Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Okupljanje u Novom Sadu

Recommended Posts

1LT39-cedf9553950a5a7c043a8dc88f1197b7.jpg

Evo...obećali smo još davnih dana da ćemo imati jedno Okupljanje u NS, zbog ljudi iz tog grada i okoline...

:thumbup:

Datum je:

Nedelja, 30.05.2010.

Novosađani, dajte predloge gde da se skupimo...gde da odemo...tj. gde nas vodite :whistle::thumbsup:

Takođe, zamolio bih da se na spisak upisuju ljudi koji sa velikim stepenom sigurnosti znaju da im odgovara termin...

Klub svima pokriva trošak putarina do NS i nazad kući. :thumbup:

Takođe, sve predloge koje možda imate, bilo koje vrste, pišite u ovoj temi.

- neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je da covek ne poveruje :X ,bas nemam srece sa ovim odlaskom na okupljanja van Bg-a :no

Prosle godine,kada se islo u KG-ja sam se taj dan vracao sa odmora :huh: ,ove godine nije bilo organizovanog odlaska u Kg,ali sam bio na svadbi :( ,a 29-og,imam obaveze koje su mi zakazane jos pre nedelju dana :blink: .

Zelim Vam lep provod i da vas bude sto vise :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

- neshaoct

- kole

Predlog: plato ispred Spensa

Share this post


Link to post
Share on other sites

-neshaoct

-kole

-silver_punto (Sale)

Meni se svidja predlog za plato ispred spensa. Malo da nas vide ljudi. :-)

A posle bi mogli malo u koloni do mišeluka. Pa se vidimo jedino ako nebude tornado u NS-u :-) :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plato ispred spensa?Koji je plan?Sto tamo?Ko ce eventualnu dozvolu da pribavi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja,na zalost,nisam tu taj vikend...Kao sto i Stef rece,tesko da ce te dobiti dozvolu da se parkirate na platou kod Spensa,jos je subota,ljudi dolaze u soping pa nece biti ni mesta za parking...Najbolje Vam je da se skupite na parkingu kod Sajma,em je velik,em ne treba da se placa parking...A posle se dogovorite za Miseluk,Venac,Kanal DTD(odlicno mesto za rostiljanje).....itd....To je samo moj predlog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U subotu je još uvek sajam poljoprivrede čini mi se.

Mislim ... domaćini angažujte se malo :yes:yes:yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sajam je u ovom trenutku i traje do 22.5. tako da ce 29. biti slobodan parking...A i veca koncentracija automobila prodje pored Sajma nego ovde..

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzabe sve ako ce da ide 3-4 coveka..

aj prvo da se skupimo pa cemo lako da nadjemo mesto...pa makar i negde pored puta

ima nas vise niko nam nista ne moze :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj put idemo bez namere da pravimo neku full promociju Kluba (parkirani automobili kod Spensa ili nekom drugom sličnom mestu), bez štanda, šatora, gomile promotivnog materijala, dosta Novosađana ljudi koji se šetkaju između automobila i zapitkuju dosta stvari...

Dakle, idemo da se prvo upoznamo...zezamo...ručamo...a, usput ćemo onako neobavezno podeliti i zakačiti nešto letaka. :thumbup:

Krenulo bi se ranije...npr. da budemo u NS oko 12... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje u 4 ujutro kod meka da se nadjemo :)

Mozda je bolja nedelja zbog parkinga...tad se ne naplacuje, cisto da ne razmisljamo dal smo ostavili kola u zoni ili ne...ukoliko idemo u centar, ukoliko ne idemo onda nema veze..

Edited by MarkoJTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni subota otpada kao varijanta jer radim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih rado doshao ali morate mi reci tachno vreme i mesto gde cemo se naci,inache iz ZR-a sam. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...