Jump to content
FAS Goran
boorazerche

Novi flajer

Recommended Posts

prednji deo :))

A0h0.jpg

zadnji deo u dve varijante :) ...samo treba dodati tekst neki :))

D0QmA.jpg

JHtz0.jpg

pa vi sad vidite da li valja uopste :)))

P.S. malo su lose boje jer sam sve na brzaka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 ma sjajan je :unworthy: :od mene imate pice,ako bude ovaki.pa moj punto je na new flajeru  :thumbsup:

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo vise kao Punto - Lybra Club Serbia al' ko zna zasto je to dobro :)

Vise mi se svidja drugi zadnji deo, zbog zastave naravno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast za ideju i trud, ova sa zastavom ti je extra :D:thumbsup: samo što ovaj prvi flazer izgleda kao punto club serbia a ne kao fiat-lancia club serbia . . . :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

krenuo sam da radim jedan pravi flajer...

tacnije tek sam poceo i trebace mi malo mnogo :) vremena...

ali mislim da ce to da bude onaj pravi...

ipak je ovo pocelo sa "dosadom na poslu" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije lose :) Malo peglanja i uklapanja u fotosopu zbog iskrzanih ivica, i ako se ista racuna moje misljenje varijanta bez zastave :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U svakom slucaju,kako god ispadne-svaka cast za trud :unworthy:

licno mi se vise svidja ona varijanta sa automobilim iz kluba na flajeru(umesto Grandea i Y),nekako je autenticnije i vise asocira na klub i okupljanja,a verujem da sa onih klupskih fotkanja ima jos interesantnih fotografija za prednju stranu flajera,mada i ova sa gomilom Puntica :thumbsup: nije losa-jednostavna,sa osnovnim modelom Fiata,onako jedan iza drugog ostavljaju dobar utisak na posmatraca

sto se tice zadnje strane,ovo sa drzavnom zastavom,uopste ne izgleda lose :yes ,bar meni :geek: ,a sa njene desne strane mogla bi da se uradi ona plava ili bela klupska zastava :thumbup: ,umesto grba ukluba,jer na klupskoj zastavi vec ima grb,.tako da se niste ne bi izgubilo ;)

s tim da bi u donjem redu(gde su one tri fotke sa rostilja),u sredini,umesto nase grupne fotke sa barijakom,stavio jos neku foku sa nekim opasnim Stilom B),kao sto je Resu-ov B) ,na primer :D ili mozda fotkica sa vise Stila :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktuelni letak Kluba (prednja strana) izgleda ovako:

x4CoA.jpg

Zoki, štampar koji nam radi letke, predložio je malo drugačiju varijantu prednje strane letka:

5gQIS.jpg

Naravno, ima on ideju i za poleđinu letka... :thumbup:

Glavna ideja izmena bi bila da Znak Kluba bude odvojen od znakova Partnera Kluba, odnosno da on ide na jednu, a ovi drugi znakovi na drugi deo prednje strane letka.

Takođe, na letku bi prvenstvewno trebale da budu fotke automobila iz Kluba, a verujem da ćemo u narednih mesec dana imati i tu dosta novih slika sa neophodnim tehničkim kvalitetom fotografija da bi to moglo da ide u štampu. :thumbup:

U svakom slučaju, ko ima vremena i volje, neka postavlja u ovu temu ideje za novi izgled letka...koji bi se onda štampao u sledećoj seriji... :thumbup:

Što bi se reklo, konkurs je i zvanično otvoren. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji i poleđina letka na kojoj su Lancia automobili...zajedno sa tekstom o Klubu...URL adresom... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zokijeva varijanta mi se ne svidja. Prvo, ne svidjaju mi se kockice, a drugo to sto je Fiat 500 na naslovnici, a u klubu nemamo nijednog.

Varijanta sa Puntom ili Stilom je mnogo bolja, ona ReS®-ova sa pocetka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa Woodoo-m :yes

Uopste ova varijanta sa fotkom necega cega nema u klubu :question: mi vise ispada kao neka reklama za konkretan model automobila,a ne kao klubski Flayer :no

Sto rece Nesha,bice vremena i prilika za fotkanje a i verovatno vec imamo nekih nasih fotki od pre koje bi se mogle dobro iskoristiti za ove svrhe.

Za sad Resuova :welcome: varijanta najprihvatljivija :thumbup: ,pravi klupski flayeri :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

...na letku bi prvenstvewno trebale da budu fotke automobila iz Kluba, a verujem da ćemo u narednih mesec dana imati i tu dosta novih slika sa neophodnim tehničkim kvalitetom fotografija da bi to moglo da ide u štampu. :thumbup:

Bre ljudi... :whistle: na letak će i ići neki od automobila iz Kluba :thumbup: , ali je stavljen Fiat 500 u ovom primeru da bi se videlo gde slika ide...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako hoćete, može Klub da napravi neku količnu privezaka sa znakom Fiata i Lancie. Metalni privesci, sa znakom...a, mogu i neke druge varijante.

Pogledajte ovde šta sve može: http://www.arts.rs/privesci.php

Otvorite temu i ako bude bilo zainteresovanih, nije problem da neku malo veću količinu napravi Klub, pa da se dobija malo povoljnija cena. :thumbup:

pošto sam nov drug član foruma :whistle: ne znam gde drugo da otvorim temu, pa najbolje ovde da popričamo na temu privezaka zaključeve :thumbup: :

nedeluju loše ovi iz arts ali bi ipak bilo bolje kada bi neko od "stručnjaka" za pripremu iz kluba odradio kako bi izgledalo sa Fiat plavim, crvenim znakom + Lancia :welcome:

i naravno najbitnija sporedna stvar na svetu : Cena :question: od koliko komada počinju da padaju cene ... :coffee::book::cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...