Jump to content
FAS Goran
Bocca

Čišćenje enterijera, sedišta / parfemisanje unutrašnjosti

Recommended Posts

ma trljao i ribao jedno 5 minuta, čim sam ga naprskao odma je nastala ta "fleka" i tako je ostala evo već 2 dana, ali tamnija je od fleka koje su već bile....

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Pluto mer za pranje tepiha resava svaku fleku, saml ces sad morati ceo taj deo da ocistis njime da se ujednaci i da nestane fleka.

 

Izuzetno, mozes i Arexom za tapacire i sedista, ja sam s njim cistio nebo i bas fino odradjuje posao, oko 300 dinara mu je cena.

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3.10.2017. at 3:10 PM, neshaoct said:

@nesa 169

 

Da, ovo što kaže @MS PK, radi taj miris i dalje, ali se ti navikneš pa pomisliš da je oslabio. Isto kao konzerva ili sl. :) 

Osetim kad uđem u kola posle nekog vremena. Moja žena je mnogo merodavniji sudija za mirise.

On 3.10.2017. at 9:08 PM, alfini0507 said:

Pametnije je mozda prsnuti na sundjer pa onda trljati...

Sent from my E2105 using Tapatalk
 

Da, ja baš tako radim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nešto što može da rastopi fleku na nebu? Uslikaću čim pre i postavim fotku. Neke fleke ssam uspeo da skinem sa Sonax Extremom za tapacir, ali  neće. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 hours ago, Markobgd said:

Da probaš ovako

 

:D

Negde sam video klip kako je neko Stila tako prao. I nije bio žensko. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pazi samo sta radis sa njom, razmera se razlikuje u zavisnosti koji materijal i prljavstinu tretiras. Npr kad peres motor lupam ide 1:25, auto spolja 1:50 a mebli npr 1:100 inace skine farbu, osteti nesto..

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока


Gde ima da se kupi?

Sent from my Sony Xperia XA using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam dal je bese Rele prodavao.

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rele sa foruma, izvini :D
On radi profi detailing a mislim da je bese poceo i da prodaje hemiju

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citajuci na forumu mnogi koriste i zadovoljni su   http://arexons.it/en  mleko za plastiku,kod mene plastika( tabla,tapaciri...)u uzasom stanju,imam utisak da je predhodni vlasnik nije nikako odrzavao..U jednoj od prodavnica,zateknem poznanika koji radi, i objasnim sta mi treba i covek mi preporuci 

IMG-20171015-WA0002.thumb.jpg.39c6fccb39b4b337e5db19c3970ead6b.jpg

 

uz ubedjivanje da je odlicno i bolje od arehons mleka,i da mu vratim ako nebudem  zadovoljan.Cena je 250 din .Kupim i mogu vam reci da je odlicno,vratio sam plastiku iz mrtvih! Nije mnogo masno,plastika lepo upija,na onaj rapavi deo table uopste  ne ostaje neko sarenilo i traje.... evo cetvrti dan ,negubi se sjaj.Preporuka svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace K2 ima dobre proizvode, ono za gume im je odlicno, kao i jelenska kozica koja ima skoro kvadrat, pa moze da se presece na pola i da se dobiju dve standardne velicine.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da, jedino sto je malo skuplja sa fajtalicom, ali ako se nadje u kantici od 5l a nekom treba ta kolicina onda je pristupacnija, a za manje kolicine je axel sgrasso mama.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro sto spomenu jelensku kozu, odavno mi treba a ne znam koju da kupim

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobro sto spomenu jelensku kozu, odavno mi treba a ne znam koju da kupim

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока


Najsluplju, prirodnu

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

 axel sgrasso je dobar za masnocu,madjutim ako se brzo nebrise vlaznom krpom ,zna da nagriza i ostavlja bele tragove koje se neskidaju.Vodite racuna .Bolje je iz vise puta naprskati pa obrisati nego pustiti da duze deluje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...