Jump to content
FAS Goran
Woodoo

Pijani poslanik ispred skupstine!

Recommended Posts

Skroz si u pravu Fandjo!

Da bude stvar gora: to je reprezentativni uzorak naroda!

1. nepokolebljiv: vozi u suprotnom pravcu, alkoholisan do nivoa čamove letve

2. mudar: argumente kojima raspolaže dovoljni su mladom Policajcu da obustavi saobraćaj kako bi ovaj iz suprotnog pravca okrenuo pa na ivičnjak

3. neustrašiv: u momentu ozbiljne sumnje da će da strmekne auto niz stepenice, oštrim manevrom vraća vozilo sa drugog stepenika na pravac!

4. dostojanstven:...kao da se ništa nije desilo okreće mobilni i razgovara, naravno svestan stabilnosti sopstvenog ravnotežnog stanja, pridržava se za siroti auto (kako mu ne bi ispao telefon).

E znate šta: ovo se ni u vreme Branislava Nušića nije dešavalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Komitet za bezbednost saobraćaja pozvao je Ministarstvo unutraših poslova da energično i bez odlaganja reaguje povodom objavljenog snimka na kome se vidi pijani vozač koji krši saobraćajne propise ispred Narodne skupštine.

Komitet smatra da snimak, koji putem medija mogu da vide milioni građana Srbije, može biti dovoljan osnov za pokretanje prekršajnog postupka, a sud treba da odluči o postojanju prekršaja i kazni.

:wallbash: :wallbash:

Da nije tuzno bilo bi smesno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh pijan, jednako je kreten i kad nije pijan :realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka mu cast.Toliko mu prirodno stoji,da bi covek pomislio da je taki od rodjenja.... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

govno jedno nagojeno seljacko.

Mogli bi da posaljemo javnim institucijama mail sa ovim linkom sa video. Ja sam vec poslao MUP-u pa cu sad da vidim kome jos! Takodje cu da provucem vest kroz Betu ako je vec nema (posto radim tamo)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Epilog ove jadne priče je trebao da bude da Magarčinu ubacuju u pandurski auto sa lisicama,

A pazi ovog pandura, samo što mu ne ponudi šećer i vodu, umesto da iščupa bitangu napolje dok ne ubije nekoga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je to sad na TV-u...uglavnom, rekoše da ovaj pijani nije narodni poslanik...a, on sam kaže da se sve ovo dogodilo pre oko godinu dana...i, naravno negira da je bio pijan.

MUP danas nema komentar jer su zauzeti organizacijom dana Policije...ali će se oglasiti čim to završe.

Verovatno će pokrenuti prekršajni postupak protiv njega...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bas je nasao da bude iz Kragujevca xaxaxa :wallbash::thumbsup: , ja njega ne bih uopste kaznio jer covek nista nije ni pogresio kao sto se vidi na snimku, nego pandurcinu glupu bih kaznio jer je njegova greska najveca, ovaj je vozio pijan i dosao gde je hteo a nije kaznjen a sluzbeno lice mu jos i pomaze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkad biznismeni (poslovni ljudi) mogu da se parkiraju ispred Skupštine?. Kako je moguće da službeni lice pruži asistenciju prilikom očeigledno nekoliko teških prekršaja:

- vožnja u suprotnom smeru u dužini od 200 metara počev od smera Dečanske do raskrsnice sa Takovskom?

- vozilo u pokretu tokom razgovora sa službenim licem

- neprepoznavanje zadaha na alkohol iz vozila od strane službenog lica

- uključivanje u pešačku zonu ispred skupštine za na to nepredvidjenom mestu

- opasna vožnja i ugrožavanje opšte bezbednosti isped svečanog ulaza u Skupštinu sa izvesnim oštećenjem državne imovine usled udaranja donjim trapom o dva stepenika

- parkiranje za na to ne predvidjenom mestu (poslovni čovek ne može da koristi parking predvidjen za vozila skupštine i narodnih poslanika)

Iskaz pomenutog poslovnog čoveka da se sve to dogodilo pre otprilike godinu dana" je krajnje sumnjiv sa razlogom što u to vreme Dom Skupštine (ili kako se već sada službeno zove) nije bio u funkciji, a vidimo pun parking i Policiju ispred, prema tome, otprilike se sve dogadja pre mesec dana (bilo lepo vreme...)

Nažalost za meritorni dokaz sudu su potrebne činjenice (alko test) koji nije izvršen. Medjutim nesigurni vožnja u suprotnom smeru u najprometnijoj ulici grada, ugrožavanje javne bezbednosti prilikom padanja vozila niz stepenice... dovoljan su razlog i za krivično gonjenje. U celom galimatijasu impozantna figura je Policajac, koji ne pokazuje mam baš nikakvo zanimanje za posledice kretanja vozača kome je obezbedio polukružno okretanje i priključenje na pešačku površinu . . .itd.

Molim cenjenog drugara BOCCU da po mogućnosti nabavi fotografiju dotičnog Policajca i objavi je!!

Edited by Damjanović

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se cini da je ovaj bio i pijan i drogiran u isto vreme :no

samo mi nije jasno :huh: kako je bio u stanju da vozi automobil :question: i prava je sreca sto nikog nije povredio ili jos nesto gore :(

Inace covek je po zanimanju Biznismen :blink: ,tako rekose na svim vestima :rtfm:

a po njegovom postupku se vidi da sadasnja kriza ne pogadja samo siromasne,vec i bogate,kao sto je on podlezu stresu :vava: -i onda dolazi do ovakvih situacija,naravno uz pomoc opojnih sredstava i alkohola sa laznom verom u sebe :thumbdown: sve je moguce,pa i ovakve opasne egzibicije u saobracaju :veryangry: ,u centru glavnog grada :wallbash:

Da je imao nekog terenca mozda bi zavrsio i u skupstini :whistle: ,a ovako se mora odati pocast Citroenovom hidro-ogibljenju :unworthy: -junacki je izdrzalo :thumbsup: sve pokusaje vozaca da ga dokusuri :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da je stvarno ovo bilo prosle godine, kao sto je ovo govedo izjavilo... Na bilbordu iza je neka reklama za neki muzicki festival 2009

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da te cude bilbord reklame kojima je istekao rok trajanja, pa i u samom centru grada :)

@Damjanovic: Videcu da potrazim pa ako ima nesto okacicu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam, vidjao sam bajate bilboard-e... ;) Trenutno su na skupstini i neki radovi, a to se ne vidi u pozadini... Potvrdjeno je da je snimak napravljen u oktobru prosle godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to je bilo prošle godine inače on je sada mnogo bolji čovek :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sudio bih mu u svakom slucaju,pa da je bilo i pre 10 godina... I njemu i policajcu sa snimka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam siguran da se covek promenio iz korena :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaze covek da nije bio pijan. Onda se sigurno seca zasto je vozio suprotnim smerom i stepenicama. I zasto je, nakon sto je zakljucao auto, pokusao da kljuceve upotrebi umesto mobilnog. :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, e, e, samo da se javim. I ja mislim da je on ipak promenjen covek. To kod srba nije cudno, promene se ljudi iz korena "in no time"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, ali stići će njega već nego drugi mino zakona, jer ko se tako ponaša u saobraćaju - ponaša se tako i u poslu. Pijano i bajato... Ali policajaca kome nije jasno da li mu je upisu saučesništvo u teškom ugrožavanju opšte bezbednosti...bogami preti suspenzija i otkaz.

Edited by Damjanović

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma st moze da preti policajcu?Uredno lize ruku koja ga hrani.Doklegod bude tukao i pljackao sirotinju i lajo za gazdin racun nece ga boleti glava. :realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...