Jump to content
FAS Goran
Woodoo

Je l' treba neko da pogine...

Recommended Posts

Verovatno su namagnetisali karoseriju da se ne raspadne.Inace izgleda da ce sa takvim ponasanjem pre imati sudar sa Sv.Petrom nego sa nekom devojcicom...dry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

???Ja sam se navozo i izludovo,al nisam ugrozavao tudju glavu.Dranje guma po Beogradu u sitne sate na NBG bulevarima je daleko bezbednije od kanjona Morace.Nisam ni ja bio cvece,al ovi su bre Shabani na kvadrat...thumbdown.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klasicni Chobani-budale!!!

Au, daj boze da im roditelji ovo vide pa da im se naxebu familije one retardirane, da im ne padne na pamet da se voze kolima!!!

sto se tice stila voznje, podseca me na bokija, koji na auto-putu mimoilazi kola tek na 5m od zadnjeg dela a ide dosta brze od njih!!!

Pravi recept za sudar!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam sta ste se popalili kao neki besposleni penzioneri kad gledaju dnevnik 2, da su indijanci - jesu, vidi se, ali nije kao da su isli 300 tuda i da su uleteli u makazice 10x... :wallbash:

U sustini, sem preticanja preko pune linije na jednom mestu (i to prilicno bezopasno, sta, to kao niko od vas ne radi??), i (MOZDA) prekoracenj brzine, prekrsaja i nema, dok ne donesu zakon o dozvoljenom cobanisanju na putu.

A sto se ablendovanja pri preticanju tice, i treba ga praktikovati, i ja to radim cesto, jer mi se dosta puta desilo da neku uspavani krene da menja traku bas kad ja krecem da ga obilazim... :veryangry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pun auto. Nikada se ovako ne vozi u autu koji je kao nov imao koliko...jedno 90 KS plafon.

Ovako opterećn nema nikakvu rezervu snage...gas patos i posle jedno 10 sekundi će podići brzinu sa 80 na 90 Km/h...i to moooožda. Dve uzastopne promene pravca ne može da odradi jer bi ga fizika odvukla ili u stenu, ili u reku, pošto je auto opterećen.

I onda sa autom koji ima takve performanee, kreneš da izigravaš Šumahera... :D

Ovde se spojilo više kriterijuma zašto su likovi budale. Nije samo jedna stvar. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pun auto. Nikada se ovako ne vozi u autu koji je kao nov imao koliko...jedno 90 KS plafon.

E sad si baš preterao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je retko koji motor imao preko 75KS... 1,3 je imao valjda 60KS, 1,6TD je imao 75KS, ne znam samo koliko je imao 1,8... doduše, ne piše nigde ni koji je motor :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omiljeni motori su bili:

1.3 60ks,

1.6 75ks,

1.6D 55ks,

i još

1.6TD 70ks i noviji ali ređi posle 1990te 80KS.

1.8 je imao 90 ali taj uopšte nije bio popularan kod nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postojala je i Jetta sa motorima kao u dvojci GTI, 8v i 16v, doduse neuporedivo redje kod nas u odnosu na golfove. Postojao je i 2.0 16v sa ~150ks (motor vidjen u trojci i passatu b3), ali koliko znam samo za USA trziste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ihhh da naidje na mene u punom gasu dok sam u E34, Compactovao bih ga celog u onaj malecki gepek... :)

pu pu pu nedaj boze... ovaj video se vec duze vreme vrti po forumima na nasim prostorima....

Sta reci decko ili je previse mlad pa mu se nisu razvile sve mozdane funkcije...Ili totalno nema nade za njegov mozak!

Sto je najtuznije kod takvih slucajeva uvek postoji tata da ih vadi iz problema! Nikada nece da osetiti posledice svojih dela!

Edited by Sale335i

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam sta ste se popalili kao neki besposleni penzioneri kad gledaju dnevnik 2, da su indijanci - jesu, vidi se, ali nije kao da su isli 300 tuda i da su uleteli u makazice 10x... :wallbash:

Sa ovim autom je nebezbedna ovakva voznja i pri brzini od 80 km/h... :crybaby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

O onom strucnjaku nemam sta da kazem, ali bih voleo da se poganjam s njim u svakom slucaju(na nekom bezbednijem mestu).

A ovi mladi majmuni su genijalci! :wallbash: Prvo, da vozim 4 ku*ca do mora odmah bih odsekao karu pa se posle ubio! Drugo, GNOJF(ili jetta sta god) :unsure: Trece, da u bilo sta drugo sem Ivana pustili bilo bi bolje...i da su cutali! Bar bi pametnije delovali! :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ama ljudi sta vam je :huh: ,cemu ovolika frka :question:

ocigledno je momke ponela pesma :rofl:

verovatno su,cim se mujuza promenila :huh:

i ono poceli da voze po propisu :yes

ipak je na radiju islo "200 na sat..." :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

170 konstantno, bez pustanja gasa,

lozi mene techno s pioneera kasa.

170 konstantno po Srbiji vozim,

stacu kad se brate na brzinu lozim...

Ispred mene mecka S400 dizel,

ja mu bate blicam da se skloni s puta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

170 konstantno, bez pustanja gasa,

lozi mene techno s pioneera kasa.

170 konstantno po Srbiji vozim,

stacu kad se brate na brzinu lozim...

Ispred mene mecka S400 dizel,

ja mu bate blicam da se skloni s puta.

Noga mi na gasu

a moskost mi kruta

Policija vise sa mnom se ne bori

Jer kad kraj njih prodjem

radar im izgori

Pisti mi turbina

od TNG plina

A auspuh se pusi dok rekorde rusim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...