Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Nove majice Kluba

Recommended Posts

Prethodna serija majica samo što nije otišla...a, ova tema služi da u njoj postavljate predloge za izgled nove majice Kluba... :thumbsup:

Za razliku od prošle godine, radiće se dva kroja, odnosno Polo majica (sa kragnom) i klasična T-Shirt :thumbup:

x6lJ9.jpg x6je0.jpg

Znakovi Abarth i HF opet idu na majicu, kao i znak Kluba, URL adresa (fiat-lancia.org.rs ili fiat-lancia.rs).

Dajte mašti na volju i postavljajte predloge. Ne morate odmah u vektorskim formatima, već samo postavite kako vam je najlakše. Lako ćemo to sve onda prebaciti u vektorski format jer imamo sve znakove od prošlog puta.

Majica može, a i ne mora da bude jednobojna.

Može da ima, a i ne mora da ima neke šare poput npr. ovih:

xf5YJ.jpg xf8sS.jpg xfaY0.jpg

aAoQA.jpg aArkJ.jpg aAtPS.jpg

QfbHi.jpg Qfebr.jpg QfgGA.jpg

Q9349.jpg Q95zi.jpg Q983r.jpg

D_m_S.jpg D_pv0.jpg D_r_9.jpg

aCdA9.jpg aCg4i.jpg aCizr.jpg

xgfiS.jpg xghO0.jpg xgki9.jpg

E0Bki.jpg E0DPr.jpg E0GjA.jpg

xgEfi.jpg xgGKr.jpg xgJeA.jpg

E3BU9.jpg E3Eoi.jpg E3GTr.jpg

Naravno, više od jedne boje, ili neke ukrasne šare će je malo poskupeti u izradi... :whistle:

Dakle, predloge na Sunce... B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, kako da se prodaju ako ne uradimo i njihove znakove... :whistle::D

Naravno biće bez znakova, sve ove majice su stavljene samo primera radi i uopšte ne mislimo da neka od ponuđenih treba da se bukvalno iskopira, već služe samo da pokažu u kom pravcu bi mogli da budu predlozi, sugestije oko izgleda majice... :thumbup:

Može od nekoliko ovih vrsta da se uzme po neki detalj, ili neki detalj koji se vidi na ovim majicama da se izmeni na budućoj Klupskoj majici, da posluži samo kao osnova, itd...itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

D_m_S.jpg D_pv0.jpg D_r_9.jpg

Mozda opet nesto jednostavnije poput ove sa slike ^. Ne znam kakve su mgucnosti stampe, ali ovaj crveni rub oko rukava kad bi bio u bojama italijanske zastave bi bio mozda lep detalj, a ostala stampa kao na prethodnim majicama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja mislim da je neka jednobojna Polo majca najbolje resenje :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo predlog:

FwMHJ.jpg

Lako bi se napravili vektori ili verovatno i nasli gotovi za logoe fabrika, onda samo izjednaciti boje. Bila bi plava, crvena, zuta i siva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovakvu bih sa ponosom nosio B)

RqD1S.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da bi polo majice u svakom slucaju bile pun pogodak. nije los predlog krsman3d...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krsmane, kao da smo se dogovarali :) Upravo tako sam "video" polo varijantu novih majica :) Biće teško naći takve sa plavim "krivinama", ali i jednobojne bi izgledale :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde dajte te nove brzo pošto sam onu staru isflekao vinom nemogu nikako da je operem a jedva sam našao XXL. sledeći put malo više većih brojeva. i malo bolji kvalitet pošto se ova moja razvukla u širinu po dnu ko suknja neka cela je smešna. nije problem da budu malo skuplje ali makar da budu kvalitetnije :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko je majica rađeno prošli put?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moraju da budu bas kako sam predlozio. Mozda nadjemo neke sa jos lepsim sarama. Mislim samo da obavezno treba staviti i logoe Lancie i Fiata. Onako mi nekako Lancia skroz potcenjena, da se ne ljutite Fiatisti :whistle:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prošli put je rađeno 40 komada (20 belih, 20 plavih).

@krsman3d

Ni na prošloj majici nije bilo znaka Fiata, već su tu bili znakovi Abarth i HF, dok su Fiat i Lancia znakovi izostavljeni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da nije bilo, ali je ovaj znak kluba uradjen malo u stilu fiata. Zbog toga.

Da li bi mogao da nadjes neku majicu sa sarama, ili je komlikovano? Lepse bi izgledalo. Ili da stampamo onakve sare?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepše bi izgledalo sigurno, ali ne znam koliko će biti moguće naći neku sa već urađenim šarama..

Videćemo... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno :unworthy:. Stavicu posle i zadnju stranu.

Mali offtopic: danas sam na Banjici sreo momka sa Kappom 20vt tamno siva, sa sekvent plinom, 99' rekao bih. Nisam stigao da ga pitam da li je on u klubu. Znas li ima li takav neko ovde?

Edited by krsman3d

Share this post


Link to post
Share on other sites

krsmanova je i meni najbolja,samo se nesto razmisljam da na pocetku rukava bude italijanska zastava,ono oko rukava tanke 3 linije,a mozda ce biti pretrpano,i sto neko rece,daj neku xxxxxxxl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čisto da vas obavestim (one koji to do sada ne znaju) da Polo majca teško može biti ispod 15€ ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...