Jump to content
FAS Goran
kizaspooky

Stilo - sajla podizaca stakla

Recommended Posts

Elem, juce poce da mi krklja podizac kad podizem i spustam stakla na vozacevim vratima. Ne budem lenj pa rasturim cela vrata (misleci da je samo prljavstina pa da ocistim) i vidim da se jedna nit na sajli otkinula pa pravi haos.

Moje pitanje je imali te sajle negde (provereno dobra) i koliko je komplikovano to zameniti ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

bato, moram da te razočaram. sjle nema nigde kupiti, samo ceo podizač. ti odluči da li ćes nov ili polovan. a i kada bi slučajno nasao nekoga ko ce ti usluzno napraviti zeljenu sajlu, na montazi bi napravio vise stete nego koristi. veruj mi! neke stvari koliko god da su skupe, u stvari su najjeftinije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam isto mislio da pravim sajle,ali niko nije hteo to da mi radi,pa sam pokusao i sam da pravim sajlu,ali opet naravno neuspesno :wallbash:

I onda lepo porucio iz Sapca i za 50e sa dostavom resio glavobolju :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta te je kostalo 50e? Kako isporucuju podizac, sa sve limom ili bez njega? Primetio sam da je zanitovan podizac za lim, ili mi se ucinilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,zaheftan je pop nitnama i salju ti ga komplet sa limom :thumbsup:

Veruj mi ne isplati se da se maltertiras i pokusavas da popravis.

Pogledaj ovde brojeve,pa okreni neki otpad i raspitaj se http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=5602&st=120&p=687381&hl=otpad&fromsearch=1entry687381

Edited by ChobbyNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da problem mozete da resite kod "Boban Sajle". Danas sam zvao i rekose mi da zamena sajli sa ugradnjom kosta 3.000dinara. Trebalo bi da do petka odem do njih pa cu vam javiti da li sam resio problem.

Probajte na telefon 347 33 10 (Boban sajle)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem, juce poce da mi krklja podizac kad podizem i spustam stakla na vozacevim vratima. Ne budem lenj pa rasturim cela vrata (misleci da je samo prljavstina pa da ocistim) i vidim da se jedna nit na sajli otkinula pa pravi haos.

Moje pitanje je imali te sajle negde (provereno dobra) i koliko je komplikovano to zameniti ?

Druze sajlu mozes da zamenis kod Bobana sajle na Vozdovcu,oni rade sve,ja sam tamo sredio podizac vozacevog stakla i kostalo me je 15oo din.Nemoj dalje da trazis!Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...