Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Vidim da se na netu dosta prica o remontu kocionih klesta, pa takodje ako je neko imao iskustva sa istim bio bih mu zahvalan na informacijama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tema sa kontaktima otpada (ako gledas polovna klesta):

 

O remontu klesta smo dosta pricali u Stilo temema, gde problem moze da nastane na zadnjim ako se pusti da se plocice previse istanje. Imas i tu kontakte:

 

Uvek mozes da pitas i za cenu kod ovlascenih (ako mozda juris nova), ali verovatno je jaca.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi, novi sam na forumu, vozim Fiat Bravo 2008 godiste nedavno kupljen, nedostaje mu plastikica iznad naslona za ruku i ne znam jel ima ko to da proda? Mislio sam da je najbolji nacin da se ovde obratim! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledaj u temi sa otpadima, nema puno njih koji rasturaju novog Brava. U svakom slučaju, teško da će ti neko prodati samo tu plastikicu (Da budem iskren ne znam koja je to plastika :D), verovatno ćeš morati da kupiš ceo naslon za ruku..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ova plastika sa slike mi fali. Bez te plastikice ne moze naslon da se podesava po visini.

IMG-e8cab36d8020298dcb243014eb56104b-V.jpg

Edited by Latinn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Milutine. A naslon prodajem samo u kompletu sa sedištima i tapacirima :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rasturi naslon u ePeru i vidi da li je ta plastika poseban deo.

Ako jeste, moze da se naruci kod ovlascenih.

Delimicno slicna situacija je na Stilu sa poklopcem/plastikom preko srafova za pricvrscivanje naslona. Cesto se desava da prodaju naslon bez te plastike, a takodje niko nece da je proda odvojeno od naslona, ako ga prodaje.

Ona je poseban deo i moze se naruciti, jedino sto je cena za to malo, plasticno sra*ce kod ovlascenih bila oko 10 EUR (ime dela je "ornament").

U suprotnom, kao sto kolege kazu, jedino ceo naslon pa da pakujes.

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najpouzdanije i najjeftinije, prvo "U se' i u svoje kljuse" :)... Proverio sam ti, trebalo bi da deo mozes da porucis i odvojeno. 

Koliko vidim u "ePer", oznacen je rednim brojem 7 na slici:

1a.thumb.jpg.daa823d75caf846f8d8ca55fcd48d023.jpg

 

Ako je to to, kod ovlascenih porucis OEM deo sa kataloskim brojem 735447085. Kao i kod Stila, u pitanju je "Ornament", okvirna cena je takodje slicna, a u listi se mogu videti i OEM sifre "deprecated" delova, tj. one koje su zamenjene novom sifrom (moze da posluzi ako se uzima nesto od starijih delova npr. sa otpada):

1d.thumb.jpg.4abf50e578372f8c89c97a771d48a44a.jpg

 

Slobodno se javi Milancetu u Bogunovic, momak je laf i uvek spreman da pomogne. Sa clanskom karticom kluba, kod njih imas i 10% popusta:

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna gde mogu da se nadju alu felne za libru 15?Ali bih najpre original sa ovakve

 

Alu-felna-15R-Lancia-Lybra.jpeg


Ili eventualno neki aftermarket ali da nalze lepo  na centralnu rupu.

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...