Jump to content
FAS Goran
Bocca

Stilo - Izracunajte sami security code za audio uredjaj

Recommended Posts

Dakle, ak oplanirate da vadite svoj vec postojeci Visteon uredjaj, ili ubacujete novi, ovaj programcic ce vam izracunati sigurnosni kod :thumbsup:

Probao sam ga sa svojim kasetashem i radi ki sat!

Kada skinete fajl iz attachmenta, otpakujte ga i pokrenite exe. U prvo polje upisite serijski broj i to samo numericki deo. Kod mene recimo pise M044xxx. Znaci upisete samo tih 6 cifri i kliknete na dugme pored a on na drugom delu prozorcica izbaci sigurnosni kod!

Poz :clap:

 

Edited by neshaoct
skinut program

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Pabloba nema potrebe postavljati isto pitanje u više teme. Malo strpljenja i biće odgovora na prvo postavljeno. 

 

Takođe koristi pretragu foruma da bi sebi ubrzao odgovor. 

Ostavio sam ti link u onoj otvorenoj temi ka odgovoru koji tražiš pa pogledaj. 

 

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marko druže, ima li neki link ka kodu za CD šaržer? Već sam postavio to pitanje u temi za kodove, ali ne mogu da verujem, ne da to niko na forumu ne može da izračuna, već i mnoge koje sam pitao van foruma! Pazi kad mi je čak neko rekao da može, ali treba da se otvara CD šaržer, pa da se tu nešto gleda...ali svi su kao skeptični da li će "operacija" uspeti. Mislim, kapiram da je šaržer neka "budzevina", ali to je fabrička ugradnja, i  sve je povezano i upareno kako treba. Ali se meni sa zamenom kasetofona, izgubio kod za šaržer. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čudno je da NIKO to ne može da mi izračuna. Sreća pa mi auto ide i bez toga, hehehehehe...ali sada ne mogu da slušam diskove nakon zamene kasetofona. Neko mi je spomenuo da treba poseban kabl kao veza šaržera sa kompjuterom, do toga da to može samo proizvodjač...Opšte ludilo, a u pitanju je nešto što je fabrička ugradnja. U svakom slučaju, HVALA na odgovoru, pa ako Ivan zna, utoliko bolje da ne slušam kasete u Stilu. smejaće mi se saputnici:lol:

Edited by LjubeVG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...