Jump to content
FAS Goran
chikavili

Making of...

Recommended Posts

Ooooo, napokon :)

Svaka cast!  :unworthy:

 

Mogli bismo vec sad da krenemo da snimamo neki novi promo video, taman da izadje do kraja 2016. godine  :harhar:  :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šteta što ove mašine i vlasnici više nisu aktivni na forumu i druženjima... Vreme je da se odradi neki novi klip u boljoj rezoluciji i sa nekim sadržajem, nekom pričom i sl.. Sve pohvale :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

auu ovo me obradovalo,dugo smo cekali,svaka cast :unworthy:  :clap:

fantasticno odradjeno,sve pohvale za projekat

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šteta što ove mašine i vlasnici više nisu aktivni na forumu i druženjima...

 

Pa sad...

 

Fiat Stilo sivi - Steelo, poslednji put bio na okupljanju pre nekih dva, tri meseca...sada vozi Alfu 156 Q4. Poslednji put logovan na forum pre nekih 20 dana. Mogao si da ga vidiš na prolećnom roštilju, čini mi se da je bio, da ne tražim sada po slikama.

Fiat Stilo crni, OZ felne - Mans, posećuje okupljanja učestalošću kao i uvek što je radio, na roštiljima je stalno prisutan, Mod je na forumu, sada vozi Fiat Nuova Bravo 150 KS, imate slike tog auta sa okupljanja.

Fiat Stilo crni, Schumacher felne - ReShu, i dalje vozi taj auto.

Fiat Stilo beli - Nidža, aktivan na forumu, poslednji put logovan danas u pola 4, sada vozi Alfu 159, Stilo je kod sestre.

 

Punto sivi HGT, Marko, koliko znam i dalje vozi taj auto.

Punto crni HGT je kod joxy-ja, poslednji put je logovan na forumu danas u 6 popodne.

Punto crni, MOMO felne - podvarak, Mod, svaki dan online na forumu, danas vozi Alfu GT, razvio FLCS Droid.

Crveni Seicento...nemam pojma gde je sada i ko ga vozi.

 

Lancie Delte su promenile vlasnike. Članovi foruma koji su ih vozili su i dalje na forumu. Npr. vlasnik bele Delte, DejanDr je na forumu kao što je i ranije bio...nikada nije bio svaki dan. Poslednji put logovan pre nekih mesec dana, posle je imao Coupe.

Lancia Lybre, Woodoo i Mik ih i dalje voze, Woodoo je Mod na forumu.

 

Fiat Panda 100 HP - Ognjen, skoro svaki dan na forumu, još milion puta se iscimao oko snimanja i fotkanja (saloni automobila u Beogradu 2011. 2013., rođendan 500L, početak proizvodnje 500L...), prodao je pre par meseci Pandu i kupio Lancia nuova Ypsilon.

Fiat 500 crveni je vlasništvo sestre jednog člana foruma, nemam pojma da li ga ona i dalje vozi. Nikada nije bila registrovana na forumu.

 

Verovatno sam zaboravio neki auto...ali ionako nije važno da se nabroji svaki.

Uglavnom, nije tačno da tih ljudi više nema na forumu i/ili druženjima. ;)

 

Naravno, to ne umanjuje potrebu da se napravi novi video klip sa danas aktivnim modelima (Delta mk.3, nuova Bravo, nuova Ypsilon, 500L, Grande Punto...). :thumbup:

Lepo lepo,sme li ovo da se sheruje na drustvene mreze? :D

 

Sme i na torent... :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auh, docekasmo napokon i to posle 3 i po godine  :thumbsup: .

Sjajno, svaka cast za ekipu i ulozen trud :unworthy: !

Iako preferiram sportski orijentisane automobile, najupecatljiviji mi je deo sa Lybricama ispred Starog Dvora, gospodski izgledaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican video, svaka cast svima koji su ucestvovali i doprineli!  :unworthy:

Predlazem da se za prolecni skup odradi nesto slicno i savremenije, da se iskoristi kada smo svi na "gomili"  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa'rani nas čovek sve sa kolima ovako mlade i zdrave. :-D Tu smo, aktivni smo.

Konačno film montiran! Super je ovo ispalo s obzirom koliko je sve rađeno na brzinu i bez nekih velikih priprema. Bogme me je klepila nostalgija, moram priznati.


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa'rani nas čovek sve sa kolima ovako mlade i zdrave. :-D Tu smo, aktivni smo.

Konačno film montiran! Super je ovo ispalo s obzirom koliko je sve rađeno na brzinu i bez nekih velikih priprema. Bogme me je klepila nostalgija, moram priznati.

 

Pa javi se brate da ti dam malo mog belog skorpiona da te mine zelja :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa'rani nas čovek sve sa kolima ovako mlade i zdrave. :-D Tu smo, aktivni smo.

 

 

Ma dobro nije baš bilo bukvalno, mislio sam da stariji forumaši slabo pišu, uglavnom čitaju, a tvoj Stilo sam prepoznao, podvarkovog Punta, belu Deltu i kung fu Pandu, za ove ostale nisam siguran, pošto sam ja kasnije postao Fiatista i uključio se na forum.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Snimak je stvarno odlican, kao i Ivanu i meni je onaj deo sa Librama stvarno fenomenalan, kao da treba da izadje neki zvanicnik i da se preveze njome, sve u svemu snimak je odlican, svaka cast.

 

E sada da ne bude sve bajno i bez kritika nego samo pohvale, mislim da je sramota sto je trebalo toliko vremena da se realizuje ovaj snimak, znam da treba vremena i sve to ali kao sto je mogao sada biti gotov tako je mogao i na vreme da se uradi, nije zlonamerna kritika nego eto da se sledeci put ne ceka toliko, pa da uskoro vidimo neki novi snimak.

 

@Nesa, moze i moja gujica da bude uz te nove silne delte i nuova bravo..... :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...