Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Nove majice Kluba

Recommended Posts

Majica mora da ima i reklamnu svrhu, tako da te aplikacije pretežno po 2, 3 cm ili sl...ne dolaze u razmatranje. To naravno ne znači da sada mora da bude kao bilbord...ali ne sme da bude ni bez te svrhe. :thumbup:

Tokom nedelje biće info o mogućoj ceni...samo da znate...kvalitetna Polo majica je oko 800-850 dinara...plus aplikacije.

Isto tako...što više boja...to više para...tako da i tu treba imati meru, jer nešto ne verujem da ćete poleteti da kupujete majicu koja košta 2.500 RSD ili više... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Besh mi sve sto ne bi bilo najbolje da svako sebi uradi kako misli da valja i zavrsi pos'o! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno sto vise polemisemo oko majca sve mi se manje svidjaju...jbg bice da sam ja drkos..po meni je previshe kitnjasto da na rukavima pici hf, abarth, lancia fiat i slicno plus napred znak kluba itd.... dodje mi nekako ciganski i nabacano...jeste dobro sve to ali bolje podeliti na pola pa neke ken imaju zamo abarticu i fiata a druge hf i lanciju..

Inace sam iskljucivo za bele majce koje bi se furale sada , posto crne , teget i slichne boje ubijaju zesce po ovom suncu.... plus kad se crna osoli nema niceg goreg :)Ja bi pocetna slova kluba flc odradio u bojama italije....:p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo predlog:

FwMHJ.jpg

Lako bi se napravili vektori ili verovatno i nasli gotovi za logoe fabrika, onda samo izjednaciti boje. Bila bi plava, crvena, zuta i siva.

Glas za ovaj predlog :unworthy: Iako još tražim Fiata, ova majica bi me zaista obavezala na to :thumbup:

da,da,ovo deluje zanimljivo.

samo,ja sam uvek za neke siroke majice,a i ko ce da nosi usko :harhar:

Edited by Hades

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je mnogo bitnije da se fokusiramo na dizajn i kvalitet a ne na cenu,jer ako bude extra bolje i platiti vise nego da kupis neku za 1000 pa da je koristis za sljaku ako se skupi :thumbsup:

Kako stvari stoje mogli bi o duksevima da razmisljamo za 2012 :p

Neso aktiviraj se :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moraćemo bar jednu da ti stoji k'o salivena... :whistle::thumbup:

ajd bas da vidim :harhar:

evo i moj predlog : recimo bela majica sa kragnicom, kragna i ranfle na rukavu kao italijanska zastava ili samo ranfle na rukavu , pa tu negde na ledjima ispod ''vrata'' da bude FIAT i LANCIA znak a amblem kluba sa www adresom na prednjoj strani majice. PO meni , dovoljno , a da ne lici na dres :rolleyes:

Ovo bi dobro izgledalo i u crnoj i teget varijanti.

http://www.everybodywantstobeitalian.com/

Toliko. :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ženske predloge uvek treba razmotriti sa posebnom pažnjom... one uvek razmisle i o tome kako se te majce peru :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci moje skromno misljenje je, polo majca (serdjo) po mogucstvu, mali vezeni znak kluba na srcu, fiat na jednom, lancia na drugom rukavu, a pozadi odmah ispod kragnice sitnim slovima url adresa! Pozdrav. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se sad registrovao :) voleo bih da kupim jednu FIAT majcu, a ako mi dodje neka ideja, reci cu Vam :))

I devojci bih uzeo majcu neku, ali to tek kad nauci da vozi :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prati forum i ovu temu pa cesh biti obaveshten ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam za krsmanov predlog, sportska varijanta koja se najcesce vidja kad se okupljaju ljudi sa kolima, samo da nisu pollo body-slip jer one bas ne stoje svakom. A sto se tice krema varijante bela flanel kosuljica sa znakom na grudima kao sto vec postoje u italiji samo su tamo sa znakom kola a ovde nek budu sa zankom kluba (kosulja je bez dzepa)

moje misljenje nema ljutis ostali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...