Jump to content
FAS Goran
nestor

Lybra - provlacenje instalacije

Recommended Posts

ljudi jel ima neko ideju ili bar malo da me uputi kako da provucem zicu ispod haube do kabine :question:

gde god da pogledam sve je ususkano :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravih detalje nekadašnje priče o tome...ali koliko se sećam...imaš nešto oko rupe za kardan volana...a, imaš i namenske rupe za instalaciju...isto negde tako nisko u požarnom zidu.

Sačekaj da odgovori neko od ljudi koji su provlačili posebnu instalaciju za dodatnu muziku. Poslaću Mansu PP da pogleda ovu temu... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha....neso,divan si za pp,nego da ne spamujemo...

Svakako da na firewall-u ima predvidjenih rupa za neke dodatne instalacije,mada i pored samih fabrickih je izvodljivo provuci,pogotovo ako je to 10mm2.Pokusaj da nadjes instalaciju koja ulazi u kabinu i istu da nadjes iz kabine i to je to...Srecno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

podržavam predgovornika skroz. Ima još jedna caka gde se "zaobilazno" može prići iz motora u kabinu. Skini plastični poklopac isped šoferšajbne, a ispod brisača, i pogledaj šta sve tu ima!!? Pokušaj odatle (a usput očistiš ceo oluk i odvod od klimatizacije) i ne isprljaš se.... (skidanje plastične obloge pod šajbnom 8 kstastih štafova, i dve 15-tice oa brisača (mislim))

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala ljudi pogledacu :geek: samo sto sam pre nedelju dana skidao tu plastiku zbog farbanja nosaca brisaca i ciscenja oluka :rambo: ali mi se ne radi opet ta gimnastika :angry: ...nista trazim vupu u firewallu da mu roknem trojanca :nuke: jos koji konj joj nece smetati :smoke:

edit: moram da pitam bokija ako mu je ostalo gremlina :rofl: odo ja off :vava:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima i tog slucaja,kod mene na stilu je kabl mora tuda jer je suvise ima da bi drugde isao B)

(pazljivo sa vracanjem te plastike je ume soferka da se ne slozi sa istom i da kaze papa)

Share this post


Link to post
Share on other sites

odustao sam od ove rabote jer sam prethodni put jedva vratio tu plastiku :rant: a drugo mesto gde bi ga mogao provuci nevidim. U svakom slucaju hvala svima na pomoci :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez želje da te nagovaram da pokušaš još jedanput (ja to nikad nisam radio), ali gledah kako u GLASS sevisu skinuše tu plastiku kao od šale....i namestiše je još bolje nego što je prijanjala na prvobitnu šajbnu. Izgleda da oni koji nemaju rutine u svakodnevnom skidanju takvih obloga - za prvi put treba da imaju i strpljenje... Pokušaj iza osigurača da nadješ mesto za prolaz kabla, tu svakako mora da postoji vezi sa motornim prostorom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...