Jump to content
FAS Goran
Bocca

Čišćenje enterijera, sedišta / parfemisanje unutrašnjosti

Recommended Posts

Kupi onu polu presvlaku,pa bar neko vreme da ne isflekas komplet sedista,bar za dva sedista kupi,nije skupo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva polupresvlaka? :question: Jel ima neka slika? Iskreno, uzeo bih komplet presvlake original za njega, ali moram da nađem u bež varijanti jer je takav enterijer, pa mi glupo da stavljam npr. crne presvlake...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma samo stavi neke presvlake za sedalni deo,ako je to najkriticniji deo. Moj auto je ovih dana bas bio strokav,kako unutra ,tako i spolja i danas sam ga uterao u garazu i malo ga ocistio i opravo ;) ,drugi auto,prednost sam dao enterijeru,jer je bas bio prljav i koristio sam tecnost za sudove SPIN preporuka,sad u autu mirise na limun :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

odnedavno sam vlasnik Lybre 1.9jtd '2002.. Pa pokusavam da otklonim neke sitne nedostatke.

Sedista od izvrnute koze popularne alkantre. Jel ima neko ko resava ono linjanje :)

Hvala!

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro došao na forum

Cofanje alkantare se riješava sa nožićem za brijanje. tzv Bic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravih da se predstavim, Bosko iz Beograda!

@kele1975

Hvala na brzom odgovoru! Jel ide aftershave posle ili na suvo :)

Cuo sam da neki momci u Beogradu to sredjuju, smirglom ili necim slicnim. Tako mi bar rece majstor kod koga sam bio da je pregleda kad sam je uzimao. U svakom slucaju cu probati na nekom malom delu sam pa cemo da vidimo na sta ce da lici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta uzeti da odrazvanje koze...

Areksons.jpg

Kornjaca.jpg

Nesto trece?

Citao sam na Renou da ljudi hvale neku Hemel kremu za kozu dal znate nesto o tome? kosta oko 600 din

Share this post


Link to post
Share on other sites

Terza odakle si ti ? Tacno, a kao drugo to jeste mleko, ali kada udjes u radnju i trazis pod tim nazivom ga nemaju sig, to se zove Majmunsko mleko ;) !!! I imam pitanje, imam punta 3 malo se ogrebala platika sa suvozaceve strane, kako da je ublazim da ne dolazi do izrazaja posto je veoma loseg kvaliteta, lako se grebe -.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako mogu da ocistim naslon za ruku kod Stila?Bele je boje,i malo je isprljan na ivici,pa bih voleo da ga ocistim pre nego sto stavim presvlake.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio sam Lybru 2001 godiste sa alkantara enterijerom ali je uzasno prljava,tako da je enterijer izgubio potpuno svoj fabricki lep izgled.Hteo sam da joj uradim dubinsko pranje ali se plasim kako ce to ispasti i da li ce se mozda neki delovi ucebati ili na drugi nacin ostetiti.Bio bih zahvalan na pomoci svima koji imaju iskustva sa ovom temom,bila ona dobra ili losa.Hvala unapred.

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ovak odanas oprah auto u auto perionici i naravno na kraju ga isprskase necim po podu mirise kao ludo e sad hteo bih to sam da imam ali nisam pitao sta je to e sad forumasi zanimame jel zna neko gde ima to da se nabavi :D hvalaaaa :D

Edited by milos66
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podigneš patosnice i isprskaš obićan ozveživać vazduha od 100 dinara :laughing:

Imaš ga za 100 pranja, a miriše prelepo, ja to redovno radim i baš me često pitaju gde mi miris stoji u kolima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podigneš patosnice i isprskaš obićan ozveživać vazduha od 100 dinara :laughing:

Imaš ga za 100 pranja, a miriše prelepo, ja to redovno radim i baš me često pitaju gde mi miris stoji u kolima :)

ok.. hvala.. ali me bas zanima cime ga prska znaci mirise mi igaraza i kotlarnica i ulica i terasa :D ahahahah :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sto nisi tamo pitao, ja sa perionicama imam negativno iskustvo, jednom su mi mazali neko mleko po tabli, to je bilo masno 2 meseca i non stop se vatala prasina jer je bilo leto i otvoreni prozori

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskreno zurio nisam odma ni primetio al kad je krenlo mirise tebra evo i danas ubi koliko miriseeee :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da podelim sa vama sta sa ja radio, u rodi sam kupio "jelkicu" za kucne klime oblik pravougaonika je i samo je stavio na filter klime i nazad zasrafio onu plastiku, to je ubijalo koliko mirise, i dugo je trajalo, mirise i bez paljena ventilatora a pogotovo kad se upali, i onda se taj miris uvuce u cevi ventilacije i stalno mirise, ja sam koristio miris sweet vanila posto mi taj odgovarao, a miris se osecao malo i spolja to sam izvalio kad sam stajao na terasi i osetim miris, nisam mogao da verujem, ali u pitanju je bravo pa je njemu filter klime ispod one plastike kod soferke, kod punta, stila i ostalih gde je filter unutra, mislim da ce se sav miris zadrzavati u kabini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra ti je ideja, probacu to, samo da mi padne napamet. Ja sam malo opterecen za te mirise i jelkice, ja kada nesto iznesem iz auta npr u kucu to ceo sprat mirise :D Ovo o cemu pise Stampedo nisam video da sada, ne znam sta bi moglo da bude u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra ti je ideja, probacu to, samo da mi padne napamet. Ja sam malo opterecen za te mirise i jelkice, ja kada nesto iznesem iz auta npr u kucu to ceo sprat mirise :D Ovo o cemu pise Stampedo nisam video da sada, ne znam sta bi moglo da bude u pitanju.

takodje na menjacu imam 30000 jelkica batice kad je zavrsio sve sa malom pumpicom isprskao je malo pod i plastike

kada sam usao u auto bruka evo i danas izuva kako je dobar miris :D verovatno ga ima u nekim radnjicama cudno mi bilo kada je to radio oko patosnicai po podu :DDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...