Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Okupljanje u Novom Sadu

Recommended Posts

nadam se da cu moci da idem!!! jedino je problem da me ne spreci neki kolokvijum ili neodlozna obaveza slicnog tipa... potvrdicu kroz koji dan, ali mislim da cu ici ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma samo da se dogovorite za vreme i mesto i meni extra! Malo mi glupo jer sam nov ovde,pa nikog ne znam :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi smo mi nekada bili prvi put i ostale nismo poznavali... :thumbup:

Naravno, biće precizirano tačno vreme i mesto...ovo je sada faza kada dajemo predloge...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto jos ima vremena za planiranje i organizaciju :whistle: ,a vidim da ima jos ljudi :geek: kojima vise odgovara nedelja :coffee: ,sto zbog posla :yes ,sto zbog drugih obaveza :(

evo predloga :rolleyes: : da skup u NS bude u Nedelju :question:

Ako i termin okupljanja ostane u subotu :) kao sto je vec unapred zakazano :yes ,svima zelim prijatnu voznju :rolleyes: i lep provod :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nedelja je daleko bolje rešenje od Subote. Mesto za okupljanje u NS ostavljam za debatu, ali za klopu i druženje posle toga svim snagama sam za Stražilovo. Bg momcima i pardom devojkama (više nego dobrodošle) biće uz put kući, za povratak preko Inđiji (starim putem) Karlovci su divni u ovo doba godine, malo Brankov spomenik malo klopa piće itd. A neše Sremice mogu da se dive vašim aždajama, Pardon Autima :D . A šta mislite ???

Edited by Zoran SM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba se prvo dogovoriti koji dan ce to da bude....Subota je zanimljiva ali dosta ljudi radi. Nedelja se namece kao neki izbor....Centar i Spens izbacite kao ideje jer ne znam kako ce te tamo da se parkirate i odakle dozvola. Sem ako necete transportovati automobile helikopterom i slicno....Moze i tvrdjava da bude sjajno resenje pogotovo za grupna slikanja....Znaci, dogovoriti dan, a za mesta ima da se ceo dan vozikamo i obilazimo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

za povratak preko Inđiji (starim putem)

Povratak starim putem za BG bi preporučio samo neprijatelju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Hehe, mozda imas pravo ali nije ni to problem isli bi polako! :D

Mislim da novosadjani treba da donesu konacnu odluku za mesto, obilazak itd...a za vreme mislim da ce nedelja i meni odgovarati!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ne budem u Bosni taj vikend postoji sansa da i ja posetim okup :) Ako je i Bocca slobodan pokupim i njega pa zajedno dodjemo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

'ajmo novosadjani, dajte neke predloge, pomozite u organizaciji ne dolazimo svaki dan u vas grad. Vise se ljudi javilo iz drugih gradova Vojvodine. Pa necemo valjda mi iz Beograda da nalazimo mesto za skup i klopu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ne budem u Bosni taj vikend postoji sansa da i ja posetim okup :) Ako je i Bocca slobodan pokupim i njega pa zajedno dodjemo. :)

ajd videcemo jos ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja dolazim 100% u oba sluchaja,bilo to nedelja ili subota! Najbolje je da se skupimo na misheluku pa da odatle idemo do tvrdjave,starim putem (tako se zove inache je nov asfalt),pa onda sa tvrdjave da odemo do centra,odemo negde na parking,islikamo se,odemo posle na klopu,pice gde god...

Share this post


Link to post
Share on other sites

u centru necemo nigde naci normalno mesto za parking, odjednom 10 ili vise kola. Nema. Ako je uprava u stanju da organizuje pustanje na plato SPENS-a, ili jos teze, centralnog trga - mogu samo da skinem kapu. To se otvara samo za oldtajmere, jednom u godini.

Takodje, i na tvrdjavu kao kolektivno mesto okupljana - zaboravite. Na javnom parkingu nema mesta, a na privatnom, hotelskom - zabranjeno sem gostima.

Jedno je okupiti narod iz kluba, to nije problem, Sajam, Miseluk, ispod mosta Slobode... Otici na rostilj, ili samostalno organizovati isti, ali

sasvim drugo je promocija kluba, a to je, je li - cilj.

Ja iako sam iz NS, pitanje da li cu moci doci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

el prezidente nek vidi da li moze da dobije dozvolu za spens... ako ne...

idemo na prvo veliko slobodno mesto...

2. ajde da vidimo sta vise odgovara subota ili nedelja.

3. kad se sve dogovorimo otvaramo novu temu i pravimo spisak ko ce sve da ide..ili cemo u ovoj samo da nastavimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

idemo nego sta,po meni nedelja,vise ljudi ce da ide ,neko radi subotom,kao ja,a i nedeljom je manja guzva u saobracaju,a i vise novosadjanki na ulicama :thumbsup: bilo bi ok,kod spensa ako bude moglo,a ni miseluk nije los izbor.pa na vodjama da odluce :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato što je nedeljom redovno okupljanje... :thumbup:

Imaćemo za vikend određen konačan dan i satnicu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko vidim imacemo jos vise ljudi :yes ,ako bude nedelja :thumbup: ,sto je i cilj cele price B)

a onda ovo u NS moze da bude vanredno-redovno okupljanje :D

salu na stranu :whistle: ,ima jos vremena,pa ce se valjda ovog vikenda odrediti najprakticniji ;) termin,odnosno dan za NS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

subota i meni ne pasuje zbog posla

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja radim u subotu,tako da nedelja vise odgovara meni,a vidim i ostalima :thumbsup:

A sto se tice mesta,na miseluku ce nas retko ko videti,ali zato mesta ima kol'ko 'oces,spens je lepa ideja,samo ako upali :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj predlog je da se skupite na parkingu kod Rodića (odnosno sad valjda Roda mega-market) i pivare. Mislim da je tamo najpraktičnije jer se ukrštaju putevi iz BG-a, Subotice i Zrenjanina. Pa posle kad pristignu svi otići negde u zavisnosti da li se planira ići negde u prirodu na roštiljanje ili poseta nekog restorana ili samo nešto popiti u nekom kafiću ili šta već...

Edited by BKS_tmo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...