Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

gledao po raznim radnjama po BG-u, al nisam nasao nista pametno, trebaju mi prekidaci/tasteri da razvucem tempomat u Stilisu, pa da budu neki kompatibilni u estetskom pogledu

zavrsili bi posao ovakvi crni, al nigde ih ne nadjoh

image.jpg

Jesi li bio do elemente?

Na sajtu nema baš sve slike pa bi trebalo da se ode i proveri

http://elementa.rs/katalog/Kablovi%20i%20priklju%C4%8Dci/Prekida%C4%8Di%20i%20tasteri/Prekida%C4%8Di

Klikni na link pa odi na taster prekidače

Edited by RazoR

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledao po raznim radnjama po BG-u, al nisam nasao nista pametno, trebaju mi prekidaci/tasteri da razvucem tempomat u Stilisu, pa da budu neki kompatibilni u estetskom pogledu

zavrsili bi posao ovakvi crni, al nigde ih ne nadjoh

image.jpg

Jesi li bio do elemente?

Na sajtu nema baš sve slike pa bi trebalo da se ode i proveri

http://elementa.rs/katalog/Kablovi%20i%20priklju%C4%8Dci/Prekida%C4%8Di%20i%20tasteri/Prekida%C4%8Di

Klikni na link pa odi na taster prekidače

nisam isao u elementu,u utorak cu do Bg-a pa cu otici da vidim, ako nadjem za vikend razlvacim instalaciju :)

@stellarossa

koja plastika?

Edited by Lord Markus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam auto Fiat BRAVO 1.2 2001 godiste,puklo mi je staklo levog fara.Molim za pomoc t.j. informacije da lida kupujem novi far ili moze da se nadje samo staklo novo ili polovno.

Edited by neshaoct
spojena tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima ako je neko u mogucnosti da mi da broj gde ima za mk2b jer zvao sam sve otpade u cacku i niko nema pa ako je neko iz nekog mesta gde ima otpad pa prolazi a da je video a zna broj dobro je dosao...kaze mi limar da ove nove iz ap sporta brzo koroziraju ima li ko iskustva...

Edited by neshaoct
spojena tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam iskustva i voleo bih da ostane na tome :) ali sam uvek za polovne original nego zamenske delove ;) Proveri i Sabac otpade, kuriri za 500-600 dindzi dostavljaju za jedan dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cene haos polovne izgrebane po malo cuknute cena od 120-150 e premnogo cena nove zamenske 7500 reseno sutra teram limaru da moju ispravi pa na farbanje u krajnjem slucaju ako ne bude moglo pada zamenska :crybaby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nista od ispravljanja majstor gledo slomljena na 4 mesta i po duplom limu plus se usukala kuka na zamenske posto je vrhunski polovnu jos uvek ne mogu da nadjem ima par ali iscukane i paprene cene pomagajte ako vidite neku na otpadu a da je ok ostavite broj puno pozdrava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesuje me gdje bi mogao i koliko bi kostala kuka za fiat stilo... nalazim se u Bijeljini, pa gdje mi je najblize i najpovoljnije,i ako znate orijetnalnu cijenu...

I ne znam sad mozda je glupo pitanje, ali mi treba normalno ona kuka sto moze da se skine i da se ne vidi, neggo samo po potrebi da se nabaci... ne znam mozda i nema onih kuka iz jednog dijela za stila ili i ima pa zato i navodim :D

Edited by neshaoct
spojena tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto naslov kaze, sad sam hodao 2 sata po autodijelovima, trebam T racvu za gorivo, cca 6mm promjer crijeva, savjet gdje da trazim? Hvala

Edited by neshaoct
spojena tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam Mareu.

fali mi poklopac na desnom faru za kratko svetlo (socivo). Okretao sam AP Sport i druge prodavnice, oni mi kazu da ne drze... :wallbash:

Gledao sam takodje na nekim odpadima ali nemaju ni farove a kamoli poklopce...jel zna neko de to da nadjem? :welcome:

Edited by neshaoct
spojena tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ovako. U poslednja 2 dana se sve desilo. :realmad: Kao sto je vec napomenuto, radi se o automobilu Fiat Stilo 1.6 16v 2001. godiste. E sad, moj otac ga je jutros upalio i hteo, naravno, da ga okrene. Pocinje da ga okrece i u tom trenutku mu zazvoni telefon. Nogu nije pustio sa kvacila i gasa, ali je ipak pohitao za moblinim telefonom. Kako ga je uzeo, a nije pustio gas, malo je udario u nesto sto nije video i polomio zadnje-levo stop svetlo + malo u uglu tog svetla ga je ulubio. Pre svega ovoga sto se desilo sa svetlom, juce mu je onaj radnik sa benzinske pumpe polomio vratanca za otvor goriva kada je hteo da sipa, ali cep jos stoji, tako da nije problem da se vozi. :wallbash: Inace, malo mi je glupo da Vam ga prezentujem sve ovako dok je prljav, ali sta da radim kad je padala kisa i sto ga je upropastio, a bio je neopisiv. :X

Ipak, evo slika, pa gledajte model svetla i ako mozete da mi date broj te prodavnice ili bilo koga drugog od koga moze da se otkupe i svetlo i vratanca.

P.S. Za vratanca sam se dodatno setio (sad), tako da sam zaboravio da uslikam, ali mozete videti rupu na prvoj slici.

Evo kakvo mu je desno svetlo i vidite rupu jer nema vratanca:

pp1.jpg

A ovde levo svetlo bez stakla i ulubljeno.

pp2.jpg pp3.jpg

Pomagajte ako znate i hvala. :question:

Ako vam zatreba jos neka slika, samo recite, auto nece iz garaze dok se ne popravi. :sweat:

Edited by neshaoct
spojena tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna koja firma u BG prodaje izopropil alkohol?

[vece kolicine su potrebne]

Mislim da je neko to ovde rekao, da je ostavio link, medjutim pretraga nista ni nalazi.

Ibapred hvala!

Svaka stamparija koristi izopropil,raspitaj se kod njih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,treba mi neko kvalitetnije crevo za benzin pod pritiskom, svake godine mi pukne od istrosenosti tj ne moze da sastavi ni godinu dana a da se ne menja,inace u pitanju je brava1.6 16v,hvala unapred

Edited by neshaoct
spojena tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

DSC01314.jpg

Ovo stoji kod ventilacije.

Da li znate od cega je napravljeno, i kakve su sanse da neka stamparija to moze uraditi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari gde mogu da nabavim module za CB i za ELEK.podizace stakala za Fiat Una?

Neki likovi mi uvalili fabricke podizace i CB i uz njih nisam dobio odgovarajuce module kako bi sve to funkcionisalo. Kako to uopste izgleda i gde mogu da ih nabavim, ako ih neko ima javljajte sto hitnije, ne mogu da spakujem auto bez toga. Pocece zima a ja nemam sta da vozim :crybaby:

Edited by neshaoct
spojena tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...