra od nas, u drugoj brzini lagano.. Malo mi je falilo da ga šutnem, mislim da bih mu probio nogom unutra...  :2guns:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog takvih se bojim da stajem pesacima, da ih te budale iz druge trake ne pokupe.. pitam se sta im je u glavi, vide da stajes, ne parkiras valjda u levoj traci..ili uopste ne konstatuju, imaju svoju putanju...>_>
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Večeras se motorista najnormalnije okreće na autoputu i kreće u suprotnom smeru uz krajnju levu liniju! Za to bih ga prvo tukao 2 dana pa mu onda uzeo dozvolu

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Taksisti,misle da su oni izmislili saobracaj.

2. Nepostovanje prava prvenstva prolaza na raskrsnici, kad izadje u obe trake a vidi da ne moze da se ukljuci i onda ja moram da cekam i ako imam prvenstvo. Cak sam vise puta razmisljao da se namerno zakucam u nekog zbog toga ali mi zao auto.

3. Ne razumem ljude koji ne vide da se upalilo zeleno svetlo na semaforu.

4. Motoristi koji preticu sa desne strane.

5. Prokupcane, Vranjance, Leskovcane, Pirocance koji ne znaju ko ima prvenstvo u kruznom toku niti znaju kako da izadju iz istog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Nisu su oni glavni za takve stvari, pa njih najvise mrzim. Mada ima i ostalih ne kazem da nema.

Edited by guzva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rumljane... ko je njih poznavao... ;)

 

Znači ima nas više. I niko mi ne veruje. Kada vidim RU bežim što dalje.

 

Počinjem da mrzim ove porodične sa decom u kolima, ogroman su rizik. Voze bahato, niti gledaju u retrovizore niti poštuju propise, verovatno računica vozim dete i svi moraju da mi se pokore. Ili im se tulipan popeo na glavu i gledaju da agoniju skrate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ranije čuo neku priču za RU i PA table... kao od jednih beži ako su ispred tebe, a od drugih ako su iza tebe... ne mogu da se setim koji su koji :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko krvnih sudova ima u ušima ?

Veče lepo vedro, idealno za osmatranje zvezda (mada pun mesec pa pola stvari objašnjava) a dasa lepo upalio zadnju maglenku. Dakle magle deset dana unazad ni deset dana u najavi nema. 

Bilo mi žao da trošim H1 sijalice, ali šta da se radi ono crveno g.vno od svetla bode oči. I tako lepo roknem duga pa nek svi svetlimo.

Da se vratim na početak, uši mu svetlele ko blesave. Italijan definitivno nije štedeo na sijalicama.

 

Pre neko veče stajem iza punta sa saravno upaljenim zad. maglenkama i ponovim manevar sa velikim svetlima. Prvo se vrteo , pa palio sva četiri pa pokazivao rukama i opet mu nije bilo jasno. Nije me mrzelo da stanem paralelno sa njim i da ga pitam gde vidi maglu ?

Vrlo brzo je ukapirao i ugasio govnavo zadnje svetlo za maglu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ranije čuo neku priču za RU i PA table... kao od jednih beži ako su ispred tebe, a od drugih ako su iza tebe... ne mogu da se setim koji su koji :)

 

+1 PA i RU  ,  a od skoro i KO od kad su ih razdvojili od PA 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bas tolerantan u saobracaju, pustam, propustam, ne nervoziram i tako to, ali prsao sam u nedelju...zurim da se nadjem sa Bumbleebe-jem da krecemo na skup, stojim u srednjoj traci (Ja sam crna tufna), kreten pored mene (crvena tufna) je iz te trake mogao samo u levo - zelena strelica, on ladno kao da je oslobodio Novi Sad, samo pravo nastavio i bukvalno na 10 cm od mog retrovizora sa svojom kanturinom od Dacie...Ja sviram magarcu on se gura covece...prodjem ja i stanem tako da ne moze nigde, izadjem i onako sa pritiskom 300 sa 200 pocnem da se derem JEL MOGUCE OVO, KOJI JE OVO BEZOBRAZLUK??? On jos nesto kao mase rukama da se pomerim...nije mu jasno valjda...imao je srece, iza se stvorila vec kolona...

111111.jpg

Nikad u zivotu se nisam tako iznervirao u saobracaju, bezobrazluk, cist...

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Velika Fama se digla oko PA tablica 

JA sam iz Pančeva, iskren da budem ima Pančevaca koji nisu za dozvolu, ali sam ubeđen da ima mnogo više Beograđana koji nisu za dozvolu, e sad nemojte da zaboravite da do nedavno  su mnogi imali PA table a sad su dobili svoje, pa ste sad počeli da njih primećujete a to su ti isti koji su imali pre PA table. Samo da znate zbog te mržnje prema PA tablicama ni BG table nisu baš poželjne u Pančevu jer ne mora da se uleće u makazice, a za brzinu ne preporučujem jer policije ima dosta, a kazne nisu male.

 

Inače me nerviraju svi koji pričaju telefonom i voze (ili bilo šta drugo rade sa telefonom) ..., voze malu decu na prednjim sedištima, prolaze na crveno,   

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to sam i kaz'o :)

I kazu da PA nemaju pojma da parkiraju :) mozda jer ima mnogo sela i manjih opstina sa PA tablama...... sta znam, takve price kruze :)

Isto kao sto sam cuo da SD voze brzo i opasno i da piju kao smukovi :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko krvnih sudova ima u ušima ?

Veče lepo vedro, idealno za osmatranje zvezda (mada pun mesec pa pola stvari objašnjava) a dasa lepo upalio zadnju maglenku. Dakle magle deset dana unazad ni deset dana u najavi nema.

Bilo mi žao da trošim H1 sijalice, ali šta da se radi ono crveno g.vno od svetla bode oči. I tako lepo roknem duga pa nek svi svetlimo.

Da se vratim na početak, uši mu svetlele ko blesave. Italijan definitivno nije štedeo na sijalicama.

Pre neko veče stajem iza punta sa saravno upaljenim zad. maglenkama i ponovim manevar sa velikim svetlima. Prvo se vrteo , pa palio sva četiri pa pokazivao rukama i opet mu nije bilo jasno. Nije me mrzelo da stanem paralelno sa njim i da ga pitam gde vidi maglu ?

Vrlo brzo je ukapirao i ugasio govnavo zadnje svetlo za maglu.

Ja sam skoro sreo jednog sa upaljenim i prednjim i zadnjim maglenkama. Sumrak, nigde magle, potpuno vedro a maglenke izbijaju oči.

Prvo sam blicnuo par puta bez uspeha. Pa upalio duga malo duže, opet ništa.

Obidjem ga prilično rizično, samo da pobegnem od njega, ono i prednje upaljene, još gore...

Ja mu upalim zadnju maglenku da ukapira, bez uspeha ponovo. Ugasim maglenku, dam gas i još rizičnije preteknem par automobila a on za mnom, sva preticanja sa makazicama, jedva je prolazio. Taman sam počeo da tražim povoljno mesto da se objasnimo zašto me juri i na semaforu ludak skrete levo dok sam čekao prolaz za pravo. Svetleo je kao svemirski brod, uzas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene nerviraju i oni carevi koji voze sa upaljenim maglenakama umesto oborenih svetala. Uopšte ne kapiram taj mozak koji vozi ganc novi Superb i žao mu da plati jednu H7 sijalicu. 

A pogotovu me nerviraju kola sa loše naštelovanim svetlima posle kojih 2 minuta ne vidim ništa koliko me zaslepe. Naravno, nikada ne znaju zašto im se blica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene nerviraju i oni carevi koji voze sa upaljenim maglenakama umesto oborenih svetala. Uopšte ne kapiram taj mozak koji vozi ganc novi Superb i žao mu da plati jednu H7 sijalicu. 

 

Noću ili danju? Pošto su njoj dnevna svetla dole pored maglenki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noću. Ne kapiram ih baš ni danju(ne za Superb nego inače vožnja na maglenakama umesto na oborenim), ali ajde kao nema ni poentu neku svetlo pa da ga malo i razumem..

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako rade samo maglenke bez pozicija onda su namestena kao DRL svetla, tj ako pozadi ne vidis pozicije onda su DRL i to je tako jbga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...