Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Okupljanje u Novom Sadu

Recommended Posts

Nego Miče, očekujemo i fotografiju našeg predsednika u najmanjem fiatu... seicentu! To je bio uspeh, smestiti ga u tu teskobu. Posle se žalio da ni pedale nije mogao da raspozna, da je sve tri odjednom pritiskao nogom!

A i moja svastika je zauzvrat zadovoljna, svhatila je da ni stilo ni lybra nisu za nju, a navalila oće stilo, pa stilo... Podesi sedište da nogom lepo dohvati kuplung (privuče ga skroz) a onda joj je volan blizu glave, i obrnuto. Jedino je bila impresionirana raskošom Mikove limuzine, ono koža, drvo, bosa...

Takođe, upoznao sam i Bokiju... i od njega naučio važnu rečenicu, glede klope, upućenu konobarima sa južne prige (Leskovac i okolina) kad sa ekipom navrati kod njih, a naravno gladan: "Narani nas!" :unworthy:

Jedino mi je žao, ne sretoh gosn. Damjanovića, a očekivao sam ga.... Da se pojavi onako u stilu, u sinovljevoj barketi, sa sve novim zubima... ali dobro, nešto treba ostaviti i za drugi put.

Fino je bilo stvarno, malo se Neši slošilo od ljuljanja splava... ali ipak su to bile tek samo prolazne predsedničke poteškoće...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam primetio de se splav ljuljao samo kad Boki i Chela odu zajedno u WC.... :whistle: :whistle: :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oće li neko okaćiti one grupne fotke sa poziranja i ručka ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ima jedna tvoja fotka...

ImZeS.jpg

:rofl::rofl::rofl:

.. ma to je od pre, sad imam drugačije točkove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo predsedniče!

Ima i drugi deo filma ali nisam stigao noćas da ga postavim na net. Danas će biti postavljena oba dela filma.

PS: Predsedniče... Googlao si i nasao prvi deo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobre su nam zenske clanice,nisam znao da ih je bilo ovoliko... :w00t:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jos slika,mozda nisu atraktivne kao ove novosadske dame :whistle:

Elem,Predsednik B) je ,da li zbog troskova odrzavanja ili poskupljenja goriva resio da pogleda :D koje su alternative :yes njegovom Stilu,tako da je iskoristio posetu NS-u da sedne u ovaj italijanski kupe :thumbsup: i proveri da li odgovara njegovim zahtevima :coffee:

qRY2J.jpg qS9wr.jpg

A dve mlade dame :welcome: su odmah prisle :rolleyes: ,privucene interesantnim automobilom i vozacem u njemu B) ,kao sto se vidi na drugoj fotci :D ,tako da je Stilo dobio ostru konkurenciju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma neee,cule ga da zapomaze.Zaglavo se mucenik,nije znao da mora pre ulaska da se namaze vazelinom... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li vam je sada jasno kako je nama tesko sa nasim devojkama.Gde god se okrenes nevalja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da vam je bilo lepo..Bas mi je drago...Ja sam,na zalost,imao juce takmicenje u Cacku pa sam morao biti tamo...Nadam se da ce te jos koji put naici do NS-a pa cemo se opet druziti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malac1971 :welcome: ,odlicni snimci :rolleyes: ,taman da se covek podseti kako je lepo bilo,a i daljudi koji nisu mogli da prisustvuju vide tu opustenu atmosferu B)

A i ono lutanje na kraju :unsure: ,pri povratku,je imalo jednu pozitivnu stranu :yes -na snimku se vide i lepi kadrovi iz Petrovaradina :D

Sto se tice snimaka iz restorana :p, dobar je onaj deo :thumbup: ,kad tvom asistentu snimatelju,Bokiji :welcome: ,volsebno nestaje tanjir sa klopom :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites
:realmad: :realmad: Zeznuli me ko na proslavi decijeg rodjendana u McDonaldu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam mislio da idemo ovde http://www.studnja.com/index.php?option=com_content&task=view&id=13&Itemid=30〈=sr .Extra im je klopa.Al ni domacini nisu culi za ovo mesto. :rolleyes:

Predlagao sam ovo mesto: http://www.hoteldunav.co.rs/restoran.html http://www.hoteldunav.co.rs/galerija.html ali je neko rekao da je daleko a nije, u Karlovcima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi svaka cast, vidim bilo vam je lepo! Jako mi je zao sto nisam isao, bio sam sprecen od strane mog dvotockasa zbog koga sam ostavio sate i sate vremena majku li mu njegovu :D .

Novosađanke dobijaju maksimalnu ocenu od moje strane, zavidim vam!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domacini u N.Sadu su culu i dobro znaju gde je Studnja i Glozan ali nam je bilo daleko da vozimo jos 20 tak kilomatara.Ako insistirate idemo sledeci put inace ovo u nedelju je bilo super!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobre su nam zenske clanice,nisam znao da ih je bilo ovoliko... :w00t:

Pa normalno da i nisi znao, jer su sve one dosle zbog..... ovaj zbog Nese, morale su da vide uzivo svoju konkurenciju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo su fine i postene devojke,kakve veze one imaju sa lakom robom???? :harhar:

Edited by bokija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...