Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Da li neko zna gde kod nas ima da se kupi auto-grejac za kola tj. za odledjivanje sofersajbne koj se ukljucuje u upaljac. Evo primera gde se on nalazi u inostranstvu ali nemam mogucnosti da ga tamo kupim jer valjda nemamo paypal. Hvala unapred i evo linka:

cxca1030.jpg

http://www.amazon.co...rds=auto+heater

P.S. bilo koj od ovih jeftijih dolazi u obzir

http://www.limundo.com/kupovina/Auto-i-Moto/Oprema/Ostalo/Grejalica-Za-Auto-Novo/8000765

http://www.limundo.com/kupovina/Tehnika/Termotehnika/Grejanje/Grejalica-12V-ALPINA-Switzerland/8065305

http://www.limundo.com/kupovina/Auto-i-Moto/Oprema/Styling-i-Tuning/AUTO-GREJALICA-12-VOLTI-/7690733

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se pohvalim kako sam uticao , pozitivno, na drugara a on je ipak otisao korak dalje i pazario Alfu 159 JTD SW 2008. u plavoj varijanti prelepljenu belom folijom a krov u crnu ! Posle duzeg niza godina isprobavanja raznih tipova vozila i na posletku sa Citron-om C5 odlucio se za auto sa dusom ! :D

Sada jos neke detalje da resi a jedan od njih je polica zadnje klupe koju nije dobio. Zato molim sve koji znaju gde da pogledamo, da ne lutamo mnogo, bili bi smo vrlo zahvalni. ja cu se svakako u medjuvremenu raspitati.

Ako bude dozvolio bacicu koju sliku auta na forum. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde nabaviti novu ili polovnu posudu za vodu za pranje vetrob.stakla za LANCIJU Y 2001 god. i da li odgovara neka od drugih automobila.Molim za brz odgovor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim forumasima.

Pre par dana sam postao vlasnik punta iz 2001. godine, 1.2 8v . Po meni u jednom sasvim ok stanju (postavljam slike za par dana) , ali sam nasao nedostatak. Karter ulja je bio sav od korozije i kako sam brisao malo scurelog ulja na njemu ustanovim da ima rupicu kroz koju curka ulje. Rupica je bila zavarena ali i pored vara curi.

Zeleo bih kupiti karter nov ili jos pozeljnije polovan u dobrom stanju ali ne bih znao gde traziti ni okvirnu cenu koja bi bila realna. Da li neko moze da me posavetuje gde traziti ili neki kontakt dati...

Hvala.

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li postoji neka alternativa za moje resenje. Odnosno, da li mogu traziti deo koji treba za moj auto i sa nekog drugog modela fiata? Cisto mi treba informacija ako se dam u trazenje po auto odpadima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A u krajnjem slucaju mozda moze da se zavari opet...znaci lepo da se skine, opere, osusi, obrusi i zavari :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo da se pohvalim kako sam uticao , pozitivno, na drugara a on je ipak otisao korak dalje i pazario Alfu 159 JTD SW 2008. u plavoj varijanti prelepljenu belom folijom a krov u crnu ! Posle duzeg niza godina isprobavanja raznih tipova vozila i na posletku sa Citron-om C5 odlucio se za auto sa dusom ! :D

Sada jos neke detalje da resi a jedan od njih je polica zadnje klupe koju nije dobio. Zato molim sve koji znaju gde da pogledamo, da ne lutamo mnogo, bili bi smo vrlo zahvalni. ja cu se svakako u medjuvremenu raspitati.

Ako bude dozvolio bacicu koju sliku auta na forum. :)

Polica=100€ >_>

zulutapka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko gde mogu da se kupe bocne lajsne za stila 3v? Skinuli dripci sinoc lajsnu sa suvozaceve strane, ne sa vrate nego onu u produzetku.

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li neko zna gde ima i da li ima da se kupi neki neoriginalni zadnji branik,turski ili tako nesto,posto je prednji tipa 6000,a za zadnji svi traze 15000 i kao original je....pokusao sam u yu lukasu,autika,vdv automarket....

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi rekao za koji auto...

Zašto ne probaš neki "originalni" sa otpada? Možda nađeš i u boji da ne moraš da farbaš...

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas moram da platim preko racuna,nije za mene,a taj lik nema kes,nego samo na racunu pare,pa karticom da plati...

gledao,isto je oko 150e

Edited by borisbg88

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ček ček... aj' ti nama lepo reci sledeće:

- koji je auto u pitanju

- ko tu zapravo i šta kupuje

- kakve veze ima što su pare na računu? Pare se podignu sa računa, a od otpada možeš dobiti račun, možda ne za branik, ali za nešto možeš sigurno... koliko je bitno šta piše na računu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kartica je na firmu,pa drugar ne zeli da skida pare,jer automatski gubi jos 20% poreza,a ako kupi direktno i plati karticom tad se porez ne "naplacuje" zato je bitno da bude prodavnica,samo ovo sto smo nasli je preskupo,mislim u odnosu na prednji turski

u pitanju je stilo sa 5v 2004 god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel moze neko da mi kaze da li mogu da uzmem polovne solje i krstove poluosovina od Punta 1.9jtd?

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ borisbg88

Nek pita u Velas-u na Altini. Ja sam nov zadnji branik za Punta platio 3000 kod njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kartica je na firmu,pa drugar ne zeli da skida pare,jer automatski gubi jos 20% poreza,a ako kupi direktno i plati karticom tad se porez ne "naplacuje" zato je bitno da bude prodavnica,samo ovo sto smo nasli je preskupo,mislim u odnosu na prednji turski

u pitanju je stilo sa 5v 2004 god

Kada plati karticom on knjigovodstvu prilaže gotovinski račun.

Kada podigne pare i plati nešto kešom prilaže isti račun.

Sa knjigovodstvene strane podjednako se tretira plaćanje karticom i podizanje para u svrhu gotovinskog plaćanja.

Sve ovo pišem da biste prošli što jeftinije, a i 100x je bolje da uzmete neki polovan original branik nego bilo kakav zamenski turski/mađarski/kineski... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...