Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Nove majice Kluba

Recommended Posts

Guest Neshone

u prvom trenutku sam pomislio da je na desnoj strani drugog predloga umesto Fiatovog znaka neki orman :lol:

Odličan mi je predlog sa druge slike za grudi, i sa prvog za leđa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mancicp,ovaj drugi predlog sa retro znacima Fiata i Lancije :rolleyes: ti je za svaku pohvalu :thumbsup:

Jednostavno i lepo :thumbup:

Slazem se sa Vilijem :welcome: ,

sto je majica sarenija i sa gomilom detalja :unsure: ,em sto vise lici na sportski dres <_< sa reklamama :huh: ,a em sto sve to na njoj gubi smisao :no

Edited by mik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam...imam svoje misljenje u vezi ovoga. Ako vec nosim obelezje necega poenta je da se to vidi. Sta meni znaci sto cu nositi majicu kluba ako niko ne primecuje to... :question: Prihvaticu misljenje vecine ali moram da kazem da se meni diskretnija varijanta manje dopada. Ne kazem da treba od majice da se pravi dres ali da treba da se vidi sta ona predstavlja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^mudro zboris prijatelju :unworthy::thumbsup:

Evo ovakvu bih sa ponosom nosio B)

RqD1S.jpg

^kratko, jasno i naravno jebitacno! :thumbsup:

Moj glas za TOGO-ov predlog!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo predlog:

FwMHJ.jpg

Lako bi se napravili vektori ili verovatno i nasli gotovi za logoe fabrika, onda samo izjednaciti boje. Bila bi plava, crvena, zuta i siva.

au brate al je dobra :respect:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^mudro zboris prijatelju :unworthy::thumbsup:

Evo ovakvu bih sa ponosom nosio B)

RqD1S.jpg

^kratko, jasno i naravno jebitacno! :thumbsup:

Moj glas za TOGO-ov predlog!

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni bi ona bela polo bila vrhunska samo da nema onih plavih detalja gore, ili da su malo diskretniji. Mada ni ovako ne bi bila losa....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, govore stari ljudi jednu poslovicu sa kojom se i ja slazem, a glasi:

"O ukusima nije raspravljati, rece djavo i sede u koprivu."

Kada dodje do majica, ja volim jednostavno, bez mnogo sarenila i zato bi moj predlog bio ovakav

kQ6V0.jpg

Eto, pa ako se nekome svidi...

Da, i mozda bih na levom rukavu dodao web adresu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bi pored ovih paradnih dresova sto svi predlazete, trebalo uraditi i jednu kulturica varijantu polo maje koja moze i na lone da se nosi. Npr sitan FLCS logo iznad leve dojke i pozadi na vratu url adresa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam predlog da bude nesto u ovom fazonu..da pise i dalje na sredini FIAT a sa strane diskreno ili na rukavu da se stavi FLCS..meni to deluje smekerski

RBUM9.jpg

naravno ovo na slici je duks ali majca da bude u tom fazonu

i bilo bi smekerski da majca bude u fazonu polo sa kragnicom

RBXgi.jpg

RBZLr.jpg RC1fA.jpg

sta mislite?

da bude u fazonu kao ovaj poznati brend (hydrogen) samo da se negde doda zastitni znak kluba sa strane, ovakvi duksevi su vrlo popularni u italiji a i nisu jeftini ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bi pored ovih paradnih dresova sto svi predlazete, trebalo uraditi i jednu kulturica varijantu polo maje koja moze i na lone da se nosi. Npr sitan FLCS logo iznad leve dojke i pozadi na vratu url adresa.

Iako volim da nosim dresove, ovaj predlog je dobar, da moze majica i u ozbiljnijim prilikama da se proseta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo predlog:

FwMHJ.jpg

Lako bi se napravili vektori ili verovatno i nasli gotovi za logoe fabrika, onda samo izjednaciti boje. Bila bi plava, crvena, zuta i siva.

Glas za ovaj predlog :unworthy: Iako još tražim Fiata, ova majica bi me zaista obavezala na to :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nove majice će biti spremne za leto 2011. - realno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo i od mene predloga

Prvo - znak sa zastavom i lovorom oko njega je simpatičan za memorandume, zvaničnu oznaku i tako to. Za majcu je malo komplikovan. Nešto što sam mislio da je bitno su slova . karakteristična kako za FIAT, tako i za LANCIA vozila. Sve ostalo je dodatna informacija i trebalo bi da stoji ispod glavne podataka: adresa sajta i zemlja porekla.

1MShS.jpg

1MUN0.jpg

Ova crno-bela varijanta, što znači da bi crna pozadina mogla da se menja prema crvenoj, žutoj (sa crnim slovima i sl.

Plava majca (ili crna, teget, trula višnja) bi izgledale ovako:

5bWHr.jpg

Bele, žute i svetlo plave bi mogle da izgledaju ovako:

HTSZ9.jpg

Napomena: obzirom da je u gornjem primerku majca sa zakopčavanjem (Fred Peri tip), znak bi morao da bude asimetričan, sa leve strane nešto veći od originalnog znaka Freda Perija. Za slučaj da je bela majica bez zakopčavanja, primenjivala bi se veličina slova kao kod gornjeg primera tamnih majci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e gosp. Damjanovicu slazam se sa vama za ovu belu sa kragnom..eventualno sajt moze da stavi na kragnu pozadi ili rukav.. i sve da bude mozda za nijansu manje...diskretno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je pitanje mere. Recimo, Krsmanova majca (koja mi se inače veoma dopada) ide direktno uz auto i pomalo potseća na deo sportske odeće ili recimo nekog tima... Moj predlog (sa istom majcom) ide u smeru svakodnevne upotrebe.... Ima tu raznoraznih grafičkih mogućnosti: recimo da se SRBIJA boji u crveno u svakoj varijanti, onda dobija na živosti i interesantnosti.

Crtajte ljudi, slobodno, ajde Fotošop, Paint, predlozi...što više predloga bolja odluka! thumbup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...