Jump to content
FAS Goran
Bocca

Čišćenje enterijera, sedišta / parfemisanje unutrašnjosti

Recommended Posts

Treba voditi racuna ali nije sad bas kiselina pa da napravi stetu tek tako, imao sam prilike dva kozna enterijera sa njim da odmastim i ocistim i nikakav problem, samo posle prebrisem mokrom ciatom krpom...
Par puta obicne mebl enterijere i na njima bez oziljaka, a inace uvek sve moje patike natopim sgrasom 15 min pre pranja....
Ali odlican je i za pranje felni, nekih delova u motornom prostoru, bas univerzalna hemija.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobro sto spomenu jelensku kozu, odavno mi treba a ne znam koju da kupim

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока



Treba ti da obrišeš glavu, umesto fena?

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navratite kod nas u radnju.

Za enterijer imamo pozamašan asortiman marke Motip(Holandija), i Falcon(Njemačka).

Imamo nešto i od "Kornjače", ali postoje neki problemi kod uvoznika, pa je utanjio sa asortimanom.

To je što se tiče kvaliteta, imamo i neka jeftinija sredstva, ali to ne preporučujemo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta radnja ima samo u Beogradu ili i negde kod nas u unutrašnjosti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slabo praktikujem te kupovine na daljinu. No dobro, video sam adresu, pa kad budem naisao u BG svraticu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da kuburite sa hemijom za enterijer ja radim dubinska pranja mogu da vam ponudim 1l koncetrata po ceni od 5e , imam fotografije kako to izgleda mislim na enteriher pre i posle 

0652008304 

 

Sa 1l koncetrata recimo operem celog punta sa 3 vrata

20171017_090030.jpg

20171017_161533.jpg

received_1890267150991021.jpeg

received_1890267240991012.jpeg

20171101_101649.jpg

FB_IMG_1508482591595.jpg

FB_IMG_1508482595590.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena ta forumase za tebe 25e bez neba , ili na tvoju odgovornist, samo cvrsta neba  perem kao na fiesti,mikri,citroenu sundjerasta su zaista komplikovana za rad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispisana gomila iskustava na prethodnim stranama (konkretno za hrapavi deo table).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sad bez auta trenutno..ali prsnem malo na svaka 2-3 dana patosnice i bas lepo mirise :) moram i da ih operem haha. Ne znam jel smem na sedista? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 22.11.2017. at 11:03 PM, cuore_sportivo said:

Ja sam sad bez auta trenutno..ali prsnem malo na svaka 2-3 dana patosnice i bas lepo mirise :) moram i da ih operem haha. Ne znam jel smem na sedista? :)

Ja sam probao i ne vidi se na njima, ali mislim da to zavisi od materijala. Ako hoćeš probaj prvo na nekom delu koji se ne vidi. ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nesa 169 Pa plisana su sedista plava-teget(HLX). Ne bi bas eksperimentisao...ali sam se bas odusevio. Kada mi se popravi auto idem na dubinsko pranje..realno je dosta i po patosnicama :)nema ko nije komentarisao da lepo mirise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@cuore_sportivo slobodno naprskaj sedista, vise puta probao i ne ostaju fleke ili slicno ako te to brine. :) Jedino bih izbegao sad po ovom hladnijem vremenu da ih mnogo prskam zbog sporijeg sušenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 16.10.2017. at 9:33 AM, MS PK said:

Dobro sto spomenu jelensku kozu, odavno mi treba a ne znam koju da kupim

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
 

Abro. Jako dobra i trajna. Nema habanja ni posle 3 god. 

On 16.10.2017. at 7:22 AM, andjelkovic said:

Citajuci na forumu mnogi koriste i zadovoljni su   http://arexons.it/en  mleko za plastiku,kod mene plastika( tabla,tapaciri...)u uzasom stanju,imam utisak da je predhodni vlasnik nije nikako odrzavao..U jednoj od prodavnica,zateknem poznanika koji radi, i objasnim sta mi treba i covek mi preporuci 

IMG-20171015-WA0002.thumb.jpg.39c6fccb39b4b337e5db19c3970ead6b.jpg

 

uz ubedjivanje da je odlicno i bolje od arehons mleka,i da mu vratim ako nebudem  zadovoljan.Cena je 250 din .Kupim i mogu vam reci da je odlicno,vratio sam plastiku iz mrtvih! Nije mnogo masno,plastika lepo upija,na onaj rapavi deo table uopste  ne ostaje neko sarenilo i traje.... evo cetvrti dan ,negubi se sjaj.Preporuka svima!

Nije loš, zaista, a malo košta. Kolega koristi već par godina za Pasata B5, tj za glatku plastiku je super. 

Ja za Punta (i za auta koja mi stignu za prodaju) kupujem Sonax, i dovoljno je samo jednom mesečno da se time naprska i ravnomerno krpom namaže, posle samo mikrofiber krpa za brisanje prašine do sledećeg puta. I jako lepo radi na svim vrstama plastike. 

Screenshot_20171126-215342.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 26.11.2017. at 2:43 PM, cuore_sportivo said:

@nesa 169 Pa plisana su sedista plava-teget(HLX). Ne bi bas eksperimentisao...ali sam se bas odusevio. Kada mi se popravi auto idem na dubinsko pranje..realno je dosta i po patosnicama :)nema ko nije komentarisao da lepo mirise.

Da, za uobičajenu upotrebu verujem da je dosta i po patosnicama, ali pošto kod mene prđe kroz auto više desetina ljudi dnevno moram malo više.

Share this post


Link to post
Share on other sites
51 minutes ago, nesa 169 said:

Da, za uobičajenu upotrebu verujem da je dosta i po patosnicama, ali pošto kod mene prđe kroz auto više desetina ljudi dnevno moram malo više.

Ti si na taksiju kao moj otac? E onda te razumem hahaha:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...