Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

pozz svima,imam fiat coupe pa hocu da zamenim set kvacila pa ako bi neko mogao da me uputi gde da nadjem kvalitetan set...

isto imam problem sa farovima jer su matirali imam xenone vidi se odlicno samo je malo ruzno preko dana jel moze neko da mi kaze na koji nacin da resim ovaj problem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesuje me da li neko zna koja je cena polovnih farova za Lybru? I koga bi mogao da pozovem da ih ima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.

Zanima me gde mogu da kupim neki od jeftinijih setova kvacila za fiat Bravo 1.8 16v 1999.g.? Najjeftinije sto sam nasao je Mekarn u AP Sportu za 7.000 din. Ima li nesto jeftinije i gde se nalazi prodavnica (BG - Cukarica, Zvezdara)?

Takodje, zanima me da li Champion RC 10 YTC svecice odgovaraju za navedeni model posto su vise nego duplo jeftinije u odnosu na NKG BR6.

Unapred hvala

Edited by drakic

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, jel nekada razmisliš kakav je kvalitet seta koji se prodaje za manje od 50 eura...pa kada od te cene odbiješ porez, zaradu trgovca i transportne troškove...taj set ne prelazi 30-tak eura startne cene...misliš da to može da izdrži jedno 80.000 Km... :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, jel nekada razmisliš kakav je kvalitet seta koji se prodaje za manje od 50 eura...pa kada od te cene odbiješ porez, zaradu trgovca i transportne troškove...taj set ne prelazi 30-tak eura startne cene...misliš da to može da izdrži jedno 80.000 Km... :whistle:

S obzirom na to koliko se auto vozi i 50.000km je puna kapa :coffee: Iskreno, ne verujem da nijedan osim originalnog (Valeo ili kako vec) ne moze preci neku znacajniju kilometrazu a da li cu da ga opet menjam za 3 godine i 30-40.000km ili cu da ga u medjuvremenu prodam, to cemo da vidimo...

Edited by drakic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije sve ni u kilometraži, džaba što ti treba i za samo 50k ako posle 1000km se pokrivi pa počne da trese kad polaziš ili kočiš motorom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko gde i pošto bi se mogle naći krovne šine za Lybru karavan. Baš mi je potreban krovni nosač, a na netu ne mogu ništa iskopati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je ova maska fabricka za multijeta?

Ili je neko ovo "multijet" naknadno ubacio?

maskamjet.th.jpg

Slika ja sa oglasa, gde se prodaje Sporting multijet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Punto Mk2 Sporting imam rucicu mjenjaca sa rikvercom koji zahtjeva podizanje rucice,znate vec,onaj "dosadni" mehanizam kao kod Opela pa me zanima gdje mogu da kupim novu rucicu odgovarajucu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Punto Mk2 Sporting imam rucicu mjenjaca sa rikvercom koji zahtjeva podizanje rucice,znate vec,onaj "dosadni" mehanizam kao kod Opela pa me zanima gdje mogu da kupim novu rucicu odgovarajucu

Zna li iko...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugarica je "overila" Zunta-Z10. :(

Farovi su citavi ali su nosaci osteceni.

Da li se oni mogu reparirati kod nekog plasticara, ili se kupuju posebno?

Zvala par radnji, i nemaju samo njih na prodaju, pa rekoh da pitam ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna gde u Beogradu moze da se kupi sparco oprema . . . i da li mozda neko zna kako moze preko ovog ,,nemackog,, ebay-a da se kupi , ili jel neko ima neku varijantu ? :)

Generalno me zanima nesto ovako :

http://cgi.ebay.de/Sparco-R100-2-Sportsitze-Halbschalensitz-Neu-Rchg_W0QQitemZ110606415257QQcategoryZ30172QQcmdZViewItemQQ_trksidZp5197.m7QQ_trkparmsZalgo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D3%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D4996715230230181592

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugarica je "overila" Zunta-Z10. :(

Farovi su citavi ali su nosaci osteceni.

Da li se oni mogu reparirati kod nekog plasticara, ili se kupuju posebno?

Zvala par radnji, i nemaju samo njih na prodaju, pa rekoh da pitam ovde.

Rade plasticari i te popravke, moze da se nabudzi, mogu da preporucim Micu u Zemunu 0658365629.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto sam danas stavio novi set kvacila + uradio veliki servis majstor mi je jos nasao neke djelove koje trebam da zamjenim pa me zanimaju cjene tih djelova .

1. Lijeva kugla

2. Manzetne na lijevoj strani (obadvije)

3. Cilindar kvacila

Da li neko zna i cjenu grijaca ?

I posto mi je malo legla pozadi lancia majstor mi je rekao da jedino moze biti do spirala pa me zanima i cjena tih spirala .

Hvala unaprijed na odgovorima . Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...