Jump to content
FAS Goran
Bocca

Čišćenje enterijera, sedišta / parfemisanje unutrašnjosti

Recommended Posts

evo ja sam danas postavio osvezivac klime na filter kabine i malo provozao auto i efekat je,zajebalo vek :unworthy: ,svaka dala kuvalji,eno sad mi i cela garaza mirise na ocean,jer sam kupio miris blue ocean.i bez ukljucivanja ventilacije mirise u autu,

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mnogi prodavci rade kada sminkaju auto.Ubace neki diskretan miris na filter klime ili naspricaju jednostavno sa nekim mirisom.Meni je ubedljivo najlepsa vanila,ali sta cu kada devojka ne voli taj miris kaze lose joj bude.Ja prsnem dodje mi da joj dam pare za taxi a ja lepo svojim puntom i osvezivac vanila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Žene sve upropaste, uvek bilo i biće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo da javim rezultate, obećao sam - prao sam nebo na alfi 156 i bravu sa arexon tečnošću za tapacire i odlično se pokazalo. savetujem da naprskate sredstvo na magičnu krpu,utrljate u krpu da se koncentracija vlažnosti izjednači i laganim pokretima prebrišete celo nebo (miris je osvežavajući) a tamo gde ima fleka samo u nekoliko smerova isto tako blago mlatnite...ja sam napravio grešku pa sam tamo gde imam fleku jače tretirao nebo i rezultat je beličasta fleka od samog sredstva (znači prljavu fleku sam skinuo ali napravio novu , svetliju..nebo ispalo šareno)...i to se sanira ponovnim prelaskom tog dela neba blago navlaženom magičnom krpom...sve u svemu tražili mi 2000rsd za pranje neba uz garanciju da se neće odlepljivati a ja za oko 600rsd koliko košta arexon oprao sva sedišta i nebo na dva auta :)

preporučujem

Share this post


Link to post
Share on other sites

E hvala nemme sad bar znam sta me ceka. Verovatno je jedna boca onog Arexona dovoljna za ciscenje ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde u Mercatoru stoje ovi osveživači za klime? Na kom odelenju? Bio sam pre neki dan i nisam mogao da nađem... :question:

Prodavci, naravno, nikad čuli za to  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj mercator na nbg ispod arene cim udjes u market tu u prizmelju odmah na pocetku (gleda polica ka kasi) ne idi tamo gde su serpe, lonci i ostalo osim ako ne trazis svadbeni poklon. :) Nadam se da sam ti objasnio samo sto su do skoro imali vanilu i ocean, druge ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ne, odmah u prizemlju gde prodaju belu tehniku i ostale aparate tu udji i videces na pocetku kako sam ti objasnio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio, našao, kupio... Imaju samo jabuku i Lovely home. Stavio sam jabuku, ali ono bre preterano jako miriše, morao sam da otvorim prozor  :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema veze, taman ce izgledati mladje...

Jedino ako ne bude ona varijanta "sta baba ima, a devojka nema" (pupak izmedju sisa)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je da si nasao a da izvetri nece sigurno, mislim nece tako brzo. :D Ako ti smeta jabuka nju ostavi za kucni klima uredjaj a kupi lovely home za auto pa vidi koji ti se ucini prijatnijim za auto. :)

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...