Jump to content
FAS Goran
srdjos

Stilo - panorama krov

Recommended Posts

probao sam kako je na videu samo taj predzadnji segment i nece a ni rucno ne ide, na reset samo se cuje trrrrr trrrr eto hvala ti drugar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dal je neko negde u svetu bio hrabar i naknadno ugradio panoramicu ?

 

Kontam da mi morao krov da se isece,pa da se ubaci kompletan drugi krov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da sam ovde na forumu procitao da je neko od clanova to uradio i koliko se secam "izaslo" ga 900e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

od danas sam i ja clan ovog foruma  te Vas sve pozdravljam!!! od pre 4 meseca vlasnik sam jednog stila, 2003. god sa navigacijom, telefonom i panorama krovom... kod mene sve manje vise funkcionise sem zavesice koja kad se ukljuci da se vrati tj zatvori dodje do kraja i onda se jodno 10-15 cm otvori i tako ostane. drugi problem mi je zvuk koji stvara panorama na leru i pri malom gasu jako me iritira i smeta...ako podbacim nesto pod nju prestane ali nije to resenje...ima li neko neko resenje za ove moje probleme

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni se to desavalo sa panoramom, zatvori se do kraja i odmah posle toga otvori se 10-15cm. A sto se tice tih vibracija na leru, imas par postova iznad, obijasnio sam kako moze da se sredi. pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

i meni ne radi panorama tako sam ga i kupio cuje se na to okruglo dugme kad pritisnem trrr,al makar da hoce zavesa da se otvori nego nece ni ona da mrdne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je dzabe a ja sam zavjesicu rucno otvorio njoj je pozadi motor i skinuo samo kroviste zadnji dio i namoto ga kljucem

Share this post


Link to post
Share on other sites

prilikom otvaranja panorama krova cuje se krcanje,kao da nesto preskace,ustanovljeno da sajla nije mogla da gura pa je motoric preskakao,daljim otvaranjem i skidanjem celog panorama krova ustanovljeno da je na kraju sajle pukao metalni deo pa nije moglo da pogura ,resenje cemo probati da pronadjemo ili kupovinom prednje leve sajle koja je u kompletu sa delom ili pravljenjem kod metalostrugara

Edited by peravirus

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni se to desavalo sa panoramom, zatvori se do kraja i odmah posle toga otvori se 10-15cm. A sto se tice tih vibracija na leru, imas par postova iznad, obijasnio sam kako moze da se sredi. pozz

 

mislis da ce se vibracija resiti ako se zategnu ta dva srafa ili je to samo za poravnjavanje panela?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav.  :)

Pa ovako. Ispod te plastike ima po dva stafa sa obe strane. Odvijes malo te srafove, pa pritisnes taj deo (sa spoljne strane) gde si odvio srav i ponovo zasrafis. Taj postupak ponovis za sve panele i to je to. Samo pazi da ti neka ivica panela ne strci prvise, inace bi se dosta culo sustanje vazduha pri vecoj brzini.

Ako bi odvio oba srafa sa ove strane mogao bi da skines jedan panel, vrlo su jednostavno namestili, ali takodje i dobro sakrili.  ;)

Time bi sredio vibriranje tih panela, ali auto bi se i dalje tresao. Pa ti preporucjem da zamenis levi nosac motora ako je jtd u pitanju, za benzince nemam pojma.  :D  

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam jedno probao da odvijem te srafove ali ne mogu od plastikice koja sakriva te srafove da pridjem,pokusavao sam da je skinem ali nece pucice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam probao da je skinem, pa nije islo. Pa sam onda morao samo malo da je pomerim da bih odvio sraf. Povuci malo ka sebi, koliko da mozes da pridjes srafcigerom, nije bas toliko krta plastika kao sto izgleda. 

Edited by Milosc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procitao sam sve postove i treba mi razjasnjenje oko jedne stvari. da lije moguce rucno namotati zavesicu  na zadnjem motoru kao sto se na prednjem kurblom otvara panorama. Naime kod mene se zaglavila zavesica u zatvorenom polozaju i od tada nece ni da se otvara panorama, dakle predpostavljam da je zadnji motor za zavesicu a prednji za panoramu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok hvala nisam znao da moze i zavesica sa kurblom, nadam se da ce onda i panorama ponovo da proradi jer nije htela zbog  zatvorene zavesice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam da li ce da proradi meni ne radi kako god.

Kupio ga sa navucenom zavesicom i onda mi jedan ovde kolega rekao kako mogu da uvucem zavesicu da bude lepsi pogled na nebo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...