Jump to content
FAS Goran
Bocca

Čišćenje enterijera, sedišta / parfemisanje unutrašnjosti

Recommended Posts

Neko je u ovoj temi spominjao miris Black Crystal pa sam resio da probam. Stavio pre neki dan i svidja mi se, nije previse jak i prijatnog je mirisa.

 

Inace ne znam da li ima u jos nekim Maxi prodavnicama ali kod mene su poceli da ih prodaju (nije proizvodjac Areon) po ceni od 194,99 dinara a jelkice su 74.99 i imaju poveci izbor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj sam :) Bica i ja smo hvalili black crystal

Ja sam se vec navikao na miris pa ga i ne osecam, ali svako ko udje ili proviri u kola prokomentarise kako lepo mirise.

Ja uzimam areon na auto pijac, 100 dinara :) tera mesec dana lagano :D staru stavim u gepek a novu okacim na retrovizor i tako u krug

Share this post


Link to post
Share on other sites

@majkicbane Onda ces da mi doneses par komada kad budemo imali prolecni skup. :D Nek stoje u rezervi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Medicinski benzin,aceton zavisi od podloge ostavi fleke ili ošteti,medicinski benzin je najbolja solucija,mada ima i fora sa zejtinom al moraššš da trljaš ruke da ti odpadnu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/13/2016 at 2:19 PM, Axic said:
@majkicbane Onda ces da mi doneses par komada kad budemo imali prolecni skup. Nek stoje u rezervi.

 

Uzmi bre onu Ken konzervu. Meni traje evo već 5 meseci, a i dalje se oseća. A nisam čak ni odvrnuo onu roletnu na max. Oko 250 dinara je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledajte kako pravilno da usisate unutrašnjost automobila

 

Verovatno da je svaki način čišćenja vašeg ljubimca dobar, ali za one koji gledaju detalje ovaj video će biti koristan:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš u Knjaževačoj preko puta škole R.Č. pa malo prema pijaci, na trafici pored frizerskog salona, Areon jelkica 50 din.  ;)

 

 

Edited by pedjavw

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, pedjavw said:

Imaš u Knjaževačoj preko puta škole R.Č. pa malo prema pijaci, na trafici pored frizerskog salona, Areon jelkica 50 din.  ;)

 

Ja koristim one "drvene burice" od areona :D Ako znas na sta mislim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uzeh onu sa OMV pumpe i fenomenalno se pokazuje za sada , ima rezervoar stisnes i ne mislis :)

Послато са LG-D320 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledajte kako da uklonite fleke iz automobila

 

Svima se dogodi da se unutrašnjost omiljenog četvorotočkaša slučajno ofleka, ali nije problem. Za sve postoji rešenje. U ovoj epizodi pogledajte kako da otklonite fleke.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam beli enterijer u stilu, i svaki put kad pada kisa, dok udjem i izadjem iz auta, od onih par kapljica sto mi padne na unutrasnjost vrata ostanu fleke kad se osusi. Da li neko moze da me posavetuje kako ovo da efikasno (bez mnogo para/vremena) sredim i da pri tom ne ostecujem tapacir (jer ako je grublji proces, posle mnogo puta, odlepice se)?

 

 

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

trenutno koristim neko sredstvo, zaboravio sam naziv, zuto pakovanje, ima na vrhu onako neku kao cetku. Kad se prsne, bude sama pena, ta pena se utrlja na povrsinu i pusti se 5 min, i posle se prebrise blago vlaznom krpom. Sredstvo stvarno deluje za takve manje fleke, i ostavi fin miris i sve, jedino se bojim, ako sa time budem cistio tapacire posle svake kise, da se ne odlepi tapacir...

Share this post


Link to post
Share on other sites

4bec5a9bb7e2e238e5971bf8950f7216.jpg01aa5612bb8412623cca64504681d861.jpg

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Koristio onaj kornjacin cistac plastike, crna flasica sto moze i za spolja i unutra

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolege, pitanje u vezi enterijera. Naime, u subotu isli sa klincima na put i pred samo odrediste mladji povrati sve sto je jeo to jutro(cokoladno mleko je znacajan deo obroka:-)) i tako, deo zadnjeg sedista, zadnji deo suvozacevog, tapacirung, sve je to obilno zaliveno dok sam ja uspeo da stanem i da ga izvedemo. Imao sam u kolina magicnu krpu, i neko cebe te vlazne maramice i uspeo sam da pokupim veci deo tecnosti. Po povratku sam napravio penu i sve izribao te isprskao asepsolom. Medjutim, jutros kada sam usao u kola, oseca se kiseo smrad povracke...Posto je zima i kola mi trebaju svaki dan , ne bi da vozim na dubinsko. Ima li neko iskustva ili ideju kako se resiti ovog miomirisa:-)) ?

Sent from my Samsung

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja koristim sprej od vanile za neutralizaciju mirisa duvana, alkohola i uopšte mirisa raznih faca koje mi prolaze kroz auto. U Univerexportu to košta nešto preko 100 dinara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...