Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Imam Fiat Stila sa 3 vrata i desna strana tapacirunga mi je sjebana...Ggde da nabavim drugi? Boja je plava..pomagaj te

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam jedno neobicno pitanje!

Ima li neko dimenzije(crtez) alata za uzubljivanje Stila 1.6 16v.

Prica je malo duza ali se svodi na to da sam u opkladi sa drugarom koji tvrdi da je u stanju da mi to napravi iako nema neku ozbiljnu radionicu.

Naravno, ako i napravi opet me nece kostati kao originalna a nemam nameru da se ovim ozbiljno bavim i bilo kakvu drugu korist da imam.

Kod moga ljubimca je zamenjen set pre par hiljada pa sa te strane nemam nikakve potrebe za tim.

Eto , ako nekom nije problem ... bio bih mu zahvalan! :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, bilo na nekoj temi, ali mislim za 2.0 20v motor...ne mogu da se opkladim da je bilo i za 1.6.

Ae, pogledaću sutra malo po forumu... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na puntu mk2 1.2 8V, mi je pukla plastika ne na prekidaču za štop svetlo već deo koji je zaglavljen u limu papučice kočnice. Da li možda ima neko samo tu plastiku ili gde da kupim ceo prekidač i koliko može da košta.

Pozdrav

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam jedno neobicno pitanje!

Ima li neko dimenzije(crtez) alata za uzubljivanje Stila 1.6 16v.

Prica je malo duza ali se svodi na to da sam u opkladi sa drugarom koji tvrdi da je u stanju da mi to napravi iako nema neku ozbiljnu radionicu.

Naravno, ako i napravi opet me nece kostati kao originalna a nemam nameru da se ovim ozbiljno bavim i bilo kakvu drugu korist da imam.

Kod moga ljubimca je zamenjen set pre par hiljada pa sa te strane nemam nikakve potrebe za tim.

Eto , ako nekom nije problem ... bio bih mu zahvalan! :thumbup:

Pa u principu je u pravu. Ne treba puno muke i truda, ali je potreban kvalitetan materijal. Probaj da pozoveš ove ljude:

http://www.autoalati.rs/node/6276

U principu prodaju kompletne i gotove alate, ali su često voljni da pomognu ;) U krajnjoj liniji uvek možeš da zamoliš nekog majstora da ti da alat "na merenje" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pratim... Znam da je nezgodacija nekim "majstorima" sad, ovo-ono, da daju takve podatke al' mozda se nadje neko ko razume ... Uostalom , mislim da nije jednostavna izrada s tim sto u ovoj opciji (opklada) je ukljucea i poluga za zatezanje spanera. Necu priznati rad bez toga ! :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde mogu da nadjem da kupim instrument tablu za punta hgt ili sporting ali sa velikim displejom i delimicno belom pozadinom,ne mogu da nadjem sliku

Edited by pozarevljanin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde naći za Unića tablu sa obrtomerom i temperaturom? To je definitivno detalj koji me je oduševio a koji me nervira od kad sam kupio mog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Na nekom od otpada sabac...cacak itd...u oglasima ima samo obican cd trenutno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...