Jump to content
FAS Goran
zverko

Klima servisi - iskustva

Recommended Posts

4 hours ago, clover said:

Moze tacan naziv servisa? Ili jos bolje adresa.

Guglam, ali nema sanse da nadjem.

Prodavnica auto delova Gazela komerc ti je pored ili ispred njih, oni su na samom uglu kad se skreće ka Slodesu. 

 

Screenshot_20210612_121207_com.google.android_apps_maps.thumb.jpg.93712c8fee76a84d498dc9841047edab.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam čudan problem kada upalim klimu, krene pucketanje da se cuje doduse traje minut pa stane. Kontam da je to jer je auto na suncu stajao pa kad upalim klimu krene plastika ona da pucketa mozda zbog razlike u temperaturi ,ali pre neki dan sam vozio oko 170kmh bez klime, pa kad sam je ukljucio krenulo je bolesno da pucketa sve oko table...Sta moze biti ? Inace klima radi odlicno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam poslusao@Axic -a i otisao sam kod jednog majstora kod mene u kraju..kazu odlican je.

Pregledao auto i kaze problem je kvacilo klime. Zamenjeno i nece.
Kaze senzor pritiska. Zamenjeno i to i opet nece.
Na kraju relej klime. Stavim drugi.. sad krene da hladi i ugasi nakon 15sec.

Bice da je neki problem oko struje. Vidim da je 2013 spominjan neki decko sa Altine koji radi super. Jel jos radi ili ima preporuka za nekog drugog ko je dobar oko elektronike.

Izgoreh na ovoj vrucini bez klime. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako ti je kad ne slusas Axu. Najpoznatiji forumski tester :stuart: - ocenjuje gume vec posle par obrtaja tockova, ulje nakon par desetina km, akumulatore u vr' glave za nedelju dana, majstore posle par pokreta u servisu... Sta god mi zatreba, njega obavezno prvo cimam i konsultujem, sto preporucujem i ostatku foruma :lol: .

Skola za iduci put.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nisam poslusao[mention=10235]Axic[/mention] -a i otisao sam kod jednog majstora kod mene u kraju..kazu odlican je.

Pregledao auto i kaze problem je kvacilo klime. Zamenjeno i nece.
Kaze senzor pritiska. Zamenjeno i to i opet nece.
Na kraju relej klime. Stavim drugi.. sad krene da hladi i ugasi nakon 15sec.

Bice da je neki problem oko struje. Vidim da je 2013 spominjan neki decko sa Altine koji radi super. Jel jos radi ili ima preporuka za nekog drugog ko je dobar oko elektronike.

Izgoreh na ovoj vrucini bez klime. default_(.gif

Ako je Dule, imam ja broj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako Vinogradarska ulica nije daleko, velika preporuka od mene za Zokija, svaki problem je resen u kratkom roku, uvek za 50 Evra ali je klima uvek bila iz prve popravljena :)

 

Na puntu mi je vario cevi, pravio neke krivine i to je radilo zauvek!

 

Ako treba imam broj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Untitled-1.thumb.jpg.720fa07ecad0d16f8db0a6eef30b0494.jpg

 

On je kapija pre ovog majstora, pa se ode iza kuce, gd eje ona mecka na slici.

064 11 71 102

 

Bio sam nekada davno kod Nikole na Altini, menjao presostat, nesto budzio i mrsio ali nije bilo to to, uvek je klima radila neko vreme pa stane.

Zoki otkrio lose aluminijumsko crevo, isekao, pokrivio, zavario, i od tada je klima radila stalno i bez greske.

 

Na Merivi mi je zamenio kvacilo klime, proverio sve ostalo i ustanovio da je samo kvacilo riknulo. To je bilo pre 4 godine i klima i dan danas radi istim intenzitetom.

 

Pri tom ja sam mu ostavio auto, on me svojim autom dovezao na posao, nekeko je skroz drugarski odnos, ko da se znamo 100 god!

 

Edit:

Omasio sam majstora sa Altine, pisao Dule a mislio na Nikolu, sada pise ispravno

Prelistao sam starije poruke, pominjao sam ja i pre Zokija :)

Edited by milan-jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je Dule, imam ja broj

Ne znam da li je Dule. Ovo je post koji sam nasao.

IMG_20210803_102116.thumb.jpg.1472d419ed557a22f1ebdf67bef11e09.jpg

 

Ako Vinogradarska ulica nije daleko, velika preporuka od mene za Zokija, svaki problem je resen u kratkom roku, uvek za 50 Evra ali je klima uvek bila iz prve popravljena

 

Na puntu mi je vario cevi, pravio neke krivine i to je radilo zauvek!

 

Ako treba imam broj.

Nije daleko. Samo da se uradi kako treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio lanciu Y i prodavac rece da puni klimu svake godine.Odem kod AUTO KLIME SALE,iznad bazena 11april. Pise mu na sajtu besplatna dijagnostika. Samo dopunio i reko da pratim kako ladi. I sad opet nista ne znam,sta je problem.Naplatio 2000 punjenje, akcija sa flajerom

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/3/2021 at 6:45 AM, mitros said:

Kupio lanciu Y i prodavac rece da puni klimu svake godine.Odem kod AUTO KLIME SALE,iznad bazena 11april. Pise mu na sajtu besplatna dijagnostika. Samo dopunio i reko da pratim kako ladi. I sad opet nista ne znam,sta je problem.Naplatio 2000 punjenje, akcija sa flajerom

Odes kod njega posle 10-15 dana i on UV lampom proveri gde u sistemu pusta gas.  

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/30/2021 at 10:20 AM, milan-jtd said:

Untitled-1.thumb.jpg.720fa07ecad0d16f8db0a6eef30b0494.jpg

 

On je kapija pre ovog majstora, pa se ode iza kuce, gd eje ona mecka na slici.

064 11 71 102

 

Bio sam nekada davno kod Nikole na Altini, menjao presostat, nesto budzio i mrsio ali nije bilo to to, uvek je klima radila neko vreme pa stane.

Zoki otkrio lose aluminijumsko crevo, isekao, pokrivio, zavario, i od tada je klima radila stalno i bez greske.

 

Na Merivi mi je zamenio kvacilo klime, proverio sve ostalo i ustanovio da je samo kvacilo riknulo. To je bilo pre 4 godine i klima i dan danas radi istim intenzitetom.

 

Pri tom ja sam mu ostavio auto, on me svojim autom dovezao na posao, nekeko je skroz drugarski odnos, ko da se znamo 100 god!

 

Edit:

Omasio sam majstora sa Altine, pisao Dule a mislio na Nikolu, sada pise ispravno

Prelistao sam starije poruke, pominjao sam ja i pre Zokija :)

Citam o klima servisima i ne nadjoh tacnu adresu Zokija (osim Vinogradarske ulice). Zna li neko adresu i da li jos uvek radi majstor Zoki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i stoji broj 84 i na kapiji i na objektu, izbi oci :) (na slici u citiranom postu).

Ima i broj telefona majstora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko gde bi mogao da se nabavi i ugradi hladnjak klime za Grande Punto iz 2004.? Novi Sad, Ruma, Šabac dolaze u obzir. Hladnjak je stradao posle jednog čeonog čukanja, dolazi sezona a mi u jednom mestu živimo, u drugo se putuje zbog posla pa je muka kad treba popravljati kola. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bio sad kod njih na preporuku drugara... mrzelo me da idem na aerodrom (znaš gde) samo zbog dopune. I prezadovoljan sam iskustvom. Oni našli hladnjak jedno tri puta jeftinije nego što sam ja mogao, dali mi račun od njihovog dobavljača sa jasno iskazanim popustom, tu se dinara nisu ugradili, brzo završili, sve je bilo u dogovoreno vreme... jbmlg, moj prvi kontakt sa njima je jako pozitivan iako su prezauzeti i u gužvi do grla. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze li preporuka za pristupacnu dopunu klime i dezinfekciju? Nesto mi mnogo da dam 4-5k za to. Prosle godine najdem nekog lika za dezinfekciju 1500 rsd i nisam zadovoljan kako je to uradio. 5 min trajao tretman ali zato mi dopunio freon za 1000rsd. Falilo mi nekih 200g. Beograd -Pancevo sa okolinom.

Edited by virke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dopunjena klima danas u Pilipović auto servisu (pisao je @PremieRacing).

falilo 200g freona pa nije hladio kako treba

 

Došao, sačekao 5 minuta, prikačili auto, doručkovao u pekari skoro pa prekoputa pica burek i auto gotov. 
Imaju kapacitet za 7-8 vozila u garaži, kao tunel je.
Ne treba se zakazivati.

@virke samo dopuna (da kažem servis jer ispuste ceo freon i napune ponovo) je 3000 din ovde. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...