Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
silver_punto

Predlog za sledeće FLCS okupljanje

Recommended Posts

Pozdrav svima! Ovo okupljanje u ns-u je bilo super, i mislim da bi trebali tako češće da se družimo i to u još većem broju. Zato hoću da stavim ovaj predlog za sledeće okupljanje.

Lokacija je Sotsko jezero. Udaljeno je oko 15km od Šida gde ja živim. Ova okolina je jako lepa za tako neka okupljanja. Početkom maja je bio i moto skup tu u blizini. Mogli bi lepo i da roštiljamo tu, pa ko hoće i da se kupa. To je kako ljudi kažu najlepše jezero u sremu. Sad ja što bi mogao da odradim to je oko muzike. Imam neki agregat, zvučnike i spojiti laptop na to sve.

Oko pića i hrane se lepo dogovorimo kad svi ljudi dodju, časom to sve pokupovati šta treba i u akciju. Ko ide autoputem jako je lako doći do Šida. Sa autoputa ima oko 10km do Šida. Tu bi vas ja dočekao. Za datum bi mogli da se dogovorimo, gledati kad to bude lep sunčan dan jer drukčije nevredi. na google map možete naći sotsko jezero. Meni ne odgovara samo da to bude 26.jun jer tada imam proslavu 10god mature :lol: , svi ostali dani mi odgovaraju. Ljudi javite ako vam se svidja moj predlog. Pozdrav! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dobro ti je to....Samo,ne znam oce li Mik potrefiti pravu stranu autoputa.Kakav je,ima da napravi saobracajni kolaps do Zagreba... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema veze za kolaps, bitno je da on stigne kud je namerio :thumbsup:

Sad još šta bi mogli da odradimo, mogli bi zvati i alfiste pa da nas bude više. :thumbup:

Edited by silver_punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od parkinga kod Intera, do Sotskog jezera, u jednom pravcu ima oko 110-115 Km. Od toga, nekih 90-95 Km je čist autoput.

Ide se autoputem do isključenja kod Kuzmina. Putarina do Kuzmina (pun profil autoputa) je 250 dinara.

Radi poređenja, od Intera do pumpe Avia na ulasku u NS (autoputem) ima 118 Km, tako da ovo jezero nije ništa dalje...

--------------------------------

Nevezano za ovu priču, okvirni plan je da se napravi jedan roštilj u nedelju 13.06.2010. u Beogradu.

Ako hoćete, može do tog jezera da se ode već sada 13.06...ili da se ostavi za sledeći roštilj...ali, tek negde posle letnje sezone, dakle dok još ima lepih dana npr. u septembru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze s tim da u julu i avgustu je sezona godisnjih pa nas ni bog ne pokupi u tom vremenu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo Sotsko jezero izgleda bas lepo :rolleyes: -dobar predlog :thumbup:

Ma dobro ti je to....Samo,ne znam oce li Mik potrefiti pravu stranu autoputa.Kakav je,ima da napravi saobracajni kolaps do Zagreba... :rolleyes:

Bokija :welcome: ne secam se da sam isao pogresnom stranom autoputa :rofl: ,a ida sam isao sad sigurno ne bismo pisali ovo :vava: -vec bi bili u novinama :blink:

Sto se tice rostilja u Bg-u,to je uvek aktuelno :thumbsup: ,i sto rece Miki,samo ga treba uglaviti :yes pre jula i avgusta,kada je vecina ljudi na odmoru B)

Od ostalih lokacija,osim juga Srbije :thumbup: bilo bi lepo da se dok jos ima lepog vremena :rolleyes: ,mozda cak i posle sezone odmora,organizujemo i odemo u Zrenjanin :D .

Ljudi Zrenjanina :unworthy: su cesto dolazili u Bg na redovna okupljanja i zimi i leti,pa bi bio red da i mi njih posetimo :whistle: i uzivamo u tom lepom vojvodjanskom gradu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...