Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Okupljanje u Novom Sadu

Recommended Posts

Evo nešto slika.

Sa Štranda:

uoQ3A.jpg odSkr.jpg

Ribarac:

14hCS.jpg F_9Hi.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niste valjda uspeli i da nam uzdrmate ovaj mirni gradic voznjom u kontra smeru:rofl:

Beogradjani,mamicu vam :harhar:

Salu na stranu,meni je bilo ok,samo da ona klopa nije onoliko kasnila :coffee:

Dusman je smrsao 10 kila sigurno,najvise od nervoze sto smo svi jeli,a on gledao :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokusali smo da Neshi ispraznimo rezervoar vozeci ga u krug po Novom Sadu,al ne vredi,napunio do vrha,a mi imali samo pet litara nafte,tako da bi verovatno na kraju on presao bar dva kilometra vise od nas... :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

put i vreme posluzili super,fino druzenje stari prijateli kao i neki novi e za klopu umalo ne pocrkasmo mi koji krenusmo bez dorucka.u povratku doduse malo se zeznuli sa skretanjem stari i novi put ali eto fine prilike za razgledanje NS.e a mikovo menjanje oznaka za smer puta je bilo slag na tortu,posle stotinak sufliranja skreni levo-desno,cekaj nije tu ovde je,mik prolupao ko air beg na stilu-rastera nesretne novosadjane ko zecove mislim da su ljudi ostali jos pola sata cesuci se po glavi sta bi a mi se isplakasmo od smeha tako da sam stucao posle toga skoro do BG

Edited by mikisxy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da sam se bas penjao po trotoarima i nisam :harhar:

A sto se tice kontra smera :whistle: ,ima samo jedan komentar:

IZEM TI RASKRSNICU GDE LIBRA KARAVN NE MOZE DA SE POLUKRUZNO OKRENE :thumbdown:

ovo kazem jer ona i nije jedan od vecih i duzih karavana na ulicama :o

Bokija :smoke: je zaboravio da kaze da smo imali dve[/b :veryangry:] navigacije u kolima,jedna od njih je bila i njegova :clap: (inace ja je nemam i ne koristim je :no ) i da smo upravo dobrim delom zahvaljujuci i navigaciji :wallbash: zalutali i presli onaj put koji je Nesha lepo i detaljno prikazao :coffee:

Ali malo adrenalina :evil: nikad nije na odmet :lol: ,napominjem da sam u konrntra smeru upalio sva cetri :geek: ,izvinio se ljudima :unsure: ,a usao sam samo zato jer nisam mogao polukruzno da se okrenem u tom trenutku :X ,desava se,ali u svakom slucaju treabalo je to drugacije i na drugom mestu da uradim.

Uglavnom dobra strana svega :yes je da je i taj moj saobracajni prekrsaj :blushing: doprineo poboljsanju atmosfere u kolima i izmamio osmehe mojih saputnika :rofl::rofl::rofl:

definitivno je Slienci :welcome: trebalo da bude na celu kolone i stigli bi brze i jednostavnije do izlaza na auto-put

Na okupljanju je bilo fino :p ,vreme nas je posluzilo :D ljudi je bilo poprilicno :gathering: ,a bogami i automobila :thumbsup: ,sto se vidi na fotkama ;) a bice i snimaka :geek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo Beogradjani,nadam se da ste se dobro proveli u nasem gradu!Sitnice zanemarite a klopu cemo organizovati na drugom mestu.Bitno je bilo dobro druzenje.Nadam se daljoj sve boljoj saradnji.Pozdrav za sve odreda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vreme i drustvo je bilo extra!

Organizacija i logistika tu i tamo... ali oprosticemo im, samo da smo se najavili negde dan ranije bilo bi sve bolje :lol:

Sreca pa klopu nismo cekali 3 sata vec samo 2, pa smo svi ostali na broju, inace bi neko nekog pojeo da smo je cekali nesto duze :ice:

Sve u svemu bilo je odlicno, i slobodno bi sledeci put mogli u Zrenjaninu ovako nesto da izvedemo...

Edited by MarkoJTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma na kraju sve ispade dobra fora bez posledica a i drugu miku prisise nadimak englez :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ni Svarceneger ne bi onako mirno prosetao suprotnim smerom i rastero ljude uz SORRY i nestao sa mesta krvoprolica.Ostale jadne lale na sred ulice da trepcu okicama u cudu.Post-traumatski stres ce doziveti tek veceras. :rofl: :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Englez :rofl::rofl::rofl:

Klopa je verovatno,bas puno :no kasnila :blink: jer je nas dosta banulo :yes u vec pun restoran :( ,pa konobari i kuvari nisu znali gdece pre :no

Ali zato su dobro drustvo :thumbsup: ,vreme bez kise :rolleyes: ,interesantni automobili B)na skupu i uzbudljiva trka F1 :thumbup: stvari zbog kojih je danas trebalo biti u NS-u :welcome:

Bilo bi lepo da se za vreme leta :) napravi jos neko okupljanje :gathering: van Bg-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je F1 dosadna,al kad bi pustili tebe,to bi bila sasvim druga prica.... :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa planiraju i dizele da ubace uskoro u trku tako da nikad nije kasno :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je F1 dosadna,al kad bi pustili tebe,to bi bila sasvim druga prica.... :unworthy:

Malo me ponela ona atmosfera danas iz Istambula :rofl:

a i hvala za tvoju preporuku za F1 :thumbup: ,tamo se i onako sve vozi sve u krug :rolleyes: ,isti smer :unworthy: ,i nema covek gde da zaluta :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa smislio bi ti nesto.Makar bi bio prvi koji je izvezo trku u kontra smeru. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bar bih rasterao sve ostale takmicare :evil:

i sigurno bih bio prvi B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E društvo sto me jebava ovi you tube. Napravim filmić i nisam gledao koliko traje i nedaju da ga objavim jer je duži od 10 min!

Ponovo pravim a sada dva.

Biće noćas postavljeni.

Pogledajte sutra.

Mnogo mi krivo što ne snimih polukružno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bolje sto nisi,to nije za mladje od 18 godina.... :rofl: :rofl: :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...moj zakljucak danasnjeg okupljanja je da moram pod hitno  da uzimam jaci auto,najsporiji sam na auto putu :rant::crybaby::crybaby:

Nema to veze sa autom ;)

Zao mi je sto nisam stigao da dodjem, ali imao sam nekih obaveza do 13-14h, a posle mi se nije isplatilo da krecem. Drago mi je da ste se dobro proveli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih Villy,i ako imas najsporiji auto,ko Silenci opet si mogao da stignes na rucak.Lale sporije sluze nego sto ide 1.9 D. :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zao mi je sto nisam nikako mogao od obaveza da dodjem na skup...uglavnom drago mi je da se ekipa lepo provela...valjda se nismo obrukali kao domacini :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosli ste do NS-a a ja nisam mogao da dodjem :wallbash: zato se nisam ni prijavo na spisak znao sam da ce da ispadne neko sra*e :wallbash:

Nadam se da ste se lepo proveli :thumbsup:

video sam snimak ne bi se bash uklopio ja sam mojom default fabrickom mashinom svi imate zbudzene autice :unworthy: ali bi svejedno doshao da sam mogao

Videcemo se nadam se na nekom sledecem okupljanju..

Puno pozdrava za celu ekipu! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...