Jump to content
FAS Goran
boki

FLCS - R o š t i lj

Recommended Posts

dakle datum se zna mesto je usvojeno na predlog clana @silver_punto evo nesto vise o mestu,a oko dela troskova puta nesa ce napisati sta i kako,tako da prijavljivanje moze da pocne

Lokacija je Sotsko jezero. Udaljeno je oko 15km od Šida gde ja živim. Ova okolina je jako lepa za tako neka okupljanja. Početkom maja je bio i moto skup tu u blizini. Mogli bi lepo i da roštiljamo tu, pa ko hoće i da se kupa. To je kako ljudi kažu najlepše jezero u sremu. Sad ja što bi mogao da odradim to je oko muzike. Imam neki agregat, zvučnike i spojiti laptop na to sve.

Oko pića i hrane se lepo dogovorimo kad svi ljudi dodju, časom to sve pokupovati šta treba i u akciju. Ko ide autoputem jako je lako doći do Šida. Sa autoputa ima oko 10km do Šida. Tu bi vas ja dočekao. Za datum bi mogli da se dogovorimo, gledati kad to bude lep sunčan dan jer drukčije nevredi. na google map možete naći sotsko jezero.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo boki, nešto se baš nismo konkretno dogovorili oko datuma. Svi ćute :) Ako sam ja dobro skontao to bi trebalo sad u nedelju?

Mislim da je subota lepši dan al ako nemožete zbog posla ok. Mesto je super, videćete. Dakle, da se ja prvi priupišem :thumbsup:

1. silver_punto

Edited by silver_punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. silver_punto

2. bocca

3. ReS® (meni je sutra rodj. tako da cu da ponesem jedno 2 torte tamo da se posluzite) p.s. ocekujem poklon od kluba :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedelja 13.06.2010. otpada jer se tog dana igra prva utakmica na SP u fudbalu. To će naravno svi hteti da gledaju.

:thumbup:

Zbog toga je termin pomeren na 20.06.2010.

Od parkinga kod Intera, do isključenja kod Kuzmina ide se full autoputem, 90 Km:

MkyT9.jpg

Putarinu do Kuzmina i nazad do Beograda, svima plaća Klub. To važi i za ljude koji bi išli autoputem i iz drugih gradova. U oba pravca, putarina iz/do Beograda je ukupno 500 dinara.

Od isključenja sa autoputa (kod Kuzmina), do Šida ima još 19 Km:

cQWDr.jpg

U Šidu bi nas sačekao silver_punto, a onda do jezera ima još 9 Km:

qcFV0.jpg

Ukupno, od Beograda do jezera ima oko 120 Km. Od toga, 75%-80% se vozi autoputem. :thumbup:

Osim putarine, svaki automobil u kome bude 3 ljudi (vozač i još 2 ljudi), dobija od Kluba još 500 dinara, kako bi se trošak goriva po čoveku dodatno smanjio.

Npr...za tih 120 Km otvorenog puta potrošite 10 litara...nazad još toliko i eto vas na 20 litara, odnosno oko 2.300 dinara.

Od toga 500 dinara daje Klub, a preostalih 1.800 podele 3 čoveka, tako da je trošak za gorivo po čoveku 600 dinara. Putarinu ionako plaća Klub svima, bez obzira koliko vas ima u autu.

Osim tih 600 dinara, trebalo bi vam još 300-400 dinara koje ćemo skupiti kada dođemo u Šid da bi kupili meso, sokove i ostalo...

Rešetku za roštilj, kao i muziku (zvučnici, agregat) bi obezbedio silver punto.

Time bi ukupan trošak po čoveku bio plafon 1.000 dinara. :thumbup:

Svaki automobil u kome je dvoje ljudi (vozač i još jedan čovek), pored putarine, dobija još 250 dinara.

Svako ko ide sam, tj. bude sam u automobilu, dobija 500 dinara za putarinu...i to je sve.

Vidite da je cilj da ide što više ljudi i da ne mora baš svako ići svojim automobilom :whistle: , već da bude veće društvo, da se lepo provedemo i da se podeli trošak goriva. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imate opciju da se isključite i na Adaševce. Tako imate da prodjete samo jedno selo i u Šidu ste. Vidite kako hoćete. A ja ću pre nego što vi dodjete da obezbedim mesto na jezeru. Pa se vidimo.

p.s. Može i trčanje po vodi :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam vec od petka popodne u krusedolu tako da cu da gledam da se pojavim

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, kod mene ima mesta :) Ako neko zeli, ja sam na NBG-u (studenjak), u putu se slusa iskljucivo Bad Religion, Offspring, ili neka mjuza slicne kategorije ;) hehehe

Takodje nosim foto opremu pa da imamo valjane fotke :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahah, da, da, taj fazon! Mene generalno zabole za tekmu, ali torta... mhmmmmm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ce mi datum odgovarati :rolleyes: ,pa cemo jos videti za konacnu prijavu :huh:

A i mesto zaista lepo izgleda :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. silver_punto

2. bocca

3. ReS® (meni je sutra rodj. tako da cu da ponesem jedno 2 torte tamo da se posluzite) p.s. ocekujem poklon od kluba

4. Vasavaz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo boki, nešto se baš nismo konkretno dogovorili oko datuma. Svi ćute :) Ako sam ja dobro skontao to bi trebalo sad u nedelju?

.

.

Jeste da nisam Boki ali, 20.06.2010. je druga nedelja. Datum je sitnije napisan, kao komentar, u nastavku naslova teme.

U stvari, hoću da te pitam kojim putem iz Šida ideš za Novi Sad i obrnuto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

U stvari, hoću da te pitam kojim putem iz Šida ideš za Novi Sad i obrnuto?

Iz Novog Sada možeš da dodješ preko Hrvatske (to ti je najkraći put oko 65km), ili preko Rume,Sr.Mitrovice pa do Šida (oko95km).

Nešo, valjda ću dobiti neku nalepnicu ili nešto od kluba. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Opcija preko Adaševaca je po meni bolja da se ljudi ne bi gubili, a i brža je. Doduše i 90rsd skuplja u jednom pravcu.

2. Kupovina mesa u Šidu je... šta znam... nedelja je, ja ne znam ni u BGu gde bih uzeo meso nedeljom (bez uvrede bilo kome).

3. 20.6. će mi izgleda sesti kao budali šamar, jer 19og imam ispit pa taman 20og da malo odmorim :)

4. A vi kako te E? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od isključenja sa autoputa kod Kuzmina do Šida, ima ukupno 19 Km.

Ukupno bi prešli 6 Km više ako bi produžili autoputem do Adaševaca.

Bolje da tih 180 dinara potrošimo za još mesa i sokova, jer...sve je to blizu...i ne treba više od 15-20 minuta da se posle autoputa dođe do Šida... :thumbup:

Ima sigurno negde da se kupi mesa u nedelju...zna silver_punto... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

90% idem i ja ... samo neki tajming - tipa do koliko se gine tamo, odnosno kad se planira povratak :question:

ako ide i moja ljubimica koliko daje klub za maskotu ??? :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...