Jump to content
FAS Goran
boki.64

Lancia Phedra - diskovi za fabričku navigaciju / kodovi

Recommended Posts

Ciao, drustvo

Nedavno sam posle dosta trazenja i merkanja uspeo da uvezem jednu Phedru 2007 godiste.

Ne znam koliko vas u stvari zna koji je to model.

To je isti auto kao i Fiat Ullyse, Peugeoy 807 ili Citroen C8.

Da jos nesto kazem o autu,

motor je 2.0 multijet (ima i verzija 2.2), modeli posle 2005 imaju i 6 brzina.

Ima klizna zadnja vrata i ima tri reda sedista u rasporedu 2-3-2 itd.

E, tek sada u stvari pocinju (slatke) muke.

Auto ima ugradjenu navigaciju, za koju su potrebni instalacioni diskovi koje ja (naravno) nemam.

Doduse imam za Italiju, ali bih voleo da imam jos neki.

Ovo je poziv svim onima koji bi mogli da mi pomognu da (jeftinije) dodjem do njih.

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

napisi koji je softver navigacije u opitanju i koja verzija trenutno pa cemo probati da nadjemo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Naravno, naravno, samo da dodjem malo sebi (dok jos imam kome :lol:) i da se malo organizujem.

Sto se tice softvera, tu ce mi biti potrebna pomoc nekog (mladjeg) ko ima pojma o tim stvarima (posto ja nemam).

Uputstvo mi je na Italijanskom, nemam pojma kako to da saznam, ajd videcu! :no

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast na izboru Phedre! Auto kao stvoren za duga putovanja! A i nema ih baš puno kod nas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moglo bi ovo da bude:

http://avaxhome.ws/software/languages/multilingual/ffgbtgsrsewfgdsrdtrh.html

ali i ne mora...

Svakako, Srbije nema, pa je pitanje da li se trud isplati...

Maps of Europe for Peugeot, Citroen and Fiat with navigation RT3/RT4. 12 CD images.

Year: 2009

Version: v.2009/2010

Developer: NAVTEQ

Platform: RT3/RT4 Navi Drive

Language: French, English, Italian, Spanish, German, Dutch, Portuguese.

System Requirements: Only for cars with a color display. Firmware navigation block should be at least: 5.5 for VAN-tire and 6.6 for the CAN-bus

CITROEN: C2> 2003; C3> 2003; C4> 2004; C4 Picasso> 2006; C5> 2004; C6> 2006; C8> 2001

PEUGEOT: 206> 2003; 207> 2006; 307> 2003; 308> 2007; 407> 2003; 607> 2005; 807> 2001; 1007> 2005.

LANCIA: Phedra> 2007

Edited by Bolens

Share this post


Link to post
Share on other sites

Woooow, hvala ti!

Probacu nesto da uradim, vidis imaju i Eastern Europe South.

Doduse prvo cu da potrazim instalacioni disk, jer mi trazi za promenu jezika. Na Italijanskom je, a ja nisam bas familijaran (nesto kao sa kompijuterima :lol::blink::no )

A, ako mi krene, ko zna...nebo je granica! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciao, drustvo

Nedavno sam posle dosta trazenja i merkanja uspeo da uvezem jednu Phedru 2007 godiste.

Ne znam koliko vas u stvari zna koji je to model.

To je isti auto kao i Fiat Ullyse, Peugeoy 807 ili Citroen C8.

Da jos nesto kazem o autu,

motor je 2.0 multijet (ima i verzija 2.2), modeli posle 2005 imaju i 6 brzina.

Ima klizna zadnja vrata i ima tri reda sedista u rasporedu 2-3-2 itd.

E, tek sada u stvari pocinju (slatke) muke.

Auto ima ugradjenu navigaciju, za koju su potrebni instalacioni diskovi koje ja (naravno) nemam.

Doduse imam za Italiju, ali bih voleo da imam jos neki.

Ovo je poziv svim onima koji bi mogli da mi pomognu da (jeftinije) dodjem do njih.

Pozdrav!

Cao prijatelju,

i ja sam pre nedelju dana kupio Phedru, 2004 godiste, i stvarno sam odusevljen autom.

Imam i ja isti problem - meni je samo na Italijanskom, ima opcije za druge jezike ali trazi instalacioni disk. Dok ga ne namestim da radi na engleskom necu moci da se snadjem. Malo sam radio na slucaju i NASAO SAM fajl koji treba da se nareze na CD i da se onda ubaci u auto kada board kompjuter to zatrazi (za promenu jezika).

Ja sam ovih par nedelja srecom pretrpan poslom radim do kasno uvece i nemam vremena da narezem fajl na CD i da probam, us to je moj CD rezec nesto pokvaren...tako da cu to moci da uradim cak posle nove godine, u medjuvremenu, da lineko hoce da mu dam fajl? Samo ga narezetre na CD i ubacite u auto...

Fajl je oko 107 MB. Prevelik je da se salje na email, ja sam se tek sada registrovao kako bih vam ponudio fajl da se ne mucite na Italijanski :-)

Recite mi koji je nacin da postavim fajl na internetu? Da li imam mogucnosti da upload-ujem fajl na ovom sajtu? Moj email je nakevski@t-home.mk

Pozdrav iz Skoplja, Igor

PS - moj kompjuter mi neprestano pise "Rigenerare il FAP al piu presto" - da lineko zna sta to znaci? Ne razumem Italijanski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recite mi koji je nacin da postavim fajl na internetu?

Postavi fajl ovde:

http://www.sendspace.com

Klik na Browse, odatle ćeš se snaći. Ako ne, javi da pomognemo. :thumbup:

Kada se završi postavljanje (upload), samo u tekst svoje poruke na forumu iskopiraj link koji dobiješ. Tako ću i ja skinuti to uputstvo, a onda ga okačiti na FLCS server kako bi zauvek bio dostupan. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nakevski

ovo na italijanskom (Rigenerare il FAP al piu presto") ti znaci da regenerises FAP filter

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nakevski

ovo na italijanskom (Rigenerare il FAP al piu presto") ti znaci da regenerises FAP filter

A sta je FAP filter, filter za ulje, dizel ili nesto kod katalizatora...hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, uploadovao sam fajl, dakle treba da sadrzi instalaciju za koriscenje board computera Lancia Phedre, Fiata Ulyssa, Peugeota 807 i Citroena C8 na vise jezika.

Molim da ako neko uspesno instalira disk u automobilu da to objavi kako bi i ja i ostali znali da je OK. Ali s obzirom na to odakle je preuzet fajl mislim da je 10% OK.

Igor

LINK:

http://www.sendspace.com/file/053gfv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban mi je instalacioni cd da bi mogao da prebacim jezik sa italijanskog na engleski,jer su mu bukvalno sva podesavanja na displeju a italijanski nerazumem

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciao, drustvo

Nedavno sam posle dosta trazenja i merkanja uspeo da uvezem jednu Phedru 2007 godiste.

Ne znam koliko vas u stvari zna koji je to model.

To je isti auto kao i Fiat Ullyse, Peugeoy 807 ili Citroen C8.

Morao sam da reagujem na ovaj post, vidim da je stari ali ja ga tek sad vidim

inace razlog reakcije je taj sto je pogresno napisano jer nije Lancia isti auto kao Fiat,Pug ili Cimos

vec se moze samo reci da gore nabrojani "lice" na Lanciu.

ko razume shvatice

Edited by lancia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, uploadovao sam fajl, dakle treba da sadrzi instalaciju za koriscenje board computera Lancia Phedre, Fiata Ulyssa, Peugeota 807 i Citroena C8 na vise jezika.

Molim da ako neko uspesno instalira disk u automobilu da to objavi kako bi i ja i ostali znali da je OK. Ali s obzirom na to odakle je preuzet fajl mislim da je 10% OK.

Igor

LINK:

http://www.sendspace.com/file/053gfv

Pozdrav, da li imate ovaj fajl? bilo ko, jer link nije ispravan :) hvala vam

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Pozdrav svima. Svi vi koji želite mijenjati jezik ili proširivati kartu za navigacijuu LANCIA PHEDRA, nemojte to raditi skidanjem  sa interneta. Uradite to u ovlaštenom servisu putem orginalnih CDova.

Neorginalni CD može prouzrokovati kvar autoradija, a to ipak nije samo autoradio, već mnogo više od toga. Govorim vam iz iskustva mog poznanika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav imam jedan problem sa lanciom pedrom stalno mi pisti kada upalim radio nemoze da mi ocitaju kod radija pa bih zamolio ako neko zna da mi pomogne inace sve radi kada upalim radio samo pisti stalno bio sam i na fabricku dijagnostiku i nece da ocita broj sasije.hvala 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, imam Lanchiu Phedru. Imam problem sa CD uredjajem. Ubacio sam drugi, isti cd uredjaj, kome sve funkcionise, ali ima gresku i stalno pisti, dok radi. Ako je neko imao isti ili slican problem, bio bih zahvalan na pomoci. Hvala unapred!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,imam problem sa CD-om sa Lanciom Phedrom nece uredjaj da prihvati broj sasije preko dijagnostike jer non stop pisti a sve funkcionise.Uredjaj ima navigaciju i telefon,ako neko moze da mi pomogne bio bih mu zahvala!Hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 20.3.2014. at 9:37 PM, Nebojsa82 said:

Pozdrav svima,imam problem sa CD-om sa Lanciom Phedrom nece uredjaj da prihvati broj sasije preko dijagnostike jer non stop pisti a sve funkcionise.Uredjaj ima navigaciju i telefon,ako neko moze da mi pomogne bio bih mu zahvala!Hvala unapred

Kako si resi problem imam fiat ilysse stalno pisti bip bip kad tadi radio

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...