Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Gde u Novom Sadu ili okolini ima da se kupi motoric za stelovanje farova za Punta 2002 god.

Naravno ne novi jer kosta 3800 din, neki otpad ako znate ili ako neko ima na prodaju.

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko ima na prodaju, ili zna gde mogu da kupim zadnja sedišta za FIAT Seicento. Potrebna mi je i daska ispod zadnjeg stakla.

Pozzz

Zdravko

Novi Sad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na informacijama.

Sedište sam nabavio za 30 eur (Čačak, ako nekome treba tel., ostaviću ga). U NS-u traže od 80-120 eur. A isto pakovanje:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi gde da kupim ubodne sijalice za instrument tablu ali od 2W! Svuda prodaju od 1.2W i ruzno izgleda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

je si li probao radio klub na crvenom krstu? Ili mikro princ u kralja milutina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam, gledao sam po prodavnicama autodelova, sutra ću da pozovem i njih, hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

poz svima jel zna neko gde mogu da nabavim blendu/adapter za cd za fiat marenga..........unapred hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

je si li probao radio klub na crvenom krstu? Ili mikro princ u kralja milutina

Zvao sam njih i zvao i kanibal ali niko nema :veryangry:

Ima li neko ideju gde da nađem u bg?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ goas

Blende isto u Kanibalu na Novom Beogradu kod Piramide, a možeš i gore da klikneš na baner Viteza i pogledaš šta oni imaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci bagra ... Iscupali su mi FIAT (plavi sredisnji deo) sa auta ! Znaci :realmad: mammu ...

Zna li neko gde da pazarim nesto slicno (lepo) ? HVALA ! :unworthy:

Ima u N.Sadu firma se zove Nineks ja kupio original znak 900 din.

u bg je taj znak 600din

vec sam napisao,taj znak 200 din,otc 1.red,ja kupio i stavio :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde moze da se kupi rucica podizaca/klizaca sedista za Bravo? Polomljena mi je na suvozacevom sedistu pa sam sada prebacio ovu sa vozacevog na suvozacevo. Ipak, ne bih da mi jedna bude polomljena. Pitao sam u AP Sportu i kazu da nemaju. Naravno, pozeljno je da salju postom. :)

22721.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao svima :)

Interesuje me gde mogu da nadjem delove i cene koji me nece mnogo koshtati, a da ipak imaju neki kvalitet :)

1. Paknovi

2. Plocice

Unapred hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedavno sam kupio lanciu y10, nedostaju joj neki delovi, izmedju ostalog i vetrobran, bocna leva stakla, kao i bravice za vrata.. Ako neko ima predstavu gde se to sve moze nabaviti, neka mi odg.. Unapred hvala!

Edited by bogdanic67

Share this post


Link to post
Share on other sites

u AP sportu imas delove.Ja za moju Y tamo uzimam i to idu uglavnom svi delovi iz Punta 1.

Ako nema tamo ima neka radnja u BG koja salje postom ukoliko nisi iz BG-a, a imas i u Delta autu, oni ne salju postom moras licno otici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molio bih ako neko može da mi pomogne i da me uputi gde mogu da kupim crevo za kočnicu za prednji levi točak za moju Deltu 1.3 1986. godište...

Hvala unapred

Možda od neke Zastave ako odgovara...ili možda Tipo...Najbolje u neku prodavnicu pa pogledaju u katalogu... :thumbup:

@ novica87

Počni od toga što klikneš gore na baner AP Sporta... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molio bih ako neko može da mi pomogne i da me uputi gde mogu da kupim crevo za kočnicu za prednji levi točak za moju Deltu 1.3 1986. godište...

Hvala unapred

Ako si iz BG to moze da ti se napravi u BOBAN SAJLA.Moguce da imaju i gotovo na lageru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...