Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Ako neko moze da mi kaze koliko kosta soferka za Lanciy Y ? Da vidim sto mi je ciniti zbog ogrebotine od brisaca......

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ima neko ideju gde da kupim ovu plastiku od centralne ventilacije, punto 2b. Fali mi jedno peraje, a ko zna gde je upalo unutra :thumbdown:

IMG_0298.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima...

Posta sam nov na forumu kako bi se drugcije predstavio osim problema koji imam, i zatrazene pomoci :)

Vozim Fiat Bravo HGT 2.0 113KW 2000god... u sustini i jesam zadovoljan autom,naravno ponekad me iznervira ta komplikovana stvar italijana oko necega ali opet prirasta za srace auto i bukvalo ti postane ljubimac...

Potrebna mi je pomoc da li neko na forumu zna gde mogu naci one gume sto idu na bombinu pa do svecica (kablove). Nove ili polovne ...

Znam da se uglavnom prodaju sa bombinama u kompletu , ali posto su mi bombine u ok stanju,da li mogu naci njih posebno...

Hvala unapred...

Bice i slike auta za koji dan... :yes

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde mogu da nadjem elektro motore za stila od digitalne klime?

Kada ukljucim klimu ili grejanje flapsovi se nameste da duvaju samo na desnu stranu. Ne duva ni na sofersajbnu ni na desnu stranu. Ako neko zna gde mogu povoljno da se nabave ti elektromotori bio bih zahvalan. Unapred hvala

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima...

Posta sam nov na forumu kako bi se drugcije predstavio osim problema koji imam, i zatrazene pomoci :)

Vozim Fiat Bravo HGT 2.0 113KW 2000god... u sustini i jesam zadovoljan autom,naravno ponekad me iznervira ta komplikovana stvar italijana oko necega ali opet prirasta za srace auto i bukvalo ti postane ljubimac...

Potrebna mi je pomoc da li neko na forumu zna gde mogu naci one gume sto idu na bombinu pa do svecica (kablove). Nove ili polovne ...

Znam da se uglavnom prodaju sa bombinama u kompletu , ali posto su mi bombine u ok stanju,da li mogu naci njih posebno...

Hvala unapred...

Bice i slike auta za koji dan... :yes

Pomoc pleassss.... :sleeping::welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam stvarno zasto ne bi moglo odvojeno da se nabavi (kupi) ?! :question:

Pogledaj u nekoj osrednje snabdevenoj radnji... Ne znam zasto je toliki problem naci kablove za svecice ?! :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna gde bih mogao da nadjem tapacir ili stranicu desnih vrata za stilo 5v polomio sam rucicu za koju se vuce prlikom zatvaranja.

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz...

Interesuje me gde mogu da kupim sajtne za Tipo i koja bi bila cena ako neko zna?

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko zna gde se u N.S mogu napraviti plastični prstenovi za alufelne, nek ostavi neki kontakt broj.

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

Imam i ja jedan problemcic(Stilo,2/3 vrata) sto se tice polomljenog rukohvata,al na suvozacevim vratima,gde mogu da nabavim polovni,jer znam da se ne moze zalepiti,sve sam probo :):wallbash:

Blagodarim :))

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istu stvar sam imao, kupio celu plastiku za suvozacka vrata u Sapcu.

Ne secam se cene, bilo pre godinu i nesto, secam se da nije bilo strasno. :)

Uglavnom, pojuri po otpadima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jrui otpad ili neka ti neko od plasticara kvalitetno ulepi,pa da to presvuces u karbon i slicno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa izleda da mi samo to preostaje.....da pojurim po otpadima....Sabac mi daleko...a da narucim na slepo,ne bih....moracu po BG-u da trazim....ako znate neki Fijatov otpad...preporucite :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam Fiat Cromu 2005. i hteo bih da pitam, da li neko zna gde može da se kupi ill naruči kod nas Connect Nav+ (navigacija, tel, mp3) i koliko to košta? :-) Hvala.

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas mi tata vozio stila i udario u bankinu slomio branik i one plasticne nosace od hladnjaka, da li zna neko u blizini Sida gde ima auto otpad da nadjem te delove? Odgovara mi novi sad

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz svim forumasima imam jedno pitanje... ne znam kako ali mi hladnjak klime vise nije u funkciji (treba kupiti novi ili polovan), pusta freon i izgleda kao da ga je kamencic probusio, danas sam bio kod servisera i video da postoji malo udubljenje, pod UV lampom se vidi da probija zelenkasta tecnost... Molio bih sve koji znaju nesto o ovome da mi kazu gde kupiti i koliko kosta kupovina novog ili polovnog hladnjaka? Unapred hvala

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

pomoc!kupio sam dva spanera za Tipo 1.4, nisu naj jeftiniji cak i jedni od najskupljih i oba se cuju, na kutiji od jednog pise da je nemacki na a kad ga je prodavac pogledo rekao mi je da je turski!

Uglavnom, treba mi preporuka gde mogu da nedjem ako ne original bar kavalitetan spaner? hvala u napred

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...