Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Snimili su mu tablice i saznali vlasnika. Automobil je sluzbeni pa su zvali firmu i poceli njima da s..u zasto im vozac vozi brzo, zasto ima radar detektor...

Radi viseg interesa snimak je obrisan. Zanimljivo je pronalazenje vlasnika i da je verovatno koristio nekoga u policiji. Da je snimak nacinjen iz privatnog automobila ne znam kako bi se sve zavrsilo i kojim pritiscima bi naterali drugara da ga obrise. Verujem da ga tada ne bi obrisao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u tom slucaju je resenje prosto. das snimak gomilici ljudi, i onda ga gomilica ljudi iznova kaci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što sam već rekao snimak je odradio svoje :thumbsup: vidi se i po tome koliko se Mirko zdao da povuče :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj mu napravimo sacekusu :rambo: evo ja cu da zrtvujem moja kola samo da mi neko napravi tablice...strucnjak... :lol:

pa cemo da ga ucenimo sa tim snimkom, a onda cemo tu kintu da ulozimo u forum :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba Mirko Alvirko da dodje do mene za mesec dva,pomericu mu dupe za taj snimak :DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugar ne zeli da pravi negativan publicitet firmi, a i sebi. Najmanji je problem da neko drugi to opet okaci.

Da, to je seriously biiip prica, definitivno... :sweat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mamicu mu matoru ustrogoljenu pokvarenu! Slepcina prava, i sta ako im vozac koristi detektor kad on u Grckoj nije zabranjen, zabranjen je kod nas zahvaljujuci naporima Mirka i celokupne njegoce familije! Au kakav je slepac ispao ovaj covek, da sam znao ranije da skinem ovaj snimak, okacio bi ga 100 puta do sada ponovo! Em je covek tezak licemer em je ispao i picketina tako sto je ucenjivao coveka, ako je vec rekao da je ispravno ubrzati po nekad, sto nije ostavio da to ispravno i mi naucimo vec trazi da mu se skine snimak! Pa necu mu vise pogledati emisiju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel moglo da se skine sa you tube na vreme pa da se umnozi i okaci na xxx tube da vide kako nesavesni Mirko j@be u zdrav mozak. :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije problem doći do originalnog snimka...ali se tako samo pravi problem onome koji ga je snimio.

Naleteće Mirko jednom na nekoga koga ne može da ucenjuje... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objasnio je Nesha u vezi snimka. Inace koliko je Mirko jak svedoci i demanti koji se pojavio u Kuriru sutradan posle objavljivanja vesti da je vozio dosta iznad ogranicenja. Da li ih je prisilio ili im platio ne znam.

BEOGRAD - Povodom negativnih komentara na račun urednika SAT Mirka Alvirovića napisanih kao reakcija na naš jučerašnji tekst „Šumaher“ redakcija Kurira želi da obavesti javnost da je načinjen previd i da Alvirović nije vozio brzinom od 170, odnosno 190 kilometara na sat, što su neki zaključili na osnovu video-snimka postavljenog na sajtu Jutjub. Na snimku koji je načinjen iz vozila koje je preticalo Alvirovićev automobil na autoputu kilometar-sat pokazuje da se navedenim brzinama kreće vozilo koje pretiče automobil SAT. Analiza vremena koje je bilo potrebno za preticanje dovodi do zaključka da se vozilo SAT nije moglo kretati brže od oko 130 kilometara na sat. S obzirom na to da je snimak načinjen u Grčkoj, gde je ograničenje brzine upravo toliko, posredi nije bilo kršenje propisa o ograničenju brzine. Kako saznajemo, autor snimka, koji je prekršio ograničenje brzine, nekoliko puta je preticao vozilo SAT i provocirao članove redakcije.

Redakcija Kurira se izvinjava ukoliko je objavljivanjem neproverene informacije nanela štetu ugledu Mirka Alvirovića i njegove redakcije.

Kadar je nacinjen u Srbiji!

IZVOR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dečko je napravio loš snimak... prvo je trebalo da vozi malo iza njih, tako bi se najbolje videla stvarna brzina, zatim trebao je da snimi i neki znak koji pokazuje gde se nalaze... ovako, snimak je vrlo lako oboriti jer je dosta neprecizan ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dečko je napravio loš snimak... prvo je trebalo da vozi malo iza njih, tako bi se najbolje videla stvarna brzina, zatim trebao je da snimi i neki znak koji pokazuje gde se nalaze... ovako, snimak je vrlo lako oboriti jer je dosta neprecizan ;)

Upravo tako.

Jos je to uradio iz sluzbenog auta.

Pa nije ni Mirko pao s kruske...

To sto je izvrsio pritiske jeste bedno, ali to je za ocekivati od coveka koji u medijima radi tolike godine i svakako je mnoge zaduzio, mnogima treba, drugi trebaju njemu..... i tako...biznis je to i nece da dozvoli da mu neki amater rusi ugled.

Da je uradio ovako kako Dovla rece, pa da je to snimao iz svog automobila sve bi bilo drugacije.

Jedino bi mogao da iskoristi svoje veze u policiji pa da momak plati debelu kaznu

To samo potvrdjuje onu staru narodnu da sut sa rogatim ne moze, a to treba imati u vidu kad se prave ovakve egzibicije

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jbg sad. Kao da je znao da ce tokom sluzbenog puta da naleti na Mirka. Jeste snimak neprofesionalno napravljen, ali i kao takav je imao efekta, digla se kakva takva prasina.

Inace, Mirko ima profit godisnji od pola miliona evra i normalno je da ce svim sredstvima braniti steceno "bogatstvo". Sve je u parama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alvirko je jedna obicna budala koja veze nema sa automobilizmom i saobracajem. Toliko godina unazad vodi emisiju SAT i dalje nije naucio da jugu kad ponestane plina, auto se ugasi, a ne kako on kaze, prebaci sam na benzin. Idiot...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isti je tako izjavio da ABS na snegu SKRAĆUJE zaustavni put, a ako malo pretražite videćete da nije tako, ABS produžava zaustavni put na snegu i ledu ali ti dozvoljava da i dalje upravljaš vozilom

Share this post


Link to post
Share on other sites

A vozace savetuje da brzim reakcijama na pedali kocnice simuliraju abs :) Aj da vidim vozaca kome ce sleper da se ispreci u traci, a o da ostane pribran sa tako brzim refleksima da u delicu sekunde simulira abs :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sinoc gledam naslovnu stranu SAT casopisa u kome se opisuje put do Tasosa i zamislite !!!

na slici vozilo u pokretu Mirko vozi kamerman snima i to BEZ VEZANOG SIGURNOSNOG POJASA !!! eto kako ce sad od toga da se operu !? :) direktno propagiranje nepostovanja propisa i zakona...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...