Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Mislish na "Kako kupovati u inostranstvu preko interneta" ? :D

Upravo sam je prochitao,probacu neshto da sredim!

Hvala u svakom sluchaju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde sve mogu da se naruce blende za radio za Fiat Bravo? U AP Sportu nemaju trenutno, a ovi iz Viteza (ili kako se vec zovu) ne reaguju na porudzbine, tj. nisu me kontaktirali niti poslali iako sam narucio preko sajta. :thumbdown:

Hvala unapred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde naći prskalice za prednje i zadnje staklo, marea karavan? Prednje još i rade nekako ali zadnja je skroz zapušena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može i tako, ali mnogo mi to cimanja za deo koji realno košta 50 din, lakše je da kupim i zamenim ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako izracunas cimanje onda i nije jeftino.Jesi li proverio da li dolazi voda do prskalice?Moras da je skines u svakom slucaju.Mazda nije ona,nego ventil...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam, skinuo, prska voda iz creva i vratio jer je prskalica toliko zapekla da sam morao da bušim iglicom tako da sad je upropaštena :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duplo su skuplji od AP Sporta, video sam jutros i taj sajt. :wallbash:

Moracu izgleda da cekam dok se ne pojavi negde nesto po realnoj ceni. Hvala u svakom slucaju.

EDIT: Malopre sam se cuo sa momkom iz Viteza i sredili smo nesporazum. Oni me nisu kontaktirali da su poslali niti su zvali iz kurirske sluzbe pa se posiljka vratila. Poslace danas (nadam se :whistle: ) tako da je sve ok. :thumbsup:

Edited by sale

Share this post


Link to post
Share on other sites

da lizna neko gde moze da se kupi MultiJet oznaka sa zadnjeg dela auta, ukradena mi je.

(Stilo SW 1.9 MultiJet 2006 god.)

Edited by nessx33

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma platis nekom ,,kumu,, 100din donece ti deset oznaka , neces morati sam da se cimas :harhar:

:) Ma to je najlakse, srafciger u ruke, ali to znaci da ce sledeci clan ovog foruma da postavi isto pitanje. :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

:realmad:

Ako se neko seti gde moze da se kupi MultiJet znak , neka napise, castim :thumbup:

Edited by nessx33

Share this post


Link to post
Share on other sites
EDIT: Malopre sam se cuo sa momkom iz Viteza i sredili smo nesporazum. Oni me nisu kontaktirali da su poslali niti su zvali iz kurirske sluzbe pa se posiljka vratila. Poslace danas (nadam se :whistle: ) tako da je sve ok. :thumbsup:

Obecanje - ludom radovanje. Cele subote i danas cekam i naravno, nema ni poziva niti kurira iako je momak rekao da ce poslati u petak do 17h. Odustajem. :no

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja jednu viška, kupio sam je da mi stoji preko rupe od kasetofona dok nisam ubacio carputer i korišćena je svega 4-5 dana. Ako želiš mogu da ti pošaljem tu moju, a mogu da pogledam i sutra u prodavnici gde sam ja uzimao da li ima još ne bi mi bio problem da ti pošaljem poštom ;) Ako si zainteresovan pošalji mi PP ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko gde mogu da nadjem onu gumenu prostirkicu koja se stavlja na inst. tablu? Ono sto se iskroji po meri i stavi u police na tabli da ne bi kljucevi i telefoni zveckali ... jbg ne znam kako drugacije da objasnim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrazi u prodavnicama alata.Merkur,WoobyHouse....imaju ih i to u vecem formati nego za kola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neklizajuca podloga za alat.Isto ko za kola samo veca.Obicno je u delu sa Hoby alatima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...