Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Narode, gde kupujete šelne za manžetne?

Prosto ne mogu da verujem da je to tako deficitarna roba, tačnije, niko uz manžetne ne prodaje šelne, bar ne AP sport, Kit komerc, Top auto i ostali Fiat prodavci...kako je to moguće?

U TopAutu npr imaju šelne al one sa šrafom, ne ove sa klik zubićem, a šraf zna da kači pogotovo na ovim do menjača...

Tako sam tražeći šelne uvideo da jedino u Mercedes radnjama to ide u kompletu, pa neće da prodaju posebno, VW radnje prodaju posebno ne u kompletu i imaju ih uglavnom, ali su veće nego Fiat, meni je trebala fi 80, jedva sam našao u nekoj radnji za Zastava vozila ali...

Čini mi se da je malo veća, tačnije i na poslednjem zupcu ova manžetna do točka, pa ova veća šelna znači do točka ona, je labava toliko da rukom može da se okrene manžetna, istu sam menjao u radnji gde centriraju trap, ubeđuju me da je to ok i da ona mora malo da radi, meni je to nešto sumnjivo pa da pitam jel to ok ili će da spadne?

Ja nisam manžetnu menjao, nego je bila spala jer sam genije menjajući kočione diskove odvrnuo onaj centralni šraf pa se poluosovina izvukla, samo smo nacvrcali mast unutra i stavili novu šelnu, jel i to ok, gurali smo prstima mast unutra koliko je to bilo moguće...

Edited by neshaoct
spojena tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet ja :) Interesuje me gde ima nove opruge da se kupe a da nije ap sport? vec sam kupovao kod njih i nista. znaci drugi dobavljac?

Edited by neshaoct
prebačen post

Share this post


Link to post
Share on other sites

posedujem fiat stila 1.8 2003 god,ali je poceo uzasno da dimi i trosi 1 l ulja na 200 km,sredjivali smo glavu,ali se nista nije popravila situacija,zato vas molim za informaciu gde naci drugi motor i po kojoj ceni?svidja mi se auto i doveo bi ga opet u vozno stanje,unapred zahvalan za bilo kakvu informaciju i sugestiju :thumbup:

Edited by neshaoct
spojena tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

pogledaj na forumu temo o otpadima.

imas Makija iz Sabca jak je sa delovima.

ne bi trebalo da je izuvanje od cene obzirom da se to slabo prodaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi gde se denuo onaj lik što je nudio NOVE čelične felne 14" po nekim smešnim cenama sa sve kutijama? vrtim po netu inigde nema ništa... :whistle: bio je iz okoline BG :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

One nove felne po slikama bih rekao da nisu original, nije isti raspored rupa...

Zaštitni prstenovi bili u Gang Land-u...

Torbe za rezervni točak bile reklamirane u Metro-u, mada ih ja nikad tamo nisam video...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima !

Zamolio bih ako neko zna gde se može nabaviti polovan kompresor klime za FIAT BRAVU 1.6 16v, 98.god., 103 KS, pošto je moj odradio svoje, i kako se kreću cene ?

Edited by neshaoct
spojena tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polovan kompresor mozes naci verovatno samo na otpadu a cena se bar ovde kod mene krece 50-70 eura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelji gde da nabavim antenu za stila? posto su mi pre neko vece maznuli sa krova :rant: bio sam danas do AP sporta kaze da nemaju i ne drze to preporucio mi je deltu ali ko zna koliko to tamo kosta..da li ima u nekoj radnji ili da jurim auto otpad neki? hvala unapred

Edited by neshaoct
spojena tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna neko koliko kostaju polovna stop svetla za Stilo 3 vrata i gde mogu da se nadju, da li ima u ns negde?

Hvala!

Edited by neshaoct
spojena tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav !

Imam fiat punta mk1 97 god. i na njemu "kurblu" za prozore ali naleteo sam na nekog slupanog punta i kupio od gazde elektricne podizace tj. samo motorcice bez prekidaca,rukohvata i zica kije su napajale motorcice.E sad planiram to da nekeko ugradim ali mi fale prekidaci i malo sam zujao po netu i naleteo na sliku univerzalnih prekidaca,pa me interesuje da li neko zna gde ima da se kupe ovi prekidaci posto u Zajecaru neme nista od toga.Ako je neko nekada mozda ugradjivao ovo u punta mozda ima neki savet na sta trebam da obratim paznju,sta trebam jos da imam od opreme ili tako nesto.

32157615.jpg

Dobro bi bilo kada bi prekidaci imali ove dzekove ali nije obavezno.

Edited by neshaoct
spojena tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

futrolu za tocak sam ja kupio na EKO pumpi za 280 din.sad ne znam da li ima na svakoj.u Pozarevcu ima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,jel zna neko gde ima da se kupi ona "torba" za rezervni tocak? :unsure:

Znate ono,kad ugradis toro bocu za plin,pa da tocak bas ne bude tek tako u gepeku. :rambo:

GANGLAND i ugradjivači plina nisam vidjao u Metrou nikad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...