Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Nove majice Kluba

Recommended Posts

Majica nema. Zima prolazi, pa neće biti ni dukseva, jakni.... :whistle: ali, biće majica...npr. od maja meseca ili tako tu negde. Videćemo... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel neko razmisljao o zimskim jaknama i kapama, smrzo sam se kao sladoled, a vi raspravljate o majicama

Evo par slicica sta sam uradio,da se ne bi smrzavao. Ne znam cenu,ovu sam dobio na poklon. Ako ima vise zainteresovanih onda cemo verovatno dobiti i dobru cenu...smoke.gif

Photo0070.jpg

Photo0069.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam prvi zainteresovan xxl jedan komad a uz njih bi mogli i kratki rukav pa bi i tu jednu. ako bude nesto javi na pp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majica nema. Zima prolazi, pa neće biti ni dukseva, jakni.... :whistle: ali, biće majica...npr. od maja meseca ili tako tu negde. Videćemo... :thumbsup:

pa i kacketi nebi bili na odmet! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel neko razmisljao o zimskim jaknama i kapama, smrzo sam se kao sladoled, a vi raspravljate o majicama

Evo par slicica sta sam uradio,da se ne bi smrzavao. Ne znam cenu,ovu sam dobio na poklon. Ako ima vise zainteresovanih onda cemo verovatno dobiti i dobru cenu...smoke.gif

Photo0070.jpg

Photo0069.jpg

ima i nas koji navijamo za partizan :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlična inicijativa. :thumbup:

Bilo bi dobro ubuduće sve ovo malo drugačije ide, ne ovako ad hoc, neplanirano.

Dakle, napiše se šta može da se uradi, onda mi napravimo posebnu lepljivu (bolje vidljivu) temu samo o tome i sačekamo 10-15 dana da vidimo interesovanje ljudi. Onda naručimo šta želimo (broj komada, boje, veličine), a od naručenih količina zavisi i cena. Onda ide dogovor oko plaćanja Kluba firmi koja ih pravi, rokova plaćnaja, ide li preko računa, PDV ili ne...

Uglavnom, dobro je imati incijativu, jedino to mora malo da bude organizovanije. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeli dečaci hoće li biti majica i ove godine? Ja bih jednu po mogućstvu crveno - belu. :unworthy:

Edited by boogerman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa hajde vec jednom! Nije bitno koje su boje bitno je da su NAŠE!!!

Forza FLCS :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Belo Crvena?

Uff ote mi rec iz tastature!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kakva god da je samo a je topla i da ne pusta ovu kisu... brrr zima

mogla bi i da ima neka verzija za nas sto radimo pod vedrim nebom sa ojacanjima za ledja kad legnes na beton i slicno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam za ovaj duks gore, samo da ne bude u toj boji ne slaze mi se uz felnu ... uglavnom nosim tamne stvari, crno ili teget, imam i jedan crveni duks i dosta mi je ... Javite sta ce da bude i mozete i na mene da racunate

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa moze da se napravi vise boja, pa kako ko voli kad se naruci velicina doda se i boja i svi zadovoljni... ako imas roze felne onda ide i roze duks, ako nemas onda farbaj felne u roze :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja sam za ...može i za zimu a i za leto, još kad bi bile za ovo..... :unworthy::smoke:....meni više odgovaraju plave, bele...te roze mi se ne slažu ni sa autom ni sa felnama :no;):hrhr:

Edited by Vlada85

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...