Jump to content
FAS Goran
srdjos

Stilo - panorama krov

Recommended Posts

E ljudi izvinite nisam bio u zemlji neko vreme pa nisam ni citao forum.Naravno da imam broj tog lika i pisem ga sad.Nadam se da ce vam svima pomoci kao sto je i meni a ako dolazite van KG javite se pa cu vas ja odvesti do tamo, a i malo druzenja nije na odmet u ovom ludom svetu.elem eve ga broj 063-824-0375 covek se zove dzed tj nadimak mu je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imao sam stila sa panoramom i od odusevljenja sam odlucio da malo podmazem mehanizam pokretnog krova, na zalost podmazao sam ga VD sprejom i od tada nisam mogao da se nakupujem malih metalnih valjčića koji spajaju delove krova jedan za drugi.U pocetku nisam znao sta mu se desilo i zasto su odjednom prozorčići krivi dok nisam dubokim zagledanjem video da na iskrivljenim delovima fali VALjČIĆ od tada 500 din.(2006 god.)

E i još nešto onaj savet sa držanjem dugmeta za otvaranje krova pritisnutim u položaju zatvoreno pali i kod crome kad se zaglupi i nece da primi komande , ali neki put mora da se ponovi 2 puta.

P.S. VD sprej je extra ali previše dobro podmazuje krov :yes

Edited by iwan011

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panorama mi ne radi, dosada je radila samo zavesica a odkada sam probao reprogramiranje nece vise ni zavesica,ostala je zatvorena i ne reaguje vise .

Ima li iko ideju kako da osposobim bar zavesicu da ponovo radi? Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imao sam ozbiljan sex sa popravkom panorame... pravili su mi neke delove u pazovi, sajle je radio boban sajla, zupchanike na motoru opet neki momci iz pazove... sve namontirano, radilo mesec dan i stalo :(

resio sam tako sto sam preko prijatelja narucio da ovi sto kupuju polovne automobile u italiji nadju stilo sa panoramom i skinu mi kompletan krov... da, brusilica i po stubovima

krov je stigao kao nov, elektricar je sve komplet skinuo i zashrafio na moj auto...

sve radi extra i zadovoljstvo koshta 750e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam na stilu panoramu i resio sam da je popravim sada. Naime, stakla su zatvorena, ona zavesica ispod je skroz uvucena i tako stoji panorama. Na komande ne reaguje uopste, jedino kada pritisnem glavni prekidac koji se vrti (mislim da se tako zakljucava i otkljucava panorama) cuje se krcanje kao da preskacu neki zubci. Da li ima neko nekog majstora u Nisu ili okolini za ovo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probajte da proverite ove osigurace F45 20 amp -- zavesica, F46 20 amp motor panorame , F 49 7.5 amp kontrola panorame

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na mom Stilu, panorama ne daje nikakve znake života. Kada okrećem prekidač za panoramu, niti se šta čuje, niti dešava? Može li ko pomoći?

Share this post


Link to post
Share on other sites

probao sam rucno i kao da neki zupdi preskacu a kad stisnem ono okruglo dugme onda isto trrrrrrrrrr kao da preskacu zupci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je isti panorama krov za stila sa 5v i karavana?

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

ee blago svima kad van radi panorama, he he . poslao sam link da vidite sta mi radi panorama a vi nista , ja cekam komentar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapiram da je tu panoramu prvi vlasnik pazio i održavao, ne bi ni dan danas bilo problema. Nemam tu sreću da je imam na stildžanu, ali da je imam, sigurno bi bila ispravna, pa neka košta koliko košta.

Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima

Imam problem sa vibracijom kao i sa sustanjem vazduha pri vecoj brzini. Jel je uspeo neko da sam bez pomoci elektricara nasteluje delove staklenog krova ili ipak moram do majstora? I ako mora, jel zna neko cenu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majstor mi trazi za popravku panorame oko 200 evra. Sta mislite jel mnogo ili nije za auto star vec 10 godina da dam 200 evra za popravku panorame?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda ne bih ni razmisljao da je popravim, ali meni zavesica stoji uvucena skroz pozadi i preko leta non stop sunce przi kroz panoramu. Klima ne moze da stigne da ohladi sve. Drugi razlog je sto ne volim kada je bilo sta neispravno na kolima. Tako da popravicu panoramu na prolece. Prezalicu 200 evra i slikacu radove ako mogu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...