Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

^tih presvlaka ima na vise mesta. Kod svakog je cifra 30eur. Jesu OK i ima lepih i kvalitetnih materijala, ali ipak je velika razlika izmedju njih i ovih sto chikavili preporucuje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...mene npr. zanima gde kupiti za Punto mk2a:

-plavi okrugli znak Fiat, onaj veci sto mk2a sa 5 vrata nosi napred, ukrali mi ga juche...

-ratkapnu za tockove od 13 incha, svuda gde sam gledao imaju samo ratkapne od 14"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spider auto - ja kupio za 3.900 komplet prednji i zadnji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je u voznji otpao jedan vetorbran, ona sorta na kojoj pise Wind Deflector, razlikuju se od ovih u Spider autu. Da li takve nude u Delti? Da znam dal da idem tamo ili po skroz novu kombinaciju u Spider.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna gde moze da se nabave ili mozda neko prodaje zadnja sedista sa naslonom za glavu za Punta sa troje vrata ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

U prtljažniku svog stila karavana imam rezervni točak i onaj plasticni uložak u njemu,ali prazan.Može li neko da me uputi gde mogu da kupim dizalicu koja ide fabrički na taj plasticni uložak,kao i kuku za šlepanje i kljuc za točak.Od kojih modela automobila eventualno paše dizalica kod mene?Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko košta pumpa za gorivo za Y-10, i gde ima da se kupi najpovoljnije u BG

Unapred hvala :thumbsup: !!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko košta pumpa za gorivo za Y-10, i gde ima da se kupi najpovoljnije u BG

Unapred hvala :thumbsup: !!!!!!!

Vidi, jurcanje za najpovoljnijim cenama te neće nigde odvesti. Ja sam ranije praktikovao da se telefonom raspitam gde je najjeftinije, ali onda kad odem da kupim traženi deo, budem razočaran, jer dobijem deo koji je kvalitetinvo lošiji.

Bez ikakve namere da ih reklamiram, mogu ti slobodno preporučiti da uvek i sve delove nabavljaš u AP-sportu. Jednostavno, ljudi maksimalno profesionalno obavljaju svoj posao. Nema prevara, nema bofl delova. Cene su uvek na donjoj granici, imajući u vidu da su delovi uglavnom kvalitetni. Na sajtu AP-Sporta ćeš naći informacije o njihovoj maloprodajnoj mreži. Pokrivaju ukupan asortiman koji ti može zatrebati za tvoj auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije bas tacno. Da me ne shvatis pogresno, i ja vecinu delova kupujem u AP sportu, usluzni su i korektni, ali daleko od toga da kod njih nema bofl i nekvalitetnih delova. Toga ima svuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pumpa kod nas je u glavnom kinez,a za neku zamensku ces morati da das dosta para,a za original....bolje predji na heroin. :rolleyes: Inace AP sport u glavnom prodaje zamenske delove srednjeg i nizeg kvaliteta,ali sa nasim finansijskim mogucnostima to je muzika za nas dzep. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

U AP-u u Zemunu nekoliko puta sam vracao ono sto sam kupio jer su mi davali ili felerican ili pogresan deo. Ljubazni su i korektni maksimalno, na to nemam nijednu zamerku ali daleko od toga da su im delovi mnogo kvalitetni i da pokrivaju ceo asortiman. Npr. nisu imali zadnji stabilizator za Lybru, za razliku od Kit Commerca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi u Eperu kataloski broj, i zovi Deltu. Oni mogu sve da nabave, ali ce biti verovatno mnogo skupo. :crybaby: Da li ti je Palio restajling?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde da nadjem link za Eper ( slabo se ja sluzim kompom) :crybaby:

Tjah, koliko skupo, imas li predstavu? :wallbash:

(spali cu ga, svako malo nesto gecrkt :angry: )

edit: nasao link epera :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze li iko da mi kaze gde mogu nabaviti zadnji branik za punta 3V u boji GRIGIO STEEL HWB kod 647 jer mi je neko razbio moj danas ipobegao, a ne farba mi se neki drugi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno ne znam koja je to boja, ali ako nije neka da kazem standardna (pri tome mislim na boje koje su dosta zastupljene na punticima) tesko ces naci. Probaj po otpadima pa mozda ti se i posreci. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja boja je: "Grigio Steel Metallic 2C (2003-2005), code: 647" - izgleda da je ista,

veoma je česta i naći ćeš, ali se bojim da su na otpadima često izgrebani. A da uzmeš crni ili drugi pa prefarbaš?

Ja sam eto, tražio auto sa crnim branicima da se ne bih nevirao ako izgrebem. Ipak je ovo Beograd...

Edited by Banetv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gospodo, gde moze da se nabavi onaj znak na zadnjim vratima EL kao oznaka opreme, jer kod mene u provinciji sa velikim P nema. Takodje koliko kosta...a da nije 5 minuta straha sa srafcigerom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...