Jump to content
FAS Goran
banetv

Punto mk2b - Bočni vetrobrani

Recommended Posts

Pozdrav kolege,

zanima me gde u Beogradu mogu da nađem bočne vetrobrane za punta mk2 sa troje vrata i koja je cena.

Hvala

Edited by neshaoct
spojena tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam gde ima u Beogradu, ali imam neki broj telefona koji sam pozvao i lik mi je poslao kurirskom službom danas-za-sutra i extra su. Mislim da je lik iz Subotice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam gde ima u Beogradu, ali imam neki broj telefona koji sam pozvao i lik mi je poslao kurirskom službom danas-za-sutra i extra su. Mislim da je lik iz Subotice...

Pa zvao sam AP oni trenutno imaju za stila, a jel može broj od tog iz subotice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš u Spider-u. Bili su u Jajincima, ne znam da li su još tamo...

Probaj ove telefone: 064/222-40-91, 063/535-503 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko ja znam sve se samo ukači i neke žabice odrade svoj posao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U spideru su prednji 3300 a neki iz Niša prodaje za 2100 na KP... ima li razlike u kvalitetu... ? Razlika je u ceni ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uzeo u Spideru za svoj auto,(FIAT Stila) zadovoljan sam izgledom i kvalitetom, ali ne bas sa preglodnoscu. Evo o cemu se radi, vetrobrani su zatamnjeni, tj crni, pritom i moja stakla, a desni vetrobran nije dovoljno suzen, pa preko jedne trecine retrovizora se uvece ne vidi prilikom parkiranja, voznje u rikverc itd. Kod dosta jeftinijih vetrobrana sam video da imaju dosta suzen deo kod retrovizora, pa im dajem +.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvao sam lika iz Niša.. reko da naručim ove 2200.. za punt sa 5v.. on kaže aaa za njega su 3500.. reko trebaju mi samo prednji... a on kaže pa samo prednjo za 5v su 3500.. a za 3v su 2200..

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam naručio te sa KP i bacio ih. Iz ne znam kog razloga, kad otvaram prozor on povuče i vetrobran. Probao svašta ali ne vredi. Kao da je plastika previše mekana, elastična. Moj je sa 3V, možda će na tvom, zbog manjih vrata, bolje stajati.

 

Sent from my LG-G3 using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesantna tema, za ove bez klime, i što im je prozor leti, non stop otvoren. Zvah ovog iz Niša, za Z10, samo za prednje je 3500din.... a po oglasima u Bgd i NS oko 2200din....

 

20eur bi dao ali me žulja ovaj što mi je blizu, u Nišu... a 3500.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

JBG... bili smo do BGD... lepo pogledam oglase, D&D Borča, pošaljem upit viberom, kaže ima, pitam lepo za Z10 prednji, kaže 2200din... još mi i pošalje fotke... upakovani.... juče odemo do BGD, dođem do Borče i čovek mi ih daje.... vidim ja da su podugački...odemo do kola i lepo se vidi da su za Punta sa 3 vrata..... on se kao izvinjava.... nije znao...piše za punta... šta li bi tek bilo da sam ih poručio .... lično su mi malo tanki vitki.... ali kada budem video neke druge... javiću ima li razlike...

htedoh da ušetim malo para, ali ništa od toga....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...