Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Gde mogu kupiti prikljucak za radio kasetofon,radio sa slike vidi se i kakav treba prikljucak

cxca5067.jpg

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna gde moze da se nadje za fiat stila znak multijet koji ide nazad,nije bitno crveno ili plavo slovo.Ili neko mozda ima na prodaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde je najbolje kupiti bobinu za Fiat punto 1.2 16?!2002 god!Da li neko zna ili ima savet original je oko 8500din ima u AP sportu Facet za 4900din pa rekoh mozda ima jos povoljnije naravno da bude kvalitet na mestu!

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmes onu koja je u skladu sa tvojim finansijskim mogucnostima...

I naravno platis ugradnju u servisu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bosch Aerotwin gde ima da se kupi ili neka preporuka za drugu marku, ali tu vrstu brisaca? Da li neko ima ideju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam na Stilu klasične Bosch metlice i posle njih kupio za 2x200 din kineske http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=54772&st=60 i zaključak posle tri meseca korišćenja ništa bolje ali ni gore, ali za te pare odlična stvar. Kasnije kad propadne gumica kupim neke bolje klasične i samo zamenim gumicu. Puno jeftinija varijanta jer recimo ima klasičan Bosch komplet za Stila u Metrou za 500 i kusur din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja iskrena preporuka, posle svega i svacega isprobanog. Imalo ih je u Junior autu, u kompletu se dobijala i rezervna gumica (pisao vec na temi o brisacima):

heyner.jpg

http://heynermobil.de/index-en.html

http://heynermobil.d.../allseasons.pdf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi pitao boleta (boleabarth), imao je neke znakove...

Pohvala za boleabarth,imao je original znak multijet i brzo sam ga dobio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne hvalim ga ja dzabe ;) , moj oficijalni dobavljac delova :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drustvo,jel neko zna gde se u Beogradu mogu kupiti sledece stvari?

Ovi ulosci za t5 sijalice koj na mom bravu stoje iza prekidaca ventilacije,od grejanja obicnih sijalica su postali krti i raspadaju se pri najmanjem dodiru,tako da mi trebaju novi,evo i slike :)

Picture_001.jpg

a zanima me jos gde bih mogao uzeti onaj etison ili kako se vec zove sto se sa njim tapaciraju zvucne kutije,kao i gde bih mogao kupiti drvene tube za vufere tj "bazuke" kako ih neki zovu,pravio bih sam to ali ne znam gde da nadjem te cevaste drvene tube? :help:

Share this post


Link to post
Share on other sites

te tube tj tu tubu sam sam pravio. 2komada drveta i parce lesonita, malo strpljenja, i viska vremena...

ako ti ne treba nista bas profi, spolja se zalepi itison u boji kojoj hoces tj pravac prodavnica tepiha...

Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na informacijama druze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna neko gde u Bg-u po mogucstvu na Nbg-u ima da se kupi neki ok prajmer ili ti pogloga za plastiku i za aluminium,jer svi imaju samo onaj providni sprej za koj pricaju da je prajmer a ustvari je bezbojni lak?i jos jedno pitanje,znate ge mogu da kupim tj gde prave sprejeve u boji auta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na info!Taj providni "prajmer" nesto ne funkcionise na aluminijumu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...